Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:123, Did:0, useCase: 0

"Hertha" vadība asi kritizē Klinsmanu par negaidīto aiziešanu no amata

Rolands Eliņš

"Hertha" vadība asi kritizē Klinsmanu par negaidīto aiziešanu no amata
Mihaels Prīcs. Foto: EPA/Scanpix

LETA--AFP. Jirgens Klinsmans pēc negaidītās atkāpšanās no Berlīnes "Hertha" galvenā trenera amata ir izraidīts arī no kluba uzraudzības padomes, otrdien preses konferencē apstiprināja vienības investors Larss Vindhorsts.

Jau ziņots, ka otrdien Klinsmans par atkāpšanos no amata paziņoja savā "Facebook" kontā, lēmumu pamatojot ar uzticības viņam trūkumu klubā.

"Diemžēl veids, kādā Klinsmans atstāja amatu, padara turpmāku viņa atrašanos kluba uzraudzības padomē par neiedomājamu," preses konferencē teica Vindhorsts. "Konstruktīva sadarbība kluba interesēs šādā veidā turpināties nevar."

"Tas ir nožēlojami, ka viņš veica tik strauju soli. Tu vari ko tādu atļauties jaunībā, bet ne profesionālajā darbībā pieaugušo vidē, kur tev ir jāpilda vienošanās. Mēs bijām tuvu jaunu sponsoru piesaistīšanai, pateicoties Klinsmanam. Tāpēc tas, kā tas beidzās, ir vēl nožēlojamāk," turpināja Vindhorsts.

Sestdien komandu savā laukumā pret "Paderborn" vienību vadīs bijušais Klinsmana palīgs Aleksandrs Nūri.

"Es būtu sagaidījis visu ko, taču tas, kas notika otrdienas rītā, man bija jaunums," piebilda "Hertha" sporta direktors Mihaels Prīcs. "Mēs vienojāmies strādāt kopā līdz sezonas beigām, un pirmais uzdevums bija panākt komandas pakāpšanos turnīra tabulā virs izkrišanas zonas no bundeslīgas. Ja ir problēmas, es dodu priekšroku tās apspriest un risināt kopā. To nevar izdarīt, ja tu pagriezies un bēdz."

Klinsmana bijušais komandasbiedrs Vācijas izlasē Lotārs Mateuss vēl izteicās, ka Berlīnes fiasko padarīs Klinsmanam grūtāku nākamā darba iegūšanu bundeslīgā.

Klinsmana vadībā Vācijas izlase 2006.gada Pasaules kausā savās mājās izcīnīja trešo vietu, bet ASV izlasi viņš 2014.gada Pasaules kausa izcīņā Brazīlijā iestūrēja astotdaļfinālā.

Izmantotie resursi:
LETA