Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Pertija: "Lēti paņēmieni - parakstu vākšana, spiediens uz jauniešiem. Jānokaunas"

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

Pertija: "Lēti paņēmieni - parakstu vākšana, spiediens uz jauniešiem. Jānokaunas"
Tamazs Pertija. Foto: Jānis Līgats

Sestdienas vakarā Virslīgas 10. kārtas spēlē čempione "Riga" izbraukumā ar 1:0 uzveica "Valmieru". Pēc mača zaudētāju galvenais treneris Tamazs Pertija ne vien runāja par spēli, bet arī atbildēja uz Sportacentrs.com jautājumiem, kas saistīti ar pēdējo dienu notikumiem kluba iekšienē.

Oļegs Kononovs, "Riga" galvenais treneris: "Paldies puišiem par uzvaru, kas mums nāca diezgan grūti. Valmiera ļoti labi spēlēja. Domāju, pirmajā puslaikā viņi mūs apspēlēja, jo mēs vispār neko neradījām, nebija momentu. Otrajā puslaikā jau mēs, domāju, bijām pārāki, lai gan arī tajā momentu nebija daudz, tiesa, mēs jau darbojāmies labāk. Prieks, ka paņēmām trīs punktus."

Kas radīja grūtības? Pretinieku presings?
Pirmkārt, pretinieki spēlēja ļoti aktīvi. Viņi mūs presingoja, bet mēs pieļāvām kļūdas. Varbūt daļēji ietekmēja mākslīgā seguma laukums, uz kura sen nebijām spēlējuši, tiesa, šis segums ir labas kvalitātes. Domāju, mūsu kļūdas, uzņemot bumbu, veicot piespēles, neļāva novest mūsu uzbrukumus līdz loģiskam noslēgumam. Taču arī pretinieks, kā jau teicu, ļoti labi spēlēja - viņiem bija liela vēlme.

Runājot par šo vēlmi, dzirdējāt par "Valmieras" iekšējām problēmām? Varbūt tas deva viņiem papildu impulsu.
Protams, visi apkārt futbola jautājumi ietekmē, ja kluba vadība un spēlētāji atrod kopēju valodu - tad nākamajā spēlē futbolisti iziet laukumā ar trīskāršu enerģiju. Mēs to sagaidījām. Mums nesanāca uzbrukums, taču bumbas atņemšanā darbojāmies diezgan labi un pašaizliedzīgi. Izņemot divas epizodes, kad mums paveicās, ka pretinieks netrāpīja vārtu mērķī. Tiesa, mums ir Ozols, viņš varētu glābt.

Kāda bija galvenā ideja, kad pārtraukumā nomainījāt abus malējos pussargus Rožeru un Horu?
Gribējām, lai flangi sāktu darboties aktīvāk, bez bumbas zaudēšanas. Lai izteiktāk darbotos bumbas atņemšanā. Tas izdevās. Tieši ar aktivitātēm flangos mēs spēli izlīdzinājām un bija brīži, kad sākām pretiniekus jau apspēlēt. Tomēr mums jāpiestrādā pie maču galotnēm. Jau vairākās spēlēs beigas aizvadām nervozi. Pie tā mums nopietni jāstrādā.

Tagad, kad uzzinājāt visus faktus un Prengam piešķīra trīs spēļu diskvalifikāciju, kāda ir bijusi jūsu reakcija? Vai pārrunājāt situāciju ar pašu futbolistu?
Reakcijas pagaidām nav bijis. Mums klubā ir vadība - ir ģenerāldirektors, ir sporta direktors. Visi saprotam, ka ir emocijas, ir spēle, tomēr disciplīna ir jāsaglabā. Domāju, mums priekšā ir nopietna sapulce par šo tēmu.

Tamazs Pertija, "Valmieras" galvenais treneris: "Redzējāt, bija lieliska spēle. Laikam to var saukt par vienu no mūsu labākajām spēlēm satura ziņā. Esmu ļoti pateicīgs futbolistiem, ka viņi sniedza tik milzīgas emocijas un ambīcijas. Spēlējām tik ambiciozi, ka ar pilnu atbildību varu teikt, ka komanda nav vienkārši konkurētspējīga, bet gan brīnišķīga komanda, kura pret jebkuru pretinieku var spēlēt ne tikai līdzvērtīgi, bet arī labāk. Domāju, "Riga" vadība un treneri nenoliegs un neapvainosies, ja teikšu, ka mēs šodien izskatījāmies labāk divu puslaiku garumā. Šie jaunie puiši, kuri tikko ienākuši lielajā futbolā, rāda tik traki labu raksturu un motivāciju, ka gribas spēlēt katru otro dienu. Kā minimums šodien nebijām pelnījuši zaudēt. Tomēr tā gadījās - "Riga" ir meistarīga komanda, kura realizēja vienīgo momentu. Tā ir komanda, kura ir lieliski nokomplektēta, kurai ir lielisks sastāva potenciāls un kura plāno spēlēt Eiropas līgas grupu turnīrā - viņi tādus momentus izmanto. Savukārt es varu uzslavēt absolūti visus savus puišus. Arī jaunieši, kuri uznāca uz maiņu, parādīja raksturu un deva plusu mūsu spēlē. Man patika mūsu parādītā motorika - tas rāda, ka komandai ir liela nākotne."

