Nākamā lapa

Šabala neizmanto iespējas, "Podbeskidzie" izstājas pret Šteinbora "Arka" (2) 20.09.2017 00:47

Vēlā 20. septembra vakarā tika aizvadīta Polijas kausa astotdaļfināla cīņa starp uzbrucēja Valērija Šabalas Belsko-Bjalas "Podbeskidzie" un vārtsarga Pāvela Šteinbora Gdiņas "Arka". Uzvaru spēles papildlaikā izrāva "Arka" - 2:1.

Gutkovskim zaudējums, Dāvis Ikaunieks nespēlē traumas dēļ 17.09.2017 21:21

Polijas Ekstraklasē Vladislavs Gutkovskis bija „Termalica” sākumsastāvā, viņa komandai ar 0:1 zaudējot „Sandecja”.

Kamešam Krievijā dzeltenā kartīte un uzvara, Tarasovam Polijā neizšķirts pret vicelīderi (1) 16.09.2017 22:47

Sestdien pie kārtējās uzvaras Krievijas Nacionālajā līgā tika Latvijas futbolista Vladimira Kameša pārstāvētā "Yenisey", kas ir turnīra tabulas līdere.

Šteinbora "Arka" izlaiž uzvaru pret vicelīderi, Rakels ārpus "Lech" pieteikuma (1) 15.09.2017 23:36

Polijas Ekstraklases devītās kārtas mačā Pāvela Šteinbora Gdiņas "Arka" 79. minūtē izlaida uzvaru pret Lubinas "Zagłębie" - 1:1. Savukārt Deniss Rakels palika ārpus Poznaņas "Lech" sastāva uzvarā (1:0) pret Kjelces "Korona".

Šabala nāk uz maiņu un gūst efektīgus vārtus, "Podbeskidzie" pārliecinoša uzvara 13.09.2017 22:36

Polijas 1. līgas septītās kārtas mačā Belsko-Bjalas "Podbeskidzie" ar rezultātu 3:0 apspēlēja Grudzjondzas "Olimpia". Trešos vārtus guva Latvijas izlases uzbrucējs Valērijs Šabala.

Dāvis Ikaunieks izrauj fantastisku "Vysočina" uzvaru pret Prāgas "Dukla" (10) 10.09.2017 21:17

Čehijas HET līgā Jihlavas "Vysočina" pašā spēles galotnē atspēlējās un ar rezultātu 3:2 apspēlēja Prāgas "Dukla", izšķirošos vārtus gūstot latviešu futbolistam Dāvim Ikauniekam.

Vaņina "Zürich" neizšķirts Šveicē, Tarasova "Śląsk" uzvar Polijas čempioni (2) 09.09.2017 22:33

Šodien spēles aizvadīja vairāku Latvijas futbolistu pārstāvētie Eiropas klubi.

Rudņevs ārpus pieteikuma, "Bayern" piedzīvo zaudējumu (9) 09.09.2017 21:25

Vācijas Bundeslīgā ārpus savas komandas pieteikuma šodien palika Artjoms Rudņevs, kura "Köln" ar 0:3 piedzīvoja zaudējumu Augsburgā, šobrīd esot turnīra tabulas pēdējā vietā. Tikmēr Dortmundes "Borussia" vairāk nekā stundu spēlēja vairākumā un kontrolēja bumbu vairāk nekā 80% mača, taču tā arī nespēja gūt vārtus pret "Freiburg". Vēl sliktāk čempionei Minhenes "Bayern", kura ar 0:2 piekāpās "Hoffenheim".

Šteinboram fantastisks seivs, "Arka" pārtrauc septiņu neuzvarēto spēļu sēriju 08.09.2017 23:29

Polijas Ekstraklases astotās kārtas mačā latviešu vārtsarga Pāvela Šteinbora Gdiņas "Arka" mājās ar 3:1 pārspēja Krakovas "Wisla" komandu, izcīnot otro uzvaru sezonā.

Latvijas futbolists Labuts Īrijā diskvalificēts par spēles sarunāšanu (19) 07.09.2017 21:24

Īrijas Futbola federācijas (FAI) nozīmētā neatkarīgā Disciplinārlietu komiteja piespriedusi viena gada diskvalifikāciju Latvijas futbolistam Igoram Labutam par likmju veikšanu totalizatorā, futbola reputācijas graušanu un maču sarunāšanu.

