Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Sīvā balsojumā Paničs atzīts par Virslīgas oktobra spēlētāju, Koņevam vēl viena balva

Agris Suveizda

Sīvā balsojumā Paničs atzīts par Virslīgas oktobra spēlētāju, Koņevam vēl viena balva
Stefans Paničs. Foto: Zigismunds Zālmanis/rigafc.lv

Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par "Optibet" Virslīgas sezonas oktobra labāko spēlētāju atzīts "Riga" pussargs Stefans Paničs. Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems "Riga" pārstāvis Mihails Koņevs.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola virslīga” Optibet Virslīgas oktobra labākā spēlētāja balvai izvirzīja "Riga" serbu centra pussargu Stefanu Paniču un malējo pussargu Vladimiru Kamešu, "Liepājas" uzbrukuma līderus Artūru Karašausku un Dodo un "Ventspils" vidējās līnijas motoru Lukasu Villelu.

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties, kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs viens no "Riga" līderiem Stefans Paničs. Mēneša labākie Stefans Paničs un Mihails Koņevs tiks sveikti ar piemiņas balvām. Oktobrī "Riga" Optibet Virslīgā aizvadīja trīs spēles un izcīnīja trīs uzvaras. Stefans Paničs piedalījās visos mačos un guva vienus vārtus.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos "Facebook" un "Instagram", savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Balsojums

Izmantotie resursi:
https://optibetvirsliga.com/news/st...