No tribīnēm bija grūti saskatīt - tur bija rikošets vai vārtsarga kļūda?
Godīgi sakot, nebija tik labi redzams, bija futbolistu burzma. Taču, lai kas notiktu, es nesacītu, ka vārtsargs ir vainīgs. Tas ir 2000. gadā dzimis puisis, kurš debitēja [smaida] un nospēlēja lieliski. Viņš labi spēlēja gan izgājienos, gan iedvesa mieru, gan ievadīja bumbu spēlē, gan teica priekšā - bija sajūta, it kā viņš ceturto sezonu spēlētu Virslīgā. Domāju, gūtie vārti bija Nkololo meistarība. Nevainoju nevienu, sevišķi jau jauno Rūdolfu Solohu.

Aizvadījāt traku pirmo puslaiku labā nozīmē. Galvenais ierocis bija kvalitatīvs presings?
Jā, tas bija presings. Apzinājāmies, ka "Riga" darbojas lēnīgi, taču gudri, tāpēc mūsu uzdevums bija neļaut ieskrieties, lai viņi neveidotu iecienītās ātrās kombinācijas. Jūsu kompliments par mūsu pirmo puslaiku saistīts ar asu presingu no mūsu puses.

Kononovs atzina, ka pirmajā puslaikā bijāt labāki, tomēr otro puslaiku viņš novērtēja kā "Riga" puslaiku.
Jā, otrajā puslaikā "Riga" izlaida pieredzējušo Kamešu, kurš saasināja spēli, kamēr otrā flangā to darīja Maikls [Nkololo]. Viņi bija svaigi. "Riga" ir iespēja veikt šo rotāciju, viņiem ir ļoti garš soliņš.

Tauta gaida jūsu komentāru par vakardienas un šodienas notikumiem. Kādus jaunus faktus varat atklāt, un kā tas viss ietekmēja gatavošanos šīs dienas spēlei?
Domāju, neietekmēja, vienkārši diemžēl ir noteiktas struktūras, noteikti cilvēki, kuriem nepatīk, kad viss ir kārtībā. Negribu nemaz tērēt laiku un komentēt šo situāciju. Tas, kas notika, bija liels spiediens uz jaunajiem puišiem, kuri paši nesaprata, ko paraksta. Mēs esam izgājuši cauri šim etapam, tas ir pagātnē un negrasāmies to vairs atcerēties. Protams, tas viss bija nepatīkami, tai skaitā mūsu ģimenēm, sevišķi manai un Ulda [Pūcīša] - ir cilvēki, kuri par mums pārdzīvo. Tāpat ir līdzjutēji, kuri par mums pārdzīvo. Lūk, tas bija nepatīkami. Mums jābūt stipriem un katru dienu jābūt gataviem, ka kaut kādi cilvēki atkal to gribēs [atkārtot]. Mums nav tik spēcīgs čempionāts kā Krievijā vai Ukrainā, bet prieks, ka cilvēkus interesē mūsu liktenis. Nosauksim šo incidentu par pārpratumu no to cilvēku puses, kuri iedrošinājās to darīt. Nekādā gadījumā nevainoju nevienu futbolistu, kuri parakstīja to papīru. Redzējāt, kā šodien viņi bija noskaņojušies? Mums ir lieliskas attiecības, un tā vienmēr būs. Jā, es būšu prasīgs un negrasos būt lojāls, ja futbolists nevēlas spēlēt. Ārpus stadiona mēs vienmēr esam draudzējušies un turpināsim draudzēties.

Neviens ar varu futbolistus nevarēja piespiest parakstīties. Kāda ir situācija šobrīd - visi tie, kuri bija komandas pieteikumā šīs dienas spēlē, ir kluba pusē un ātri mainījuši savu viedokli?
Es taču saku, ka viņi nemaz nezināja, ko paraksta...