Kameša "Enisey" pārtrūkst sešu uzvaru sērija, Lukjanova "Fakel" kārtējais zaudējums (1) 06.09.2017 21:53

Trešdien, 6. septembrī, kārtējās spēles Krievijas Nacionālajā līgā aizvadīja Latvijas futbolistu Vladimira Kameša un Ivana Lukjanova pārstāvētie klubi.

Kameša ''Yenisey'' turpina dominēt Krievijas otrajā līgā (1) 02.09.2017 19:50

Šodien, 2. septembrī, Krievijas otrajā pēc spēka līgā spēles aizvadīja divi latviešu futbolisti - Vladimirs Kamešs un Ivans Lukjanovs. Pirmais ar ''Yenisey'' izcīnīja minimālu uzvaru pret pastarīti Volgogradas ''Rotor'' (1:0). Tikmēr Lukjanova Voronežas ''Fakel'' paviesojās Sanktpēterburgas stadionā, kur piedzīvoja sagrāvi pret ''Zenit 2'' (1:4).

18 gadus vecais Soloveičiks paraksta triju gadu līgumu ar Sanktpēterburgas "Zenit" (5) 31.08.2017 15:51

Līgumu ar Krievijas vienu no lielākajiem klubiem Sanktpēterburgas "Zenit" uz trim gadiem parakstījis Latvijas U19 izlases kapteinis Vladislavs Soloveičiks.

Šteinbors ielaiž trīs vārtus Polijā, Vaņinam neizšķirts Šveicē (2) 27.08.2017 20:00

Polijas Ekstraklases turnīrā Poznaņas "Lech" mājās ar 3:0 apspēlēja vārtsarga Pāvela Šteinbora Gdiņas "Arka". Tikmēr Šveices Superlīgā Latvijas izlases pamatvārtsarga Andra Vaņina "Zürich" viesos spēja atspēlēties un nospēlēt neizšķirti (1:1) ar "Luzern".

Maksimenko pilna spēle, Gutkovskis dodas laukumā uz maiņu - "Termalica" zaudējums 26.08.2017 19:13

Šodien, 26. augustā, Polijas Ekstraklases ietvaros Kjelces "Korona" mājas spēlē ar rezultātu 2:1 uzvarēja Latvijas futbolistu Vladislava Gutkovska un Vitālija Maksimenko pārstāvēto Ņecečas "Termalica Bruk-Bet".

Tarasova "Śląsk" panākums pret "Cracovia", Rudņevs un Šabala paliek rezervē (5) 26.08.2017 00:00

Piektdien, 25. augustā, Polijas Ekstraklases ietvaros Latvijas futbolista Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas "Śląsk" ar rezultātu 2:1 pārspēja Krakovas "Cracovia".

Rudņeva Ķelnei ielozē "Arsenal", vienā grupā Francijas, Anglijas un Itālijas klubi (8) 25.08.2017 14:54

Šodien Monako norisinājās UEFA Eiropas līgas grupu turnīra izloze, kurā pretiniekus uzzināja arī Artjoma Rudņeva pārstāvētais klubs "Koln".

Šabalam 17 minūtes un brīdinājums "Podbeskidzie" pirmajā uzvarā Polijas 1. līgā (9) 23.08.2017 00:34

Pirmo uzvaru Polijas 1. līgas ietvaros svinēja Latvijas futbolista Valērija Šbalas pārstāvētā Belsko Bjalas "Podbeskidzie", kas mājās ar 1:0 pieveica Hožuvas "Ruch".

D. Ikaunieks 27. sekundē gūst vārtus pret vicečempioni; Rudņevs paliek uz soliņa (1) 20.08.2017 20:01

Savus sezonas pirmos vārtus guvis Dāvis Ikaunieks, kurš Čehijas Augstākajā līgā pret līderi Plzeņas ''Viktoria'' iesita 27 sekundēs. Latvieša klubs Jihlavas "Vysočina" spēles noslēdzošajā minūtē ielaida un dramatiski zaudēja (1:2). Vācijā sezonu tikmēr sāka Artjoms Rudņeva ''Koln'', kas bez latvieša cieta zaudējumu (0:1). Polijā latviešu duelī pieteikumā netika iekļauts Deniss Rakels.

Kamešs gūst uzvaras vārtus pret "Zenit-2", Vaņinam atkal sausā spēle 19.08.2017 22:43

Ar panākumiem Krievijā un Šveicē spēles aizvadījuši attiecīgi Vladimirs Kamešs un Andris Vaņins. Kamešs guva sezonas trešos vārtus, turklāt šoreiz uzvaru nesošos, bet Vaņins Šveices augstākajā līgā aizvadīja trešo sauso spēli pēc kārtas.

