Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1468, Did:0, useCase: 2

Normunds Malnačs. Komunikators 
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, F64
8

Misters Malnačs - vienkārši "izcils" komunikators

Ziņu, ka bijušais Latvijas futbola virslīgas izpilddirektors Normunds Malnačs pārgājis darbā uz Latvijas Futbola federāciju, uztvēru ar sapratni. Būs mums beidzot Futbola federācijā cilvēks ar pieredzi Anglijas futbolā, nu viss ies un ripos, ja ne gluži kā Anglijā, tad noteikti daudz labāk nekā citus gadus.
TTT zelta meitenes. Kā viņas ar savām uzvarām mums bija apnikušas! 
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze/f64
3

Daži vārdi par TTT. Hokeja sakarā

Cilvēki, kam gadījies dzīvot pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados, atceras, cik vēsa bija tautas attieksme pret TTT uzvarām PSRS čempionātos un Eiropas kausos. Tur jau tāpat skaidrs, ka uzvarēs TTT... Ja PSRS čempionātā kopā komanda uzvarējusi 21 reizi, Eiropas kausos - 18, tad sporta līdzjutējiem var arī likties, ka tā būs vienmēr. Tagad, kad TTT nekas pārdabisks nav pat Latvijā, šo komandas dominanci gan mēdzam atcerēties.
12

Vai sporta žurnālists drīkst spēlēt totalizatorā?

Latvijas futbola čempionāts beidzies, vēl atlikušas pārspēles par vietas saglabāšanu virslīgā, taču totalizatora nesmukums palicis. Sezonas beigās gandrīz katra strīdīga epizode laukumā tika pavadīta ar visziņu secinājumu, ka tas taču sarunāts, ka tas taču totalizators... Ir mums arī savi sliktie zēni - vispirms futbolisti, tad otrie, kas varot ietekmēt spēļu rezultātus, esot tiesneši. Ja nav vairs neviena cita, kam mest ar toto akmeni, tad vienmēr ir kāds monstrs no Daugavpils...
Mants Savens. 
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
9

Kāpēc es neskatos LČ futbolā

Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis sarunā ar sportacentrs.com atklājis, ka bez Daugavpils "Daugavas" aizdomas ir arī par Ilūksti, Jūrmalu un Rīgas "Daugavu". Ka šīs komandas varētu spēlēt totalizatorā.
Latvijas futbola izlase FIFA rangā šobrīd ir 117. vietā...
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
10

41. vieta Eiropā. Karalim...

Latvijas futbola izlase beigusi vienpadsmito ciklu jaunajos laikos. Uz pasaules čempionāta finālturnīru Brazīlijā, protams, nebrauksim un droši vien tas mums nespīd vēl ilgi. Ja nu vienīgi FIFA neieved jauninājumu, ka finālturnīros piedalās visas valstis, vai vismaz 64 vai 128. Re, Eiropā nākamreiz jau būšot 24.
NHL sapņu piepildījums -  ''Liepājas metalurgs'' Baltkrievijas atklātajā čempionātā...
Foto:skliepajasmetalurgs.lv
11

Eh, Princi... Eh, Bikše...

Tautas gudrība māca, ka gudrais mācās no svešām kļūdām, bet muļķis - tikai no savām. Saka arī, ka hokejs esot gudru cilvēku spēle, taču man pēdējā laikā liekas, ka Latvijā katra komanda, katrs klubs, katrs treneris un katrs funkcionārs atrod tikai savu grābekli, neko nemācoties no iepriekšējām paaudzēm.
Mariana Pahara pirmais vakars Latvijas izlases galvenā trenera amatā iznāca skumjš - Liepāja zaudēja Velsas amatieriem, Ventspils knapi noturēja 0:0. Kāds tur futbols.... 
Foto: skontofc.lv
18

Starkovs padzīts. Nu, un?

Būtu tikai loģiski, ja interneta portālos, kas visu šo laiku pēc Latvijas izlases 0:5 zaudējuma Bosnijai pieprasīja Starkova demisiju, šodien būtu redzami skaisti baneri - "Mēs uzvarējām! Starkovs atkāpies". Futbola faniem un kolēģiem, kuri aktīvi aģitēja par trenera nomaiņu, nu vajadzētu būt eiforijā, taču ceturtdienas vakars laikam jo spilgti parādīja, kas mēs esam futbolā un kāpēc nespējam cienīgi nospēlēt ar tādām izlasēm kā Bosnija.
KHL piecu sezonu laikā Čehovas Vitjaz ir prezentējusi virkni pretendentu uz KHL neciešamāko personāžu Top 5. Tomēr viņi nav vienīgie. Foto: hcvityaz.ru
11

Neciešamāko KHL personāžu Top 5

Vairāk ierasti ir rezultatīvāko, trāpīgāko vai vislabāk vārtus sargājošo hokejistu Topi. Taču var „pamērīt” arī hokeja ļaudis citā skalā – neciešams, ienīsts, ja vajag – „Lielāko kretīnu Top 5”. Vairums tajā iekļauto vīru ārpus hokeja ir normāli cilvēki vai tādi, par kuriem būtu prieks savā komandā. Bet par pretiniekiem tādus vēlas mazāk.
Kaspars Daugaviņš uz ledus - soļa attālumā no mērķa piepidījuma.
Foto:AFP/Scanpix
18

Mēs un viņš - Daugaviņš

Latvijas hokeja sabiedrība un līdzjutēji šogad ir priviliģēti: atkal ir tā retā iespēja sekot līdzi kāda Latvijas hokeja audzēkņa cīņām Stenlija kausa izcīņas finālā. Šādu iespēju nodrošinājis vienīgais Latvijas hokeja pārstāvis Nacionālajā hokeja līgā - Kaspars Daugaviņš.
Teds Nolans un Kirovs Lipmans. Vēl draugi...
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, F64
31

Karalis Kirovs

5. jūnijā Latvijas Hokeja federācijas Valdei vajadzēja atlaist Tedu Nolanu. Vai pagarināt līgumu ar viņu. Taču nenotika ne viens, ne otrs. Valdes sēdē par pasaules čempionātā padarīto atskaitījās tikai izlases GM Māris Baldonieks un treneris Artūrs Irbe. Tauta par Nolanu šūmējas, lād Lipmanu, dažs mēģina visā šajā sāgā atrast kaut kādu loģiku, bet tās nav. Darbā kolēģiem situāciju skaidroju ar kāda bijušā Hokeja federācijas darbinieka iecienītu teicienu: "Nemeklējiet d---sā smadzenes! Tur to nav...''.