Kā tas ir iespējams, ka latviešu futbolisti nesaprot latviski rakstītu vēstuli?
Domāju, ka tur bija tik liels spiediens, ka viņi vienkārši paņēma un parakstīja to papīru. Laikam viens [ietekmējās] no otra, sak, esam viena komanda. Laikam tā bija. Neesmu nevienam par to prasījis un neprasīšu - man svarīgs ir laukums un treniņš. Kurš ko paraksta - jā, cilvēku tas var aizskart, taču lielu uzmanību tam nepievēršu. Man svarīgs ir līdzjutēju atbalsts un plakāti, kas šodien bija. Svarīgi, ka līdzjutēji mīl komandu, spēlētājus un aplaudēja pēc mača par to, kā mēs šodien nospēlējām. Bet tiem cilvēkiem, kuri grozās mums apkārt, taču nespēj tikt mūsu iekšienē, nepievērsīsim uzmanību. Lai Dievs dod viņiem veselību!

Cikos vispār šodien sapratāt, kāds būs pamatsastāvs, kurš spēlēs un kurš nespēlēs?
Pamanījāt, ka tie spēlētāji, kuri ir atstādināti, arī iepriekš praktiski nespēlēja mūsu komandā? Dodiet uzvārdus!

Sarsenovs.
Jā, izņemot Sarsenovu. Pārējie atstādinātie praktiski nespēlēja. Es vēl vairāk pateikšu - tai vēstulē ir tādu futbolistu paraksti, kuru vispār nav mūsu komandā!

Jagodinskis?
Tai skaitā. Helovani tai skaitā. Te vienkārši bija situācija, ka viens sekoja otra piemēram, uzkurināja ar vārdiem "puiši, mēs esam viena komanda!" un tā tālāk. Nedomāju, ka mums tā kļuva par lielu problēmu. Mums vajadzīgi cilvēki, kuri grib spēlēt par Valmieru. Redzējāt šodien Lazarevu? Viņa nebija. Vai tad Soloha nospēlēja sliktāk? Nē, lai gan ir par pieciem vai cik tur gadiem [divarpus - aut.] jaunāks. Šeit spēlēs tie, kuri to vēlas, kuri pielāgosies kluba politikai un vēlmēm. Klausīs kluba prezidentu, viceprezidentu, galveno treneri. Redzējāt, kādi puiši šodien izgāja laukumā? Bez maz vai mazuļi. Mēs ne no kā nebaidāmies. Mūsu kredo ir strādāt godīgi. Man šodien svarīgs bija LFF prezidenta atbalsts. Ļašenko man šodien personīgi piezvanīja un izteica atbalstu. Tas man ir svarīgi. Savukārt ar nesaprotamiem futbolisti, kuri cenšas bojāt mūsu labo komandu, mēs nestrādāsim.

Vai bija spēlētāji, un, ja bija, tad cik, kuri jums atvainojās, ka parakstīja vēstuli?
80% spēlētāju, kuri uzrakstīja, ka tika maldināti. Redzēju, ka vēl līdz spēles sākumam viņi ļoti pārdzīvoja, un daži futbolisti pat acīs nevarēja paskatīties, jo saprata, ka tas bija nepareizs solis. Es viņus atbalstīju un pateicu, ka nekas nav noticis. Es vispār neesmu ļaunatminīgs cilvēks un rīkojos pēc faktiem, kas ir tagad. Nākamajā dienā es jau aizmirstu to, neesmu ļaunatminīgs. Ja es būtu ļaunatminīgs, šodien laukumā spēlētu dublieri.

No četriem atstādinātajiem spēlētājiem - Kožuhars, Sarsenovs, Lazarevs, Grjaznovs - ir kāds, kuram ir cerības atgriezties pirmajā komandā?
Kožuharam ir.

Pārējiem?
Domāju, nav, jo viņiem nav uzticības. Viņus vada viens un tas pats aģents - nezinu pat viņa uzvārdu, taču man ir informācija, ka viņam ir tiešs kontakts, tāpēc nevaru uzticēties šiem cilvēkiem.

Šo notikumu dēļ būs aktivitātes transfēru tirgū? Visi, kas šodien bija pieteikumā, komandā paliek?
Visiem, kas šodien ir komandā, mēs uzticamies. Plus pievienosies vēl trīs četri futbolisti. Nākamajā nedēļā atbrauks ļoti labs spēlētājs no Alžīrijas. Ceru, ka mēs pastiprināsimies, tāpat kā visi pārējie. Mūsu klubs grib augt, nevēlas apstāties, un man patīk mūsu kluba specifika. Man patīk strādāt ar šo kluba vadību, jo šie cilvēki ir atklāti, nav nekādu spēlīšu, ko neciešu, kad nevar pateikt sejā. Šeit viss ir caurspīdīgi. Visi visu zinām, viens otram netraucējam, visi lieliski dara savu darbu. Atradās cilvēki, kuri ar to nespēja samierināties un darbojās ar lētiem paņēmieniem - parakstu vākšana, spiediens uz gados jaunajiem futbolistiem. Domāju, šiem cilvēkiem būtu jānokaunas. Domāju, viņiem ir kauns. Jebkurš konflikts ir risināms, taču ne jau šādā veidā.