Šabala nāk uz maiņu, "Podbeskidzie" bezcerīgs zaudējums (1) 18.08.2017 23:06

Šovakar Polijas 1. līgas turnīrā futbolā Belsko-Bjalas "Podbeskidzie" viesos piedzīvoja sagrāvi pret Hojņices "Chojniczanka" - 0:4. "Podbeskidzie" klubu pārstāvošais Latvijas futbolists Valērijs Šabala laukumā nāca uz maiņu spēles 77. minūtē.

Gutkovska/Maksimenko "Termalica" pēdējā minūtē izrauj neizšķirtu pret Tarasova "Śląsk" (2) 15.08.2017 18:48

Polijas Ekstraklases piektās kārtas mačā Igora Tarasova Vroclavas "Śląsk" pēdējā kompensācijas laika minūtē izlaida no rokām uzvaru un nospēlēja 1:1 ar Vladislava Gutkovska un Vitālija Maksimenko pārstāvēto Ņecečas "Termalica Bruk-Bet".

Kamešam vārti Krievijā, Vaņins rezervē komandas 10:0 uzvarā (2) 13.08.2017 19:30

Krievijas Nacionālās līgas turnīrā "Enisey" ar 4:0 viesos sagrāva Kurskas "Avangard", pirmos vārtus gūstot Vladimiram Kamešam. Pāvela Šteinbora Gdiņas "Arka" viesos nospēlēja 1:1 ar Zabžes "Górnik".

Rudņevs nāk uz maiņu "Köln" graujošā uzvarā, Rakels ārpus pieteikuma (2) 12.08.2017 21:45

Artjoms Rudņevs šodien devās laukumā 64. minūtē, palīdzot "Köln" Vācijas kausa spēlē ar 5:0 sagraut "Leher".

Dāvja Ikaunieka un Šabalas klubiem divi bezierunu zaudējumi (2) 11.08.2017 22:02

Dāvja Ikaunieka pārstāvētā Jihlavas "Vysočina" ielaida divus vārtus pirmajās 18 minūtēs un ar 0:2 piekāpās Čehijas čempionei Prāgas "Slavia". Tikmēr Polijas 1. līgā zaudējumu viesos pret "Olsztyn" piedzīvoja Valērija Šabalas Belsko-Bjalas "Podbeskidzie" (1:3).

Vaņins uzvar ilggadējo komandu "Sion" un ar "Zurich" kļūst par līderi Šveicē (15) 10.08.2017 22:55

Šodien īpašu spēli Šveices Superlīgā aizvadīja Andris Vaņins, "Zurich" sastāvā tiekoties ar savu ilggadējo komandu "Sion". Vaņinam vēl viena sausā uzvara - 2:0.

Šabala debitē "Podbeskidzie" ar uzvaras vārtiem Polijas kausa spēlē, Rakela "Lech" izstāšanās (4) 09.08.2017 22:33

Polijas kausa sešpadsmitdaļfināla spēlē Valērijs Šabala guva vārtus, palīdzot Belsko-Bjalas "Podbeskidzie" ar 3:1 viesos pieveikt Novi Dvoras Mazoveckas "MKS Świt".

Gutkovska gūtie vārti palīdz "Termalica" iekļūt Polijas kausa astotdaļfinālā 08.08.2017 20:33

Šovakar veiksmīgu spēli Polijas kausā aizvadīja Latvijas futbolistu Vladislava Gutkovska un Vitālija Maksimenko pārstāvētā Ņecečas "Bruk-Bet Termalika", kas ar 4:1 papildlaikā apspēlēja Tarnobžegas "Siarka".

Šteinbors notur bezvārtu neizšķirtu, Rudņevam pirmais puslaiks pārbaudes spēlē (4) 07.08.2017 21:39

Šovakar Polijas Ekstraklases ceturtās kārtas noslēdzošajā spēlē Latvijas vārtsarga Pāvela Šteinbora Gdiņas "Arka" mājās nospēlēja 0:0 pret Kjelces "Korona". Tikmēr Artjoms Rudņevs aizvadīja pirmo puslaiku "1. FC Köln" pārbaudes spēlē pret "TSV Steinbach" (1:1).

