Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

Tobers paliek rezervē ''Lechia'' neizšķirtā Polijas čempionātā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Tobers paliek rezervē ''Lechia'' neizšķirtā Polijas čempionātā
Kristers Tobers. Foto: Lechia.pl

Rezervē savas komandas sastāvā Polijas čempionāta kārtējā spēlē palika Kristers Tobers, kura pārstāvētā Gdaņskas ''Lechia'' cīnījās neizšķirti 1:1 ar ''Zaglebie''. Līdz šim Tobers vēl nav devies savas komandas sastāvā laukumā kādā no Polijas čempionāta spēlēm.

Jau trešajā minūtē vadībā izvirzījās ''Zaglebie'' un atradās spēlē vadībā līdz pat 71. minūtei. Tobera ''Lechia'' izdevās nopelnīt 11 metru soda sitienu, kas arī tika realizēts, panākot neizšķirtu. Līdz spēles beigām nevienai no komandām izcelties vairāk neizdevās, uzvarētāju nenoskaidrojot un spēlējot neizšķirti 1:1.

Kristers Tobers bija pieteikts spēlei, taču palika rezervē un laukumā nedevās. Šajā sezonā Tobers vēl nav devies ''Lechia'' sastāvā Polijas čempionāta ietvaros.

Gdaņskas ''Lechia'' ar 10 izcīnītajiem punktiem septiņās spēlēs Polijas čempionāta kopvērtējumā atrodas 8. vietā 16 komandu konkurencē. Līdz trešajai vietai to šķir trīs punkti.

Izmantotie resursi:
FlashScore.com: Live Football Scores, Livescore