Vai klubs pārskatīs, ar kādiem aģentiem un cilvēkiem nākotnē strādāt [Pertija acīmredzot saprata jautājumu citādi - vai klubs vispār strādās ar aģentiem]?
Nē. Mūsu prezidents [domāts Izenegers - aut.] pats zina, kuru, uz kurieni un par cik pārdot. Tas ir cilvēks, kurš ir veicis miljonus vērtus transfērus uz dažādiem pasaules klubiem. Tāpēc mums nav vajadzīgi nekādi aģenti, mums nav vajadzīgi cilvēki, kuri mums meklētu futbolistus. Tāpat mums nav vajadzīgi aģenti, kas pārdotu mūsu futbolistus. Mēs vēlamies izveidot komandu, un mums ir līdzekļi, lai mēs augtu katru dienu. Savukārt pirkt, pārdot vai nepirkt, nepārdot mēs izlemsim paši. Mūsu galvgalī ir cilvēks, kuram ir palīgi, un viņi ļoti spēcīgi apzinās, ko vēlas.

1 2 48 komentāri

  -2 [+] [-]

, 2020-07-26 02:45, pirms 2 mēnešiem
Biju interesanti izlasīt, un es domāju ka Pertijam taisnība, vienalga daudziem jau nepatiks

     [+] [-]

, 2020-07-26 06:46, pirms 2 mēnešiem
Spelu mahinators-toto gigants...

  +5 [+] [-]

, 2020-07-26 08:02, pirms 2 mēnešiem
Par to , ka algas ir vai nav kavējušās gan nepaprasīja.

  +2 [+] [-]

, 2020-07-26 08:46, pirms 2 mēnešiem
Bravo, Tamaz, gudra vīra cienīgas atbildes!

  +2 [+] [-]

, 2020-07-26 09:48, pirms 2 mēnešiem
Vienalga kā tur ir vai nav ,katram jānodarbojas ar savām lietām , futbolistiem jāspēlē,treneriem jātrenē, vadībai jāvada. Domāju,ka konflikta pamatā ir līguma lauzšana ar Jagodinski,spēlētāja un aģenta vēlme izspiest kompensācijas un tam tika piesaistīti aģenta klienti Lazarevs,Grjaznovs kas piestrādaja par musinātājiem . Šādi jautājumi jārisina sarunu ,tiesas ceļā... konfkikts pats par sevi tikai padara grūtāku vienošanos.
Žēl Grjaznovu un Lazarevu kuri pamatīgi sačakarēja savu CV ,kurš klubs gribēs savās rindās spēlētājus kas var izmest šādus finglierus!

  +1 [+] [-]

, 2020-07-26 09:48, pirms 2 mēnešiem
Neviens tur nepastāstīs patiesību.

     [+] [-]

, 2020-07-26 09:49, pirms 2 mēnešiem
Vel no Liepājas epopejas laikiem pārliecinājos-ticēt Kamazam ir sevi necienīt. Normāli viņš pataisīja par analfabētiem un pilnīgiem auniem 20+ savas komandas spēlētājus, kuri ne lasīt prot, ne arī saprot par ko parakstās.

     [+] [-]

, 2020-07-26 09:57, pirms 2 mēnešiem
Jawa rakstīja: Vienalga kā tur ir vai nav ,katram jānodarbojas ar savām lietām , futbolistiem jāspēlē,treneriem jātrenē, vadībai jāvada. Domāju,ka konflikta pamatā ir līguma lauzšana ar Jagodinski,spēlētāja un aģenta vēlme izspiest kompensācijas un tam tika piesaistīti aģenta klienti Lazarevs,Grjaznovs kas piestrādaja par musinātājiem . Šādi jautājumi jārisina sarunu ,tiesas ceļā... konfkikts pats par sevi tikai padara grūtāku vienošanos.
Žēl Grjaznovu un Lazarevu kuri pamatīgi sačakarēja savu CV ,kurš klubs gribēs savās rindās spēlētājus kas var izmest šādus finglierus!
Tā varbūt arī ir, bet tikai kāpēc šai sakarā spēlētājiem bija jānostājas par Kamaza atlaišanu, jo viņš kā treneris nekādas naudas operācijas komandā neveic? Tas viss vairāk attiecināms uz otru šīs lietas figurantu viceprezidentu Pūcīti.

Nekad neticēšu, ka gandrīz visa komanda ne no šā, ne ne no kā, pēkšņi iestājas pret galveno treneri un viceprezidentu. Pie tam vairāki no viņiem iestājas tikai pret galveno treneri, un nevis abiem.