Dāvim Ikauniekam pilna spēle un bezvārtu neizšķirts Čehijā; Rakela "Lech" izrauj uzvaru (2) 06.08.2017 20:42

Šovakar Čehijas augstākajā futbola līgā Dāvja Ikaunieka Jihlavas "Vysočina" mājās nospēlēja 0:0 ar "1.FC Slovácko". Tikmēr Denisa Rakela pārstāvētā Polijas Ekstraklases komanda Poznaņas "Lech" guva divus vārtus spēles galotnē, izraujot uzvaru 2:0 pret Krakovas "Cracovia".

Gutkovska un Maksimenko "Termalica" izcīna vēsturisku panākumu pret čempioni (4) 05.08.2017 23:22

Šovakar spēles dažādās Eiropas līgās aizvadīja vairāku Latvijas futbolistu pārstāvētie klubi.

Tarasovam 90 minūtes un neizšķirts Polijā 04.08.2017 21:06

Šovakar Polijas Ekstraklases ceturtās kārtas pirmajā mačā Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas "Śląsk" viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 pret Glivices "Piast".

Šabala karjeru turpinās Polijas 1. līgā (22) 04.08.2017 16:36

22 gadus vecais Latvijas izlases uzbrucējs Valērijs Šabala, kurš šajā sezonā guva četrus vārtus Virslīgas kluba "Riga" FC rindās, pārcēlies uz Polijas 1. līgu.

Rudņevam un "Koln" neizšķirts pārbaudes spēlē pret "Bologna" (3) 31.07.2017 23:05

Latvijas futbolists Artjoms Rudņevs nospēlēja gandrīz pilnu maču Vācijas kluba “Koln” rindās pret Itālijas “Bologna” (1:1), savas iespējas gūt vārtus neizmantojot.

Izlases vārtsargiem Šteinboram un Vaņinam neveiksmīgi ielaisti vārti (2) 30.07.2017 21:26

Latvijas izlases vārtsargi Andris Vaņins un Pāvels Šteinbors šodien attiecīgi Šveices un Polijas līgās ielaiduši neveiksmīgus vārtus savu kļūdu dēļ, taču tas netraucēja viņu komandām izcīnīt punktus. Vaņina “Zurich” uzvarēja ar 2:1, bet Šteinbora “Arka” turpināja veiksmīgo sēriju, spēlējot 1:1.

Jagodinskis Ungārijā nepaliks, D. Ikaunieks sāk sezonu ar zaudējumu 29.07.2017 19:48

Romāns Bezzubovs populārajā mikroblogošanas vietnē twitter.com paziņoja, ka viņa klients Vitālijs Jagodinskis meklē jaunu klubu, kas noteikti nebūs Ungārijā. Tikmēr Čehijas Augstākajā līgā sezonu sācis Dāvis Ikaunieks, kurš ar savu komandu Jihlavas "Vysočina" zaudēja pret pērnās sezonas 10. vietu ''Karvina'' (0:2).

Gutkovskim un Maksimenko pirmais punkts, Tarasovam pirmā uzvara 28.07.2017 23:21

Polijas Ekstraklases čempionāta trešās kārtas spēlē šovakar pirmo punktu sezonā izcīnīja Vladislava Gutkovska un Vitālija Maksimenko pārstāvētā Ņecečas „Bruk-Bet Termalica”, kas savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Lubinas „Zaglebie”.

"Parma" izīrē Zommeru C sērijas klubam "Pordenone" (2) 28.07.2017 23:04

20 gadus vecais Latvijas futbola vārtsargs Kristaps Zommers no Itālijas B sērijas kluba "Parma" līdz 2018. gada jūnijam izīrēts C sērijas klubam "Pordenone".

Dienu pēc atgriešanās kopējā grupā Dubra pamet titulēto Baltkrievijas klubu BATE (8) 28.07.2017 12:29

Vēl vakar Latvijas izlases aizsardzības balsts Kaspars Dubra, nespēlējis gandrīz gadu, beidzot atgriezās kopējā grupā, taču šorīt Baltkrievijas pēdējo 11 gadu čempione ziņo par sadarbības pārtraukšanu pēc abpusējas vienošanās.

EL: Šteinboram salda uzvara, Rakels rezervē, Lietuvas klubi turpina spridzināt (96) 27.07.2017 23:57

Šodien Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā tika izspēlētas 29 pirmās spēles trešās kārtas ietvaros. Pāvela Šteinbora pārstāvētā "Arka" pēc 38 gadu pārtraukuma atgriezās Eirokausos un pēdējās minūtēs izrāva 3:2 uzvaru pār Dānijas "Midtjylland". Izcili Eiropas līgā turpina spēlēt Lietuvas divas komandas "Sūduva" un "Trakai".