Grjaznova un Lazareva liktenis viņu pašu, un viņu aģenta rokās. Kā viņi spēs pasniegt šo epopeju saviem potenciāli jaunajiem darba devējiem tā arī būs.

     [+] [-]

, 2020-07-26 10:11, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Tā varbūt arī ir, bet tikai kāpēc šai sakarā spēlētājiem bija jānostājas par Kamaza atlaišanu, jo viņš kā treneris nekādas naudas operācijas komandā neveic? Tas viss vairāk attiecināms uz otru šīs lietas figurantu viceprezidentu Pūcīti.

Nekad neticēšu, ka gandrīz visa komanda ne no šā, ne ne no kā, pēkšņi iestājas pret galveno treneri un viceprezidentu. Pie tam vairāki no viņiem iestājas tikai pret galveno treneri, un nevis abiem.

Grjaznova un Lazareva liktenis viņu pašu, un viņu aģenta rokās. Kā viņi spēs pasniegt šo epopeju saviem potenciāli jaunajiem darba devējiem tā arī būs.
Man nav faktu par šo versiju ,vienkārši meklēju skaidrojumu sādai situācijai .
Protams Pertija ir egocentrisks cilvēks ar kaukāziešiem raksturīgu uzvedības stilu ,viņš var patikt,var nepatikt,var strīdēties par viņa darba stilu , bet viņš dod rezultātu ! Pat ar 20 % analfabētu(tavs apgavojums) ieņēma 2 vietu un ieguva kausu, pērn ar citiem klubiem nevajadzīgiem spēlētājiem sasniedza eirokausu,šogad ar 20 gadīgiem čaļiem izskatās konkurētspējīgs virslīgā. Tie ir fakti,pārējais ir lirika!

  -4 [+] [-]

, 2020-07-26 10:26, pirms 2 mēnešiem
Jawa rakstīja: Man nav faktu par šo versiju ,vienkārši meklēju skaidrojumu sādai situācijai .
Protams Pertija ir egocentrisks cilvēks ar kaukāziešiem raksturīgu uzvedības stilu ,viņš var patikt,var nepatikt,var strīdēties par viņa darba stilu , bet viņš dod rezultātu ! Pat ar 20 % analfabētu(tavs apgavojums) ieņēma 2 vietu un ieguva kausu, pērn ar citiem klubiem nevajadzīgiem spēlētājiem sasniedza eirokausu,šogad ar 20 gadīgiem čaļiem izskatās konkurētspējīgs virslīgā. Tie ir fakti,pārējais ir lirika!
Fakts ir arī tāds, ka lai arī kur Kamazs nebūtu trenējis, viss vienmēr ir beidzies ar skaļākiem un klusākiem skandāliem.
Liepājā viņam nemaz tik švaka komanda nebija, un tā bija potenciāli spējīga sasniegt daudz vairāk. Atliek vien atcerēties, kā šī komanda mocījās pret īru amatieriem Eiropas līgā. Nemaz nerunājot par to, ka Kamazs, tajā gadījumā pa kluso, sezonas vidū tika izmests no FKL kā korķis.
Pērn viņš ar Valmieru tik daudz spēja sasniegt pateicoties tam, kas arī, protams, zināmā mērā jāprot, ka Liepāja un Spartaks savas sezonas noraka ar potenciāli daudz stiprākām komandā.

  +4 [+] [-]

, 2020-07-26 10:48, pirms 2 mēnešiem
Liepājā jau Zutis visus trenerus patriec, kas viņam pakaļu nelaiza. Tā kā Liepāja nav arguments.

  +2 [+] [-]

, 2020-07-26 11:22, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Fakts ir arī tāds, ka lai arī kur Kamazs nebūtu trenējis, viss vienmēr ir beidzies ar skaļākiem un klusākiem skandāliem.
Liepājā viņam nemaz tik švaka komanda nebija, un tā bija potenciāli spējīga sasniegt daudz vairāk. Atliek vien atcerēties, kā šī komanda mocījās pret īru amatieriem Eiropas līgā. Nemaz nerunājot par to, ka Kamazs, tajā gadījumā pa kluso, sezonas vidū tika izmests no FKL kā korķis.
Pērn viņš ar Valmieru tik daudz spēja sasniegt pateicoties tam, kas arī, protams, zināmā mērā jāprot, ka Liepāja un Spartaks savas sezonas noraka ar potenciāli daudz stiprākām komandā.
Man tie tavi uzbraucieni Trenerim Tamazam Pertijam sāk izklausīties kā kāda Liepājas garīga slimnieka agonija.
Ja tu viņu sauc par kamazu, tad kā lai nosauc tevi? Par zapiņu?
Šodien tiekos ar liepājniekiem. Pajautāšu vai kāds tevi pazīst. Vai tu vispār kaut ko sajēdz no sporta un futbola konkrēti? Varbūt tik māki kā gaisu dīvānā bojāt!?
Pertija prom, Seska eksznots prom. Kas jums ir palicis? Fiksais zutis? Un vieta virslīgas tabulas lejas daļā. Ā, vēl taču ir viedais Namejs 2020.

  +4 [+] [-]

, 2020-07-26 11:47, pirms 2 mēnešiem
Kad pajols apgūs latviešu valodu ?

  +1 [+] [-]

, 2020-07-26 11:58, pirms 2 mēnešiem
Nevar zināt konflikta sākumu, bet nesaprotu, kāpēc atlaida Jagodinski, nevis nevienam nevajadzīgu nigērieti

  -1 [+] [-]

, 2020-07-26 12:11, pirms 2 mēnešiem
huters rakstīja: Kad pajols apgūs latviešu valodu ?
Tu sevi domāji?

  +2 [+] [-]

, 2020-07-26 12:22, pirms 2 mēnešiem
žuļiku būšana un aplokšņu aizkavēšanās

  -4 [+] [-]

, 2020-07-26 12:28, pirms 2 mēnešiem
maris777 rakstīja: Liepājā jau Zutis visus trenerus patriec, kas viņam pakaļu nelaiza. Tā kā Liepāja nav arguments.
Tev, cilvēk, švaki ar atmiņu. Tobrīd, kad Kamazs trenēja FKL Zuntneram nekāda teikšana par treneru atlaišanu vel nebija, un viņi ar Kamazu, zināmā mērā, bija pat čomi, kura aizstāvībai Zuntners pat uzrakstīja atklātu vēstuli šim portālam.

  -3 [+] [-]

, 2020-07-26 12:29, pirms 2 mēnešiem
darbagalds rakstīja: Man tie tavi uzbraucieni Trenerim Tamazam Pertijam sāk izklausīties kā kāda Liepājas garīga slimnieka agonija.
Ja tu viņu sauc par kamazu, tad kā lai nosauc tevi? Par zapiņu?
Šodien tiekos ar liepājniekiem. Pajautāšu vai kāds tevi pazīst. Vai tu vispār kaut ko sajēdz no sporta un futbola konkrēti? Varbūt tik māki kā gaisu dīvānā bojāt!?
Pertija prom, Seska eksznots prom. Kas jums ir palicis? Fiksais zutis? Un vieta virslīgas tabulas lejas daļā. Ā, vēl taču ir viedais Namejs 2020.
Nabadziņ, tev žults uzvārījās?

     [+] [-]

, 2020-07-26 12:54, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Fakts ir arī tāds, ka lai arī kur Kamazs nebūtu trenējis, viss vienmēr ir beidzies ar skaļākiem un klusākiem skandāliem.
Liepājā viņam nemaz tik švaka komanda nebija, un tā bija potenciāli spējīga sasniegt daudz vairāk. Atliek vien atcerēties, kā šī komanda mocījās pret īru amatieriem Eiropas līgā. Nemaz nerunājot par to, ka Kamazs, tajā gadījumā pa kluso, sezonas vidū tika izmests no FKL kā korķis.
Pērn viņš ar Valmieru tik daudz spēja sasniegt pateicoties tam, kas arī, protams, zināmā mērā jāprot, ka Liepāja un Spartaks savas sezonas noraka ar potenciāli daudz stiprākām komandā.
Paga, bet īru amatieriem toreiz taču ielika. Pareizi? Pareizi!
Kāds starp citu tad bija patiesais iemesls darba attiecību pārtraukšanā ar Liepāju? Atceros, savulaik, ļoti izvairīgi par to runāja.
Tamazam daudz ko var pārmest, taču rezultāti viņam ir labi. Maksimumu viņs ne vienmēr izspiež, taču kopumā rezultāti viņam ir labi. Mēs redzam, kur Liepāja bija viņa vadībā un kur Liepāja ir tagad.. Mēs redzam, kur Valmiera bija un kur Valmiera ir tagad. Pārmest viņam var daudz ko, bet rezultāti ir.

  -3 [+] [-]

, 2020-07-26 13:11, pirms 2 mēnešiem
Klavulapa-1 rakstīja: Paga, bet īru amatieriem toreiz taču ielika. Pareizi? Pareizi!
Kāds starp citu tad bija patiesais iemesls darba attiecību pārtraukšanā ar Liepāju? Atceros, savulaik, ļoti izvairīgi par to runāja.
Tamazam daudz ko var pārmest, taču rezultāti viņam ir labi. Maksimumu viņs ne vienmēr izspiež, taču kopumā rezultāti viņam ir labi. Mēs redzam, kur Liepāja bija viņa vadībā un kur Liepāja ir tagad.. Mēs redzam, kur Valmiera bija un kur Valmiera ir tagad. Pārmest viņam var daudz ko, bet rezultāti ir.
Vai es rakstīju, ka zaudēja (kaut gan pirmo spēli pat zaudēja izbraukumā ar 1:3)? Es pavisam ko citu rakstīju.
Cik viņa vadītās komandas ir izcīnījušas čempionu titulus?

     [+] [-]

, 2020-07-26 13:13, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Vai es rakstīju, ka zaudēja (kaut gan pirmo spēli pat zaudēja izbraukumā ar 1:3)? Es pavisam ko citu rakstīju.
Cik viņa vadītās komandas ir izcīnījušas čempionu titulus?
1) Reizēm arī barca mēdz mocīties ar tabulas lejasgala vienībām
2) Titulu nav. Teicu, ka rezultāti ir labi, uzsverot, ka tomēr maksimums nav izspiests

  +1 [+] [-]

, 2020-07-26 13:19, pirms 2 mēnešiem
Klavulapa-1 rakstīja: 1) Reizēm arī barca mēdz mocīties ar tabulas lejasgala vienībām
2) Titulu nav. Teicu, ka rezultāti ir labi, uzsverot, ka tomēr maksimums nav izspiests
Barsa mēdz mocīties ar pro komandām no tās pašas LaLigas, un nevis ar amatieru komandām.

  +4 [+] [-]

, 2020-07-26 13:31, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Nabadziņ, tev žults uzvārījās?
Tu esi divana eksperts, tu neko vairak nezini ka meklet iemesus kapec Karosta nekad neko nesasniedz. Vel lieliski atceros tavus spriedelejumus ka FKL ir lieliskas izredzes pret to zviedru klubu, kamer Riga FC nebusot sances pret Piast. Beigas tu pec totala divana pirdeja vien izskaties. Tu neko nesaproti

     [+] [-]

, 2020-07-26 13:32, pirms 2 mēnešiem
Versija:
Lazarevs aizvainots, jo, esot Kožuharam komandā, nav pirmā vārtsarga postenis garantēts
Jagodinska jaunskungs aizvainots, jo pats uztaisīja kautiņu un nu ir diez gan draņķīga situācija celt pretenzijas pret klubu par finansiālo saistību aizķeršanās jautājumiem.

Tā nu vairāki kundziņi aizvainoti uz visu Valmieras Visumu. Protams, tak arī iesaistot treneri. Maita neliek pamatsastāvā visus jaunkundziņus, kuriem liekas, ka obligāti tur jābūt.

Tā teikt... var aizet ar cieņu. Un var aiziet arī ar "es Jums parādīšu" domugājienu, beigās tik vien kā, atvainojos, apkakājot pakaļkājas

     [+] [-]

, 2020-07-26 13:35, pirms 2 mēnešiem
Klavulapa-1 rakstīja: 1) Reizēm arī barca mēdz mocīties ar tabulas lejasgala vienībām
2) Titulu nav. Teicu, ka rezultāti ir labi, uzsverot, ka tomēr maksimums nav izspiests
Nu gan salīdzinājāt situācijas.
Barcelonu ar pāris miljonu budžeta kluba epizodiskām problēm tikt galā ar pusprofesionāļiem 😁
Tas ir kā 350+ vai 500+ ZS auto salīdzināt ar Nissan Qashqai nespēju noskriet žiguli, ja vadītājs ir bremze

  +2 [+] [-]

, 2020-07-26 13:39, pirms 2 mēnešiem
T.G.H. rakstīja: Tu esi divana eksperts, tu neko vairak nezini ka meklet iemesus kapec Karosta nekad neko nesasniedz. Vel lieliski atceros tavus spriedelejumus ka FKL ir lieliskas izredzes pret to zviedru klubu, kamer Riga FC nebusot sances pret Piast. Beigas tu pec totala divana pirdeja vien izskaties. Tu neko nesaproti
Un pie tam pēcāk nācās meklēt argumentus tam, kādēļ Piast patiesībā ir ļoti ļooooti vājš klubs 🤭

  -1 [+] [-]

, 2020-07-26 13:43, pirms 2 mēnešiem
DaMarcus rakstīja: Versija:
Lazarevs aizvainots, jo, esot Kožuharam komandā, nav pirmā vārtsarga postenis garantēts
Jagodinska jaunskungs aizvainots, jo pats uztaisīja kautiņu un nu ir diez gan draņķīga situācija celt pretenzijas pret klubu par finansiālo saistību aizķeršanās jautājumiem.

Tā nu vairāki kundziņi aizvainoti uz visu Valmieras Visumu. Protams, tak arī iesaistot treneri. Maita neliek pamatsastāvā visus jaunkundziņus, kuriem liekas, ka obligāti tur jābūt.

Tā teikt... var aizet ar cieņu. Un var aiziet arī ar "es Jums parādīšu" domugājienu, beigās tik vien kā, atvainojos, apkakājot pakaļkājas
Par visām vārēm centieni pataisīt par dumjām aitām 20+ komandas spēlētājus, kuri blēdami dodas tur, kur ganāmpulka barvedis tos ved.
Slēpts komentārs: NAMEJS 9999

     [+] [-]

, 2020-07-26 13:48, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Par visām vārēm centieni pataisīt par dumjām aitām 20+ komandas spēlētājus, kuri blēdami dodas tur, kur ganāmpulka barvedis tos ved.
Pfff... aptuveni 80% sabiedrības (aptuvens mans spriedums) nav patstāvīgi spējīgi pieņemt savām interesēm atbilstošus lēmumus darba tiesisko attiecību jautājumos.
Latvijā vispār visi muļķiši, kuri var, strādā bez soc.garantijām.
Kur nu vēl, atvainojos, vidēji aritmētiski ļoti izglītotie profesionalie sportisti. Kā aģents teiks, tā būs. Ja aģenta nav, tad var sanākt arī bara instinkts.
Nemaz nepārsteigtu.

  +1 [+] [-]

, 2020-07-26 13:53, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Par visām vārēm centieni pataisīt par dumjām aitām 20+ komandas spēlētājus, kuri blēdami dodas tur, kur ganāmpulka barvedis tos ved.
Parakstīt papīru un pēc dienas to jau nožēlot... liekas ļoti profesionāli.
Izlasi virspirms pašu rakstu.

  +1 [+] [-]

, 2020-07-26 13:57, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Nemuldi!
Poļu portāls sport.pl tad ļoti skaidri rakstīja, ka Piast nav favorīts pret FCR.
Tik nez kāpēc bukmeikeri Rīgai uzlika lielu koefu, Piastam mazu...

  +4 [+] [-]

, 2020-07-26 13:59, pirms 2 mēnešiem
Klavulapa-1 rakstīja: Tik nez kāpēc bukmeikeri Rīgai uzlika lielu koefu, Piastam mazu...
Viņi ir idioti.
Namejs jau no sākta gala zināja, ka Riga uzvarēs to Polijas pagrabstāva memļaku klubu

Un vispār kāpēc vēl neviens nav uzslavējis Nameju par to, ka viņš prot arī citu svešvalodu, izņemot krievu vai angļu?
Viņš to tak tik ļoti mēgina izmisīgi uzsvērt 🤭

  +1 [+] [-]

, 2020-07-26 14:03, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Tev, cilvēk, švaki ar atmiņu. Tobrīd, kad Kamazs trenēja FKL Zuntneram nekāda teikšana par treneru atlaišanu vel nebija, un viņi ar Kamazu, zināmā mērā, bija pat čomi, kura aizstāvībai Zuntners pat uzrakstīja atklātu vēstuli šim portālam.
Tiešām neatceros, bet tagad vismaz ziņu tavu naida iemeslu pret Pertiju. Viņš patīk Zutim, tātad ir automātiski Ivara ienaidnieks!

  +2 [+] [-]

, 2020-07-26 14:07, pirms 2 mēnešiem
DaMarcus rakstīja: Viņi ir idioti.
Namejs jau no sākta gala zināja, ka Riga uzvarēs to Polijas pagrabstāva memļaku klubu

Un vispār kāpēc vēl neviens nav uzslavējis Nameju par to, ka viņš prot arī citu svešvalodu, izņemot krievu vai angļu?
Viņš to tak tik ļoti mēgina izmisīgi uzsvērt 🤭
Bocmans ir unikāls

  -1 [+] [-]

, 2020-07-26 14:27, pirms 2 mēnešiem
DaMarcus rakstīja: Nu gan salīdzinājāt situācijas.
Barcelonu ar pāris miljonu budžeta kluba epizodiskām problēm tikt galā ar pusprofesionāļiem 😁
Tas ir kā 350+ vai 500+ ZS auto salīdzināt ar Nissan Qashqai nespēju noskriet žiguli, ja vadītājs ir bremze
Liberasts DaMarcus tik par vāģiem domā, galvenais ir pazīmēties, lai "sabiedrība novērtētu" Interesanti, iegādājoties kruto vāģi, kādā mājā tu dzīvo, cik zemes platība kvadrātos, cik naudas atlikums kontā? Vai ledusskapī ir paika, alko, jeb arī tikai no bada nosprāgusi pele?
1 2 48 komentāri