Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

Jānis Ikaunieks: "Stadionā pat individuāli trenēties aizliegts"

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

Jānis Ikaunieks: "Stadionā pat individuāli trenēties aizliegts"
Jānis Ikaunieks. Foto: godset.no

Latvijas futbola izlases pussargs Jānis Ikaunieks atklājis, ka Norvēģijā stadionos nevienam nav ļauts trenēties, tomēr spēlētājs, protams, atrod veidu kā uzturēt sevi formā šai laikā, kamēr futbols un cilvēku dzīves kopumā ir burtiski apstājušās.

Šī gada februārī līgumu ar Norvēģijas augstākās līgas klubu "Stromsgodset" noslēdza Latvijas izlases 25 gadus vecais pussargs Jānis Ikaunieks. Norvēģijas Premjerlīgai, kas norit pēc sistēmas pavasaris - rudens, bija jāsākas aprīļa sākumā, taču koronavīrusa radītās situācijas dēļ turnīra sākuma laiks atlikts uz nezināmu laiku. Ikaunieks vakar piedalījās Futbolbumbu organizētajās virtuālajās sarunās un atbildēja uz jautājumu, kā nākas pavadīt laiku šajās dienās.

Jānis Ikaunieks: "Esmu Norvēģijā. Principā drīkstu doties arī uz Latviju, ja tas pašam ir iespējams, tomēr norvēģu klubs neiesaka to darīt, jo tad Latvijā nāksies 14 dienas uzturēties karantīnā - atgriežoties Norvēģijā, tieši tas pats. Šobrīd trenējos individuāli, pieturos pie fiziskās sagatavotības trenera programmas. Papildus, ņemot vērā lielo brīvā laika daudzumu, treniņu programmai kaut ko pielieku arī no sevis.

Cenšos daudz neieciklēties un prātot par bēdīgo situāciju, vienlaikus ievēroju drošības noteikumus. Ar bumbām pastrādāju laukumā netālu no savas dzīves vietas, jo stadionā nevienam nav atļauts trenēties. Pārsvara trenēju apvešanu, bumbas driblu un sitienus pa vārtiem - lai nepazustu bumbas izjūta. Cenšos to darīt savā maksimālajā ātrumā, lai būtu efektivitāte. Esmu sazinājies ar komandas biedriem un nākamnedēļ, ja būs iespēja, iziesim 2-4 cilvēku sastāvā pastrādāt. Klubs ir palaidis visus beztermiņa atvaļinājumā, bet darbinieku un spēlētāju atalgojumu izmaksās Norvēģijas valsts."

Jāņa Ikaunieka intervija Norvēģijas klubam "Stromsgodset" pēc līguma parakstīšanas

     [+] [-]

, 2020-03-21 22:08, pirms pusgada
Mūsu iepirktie melnīši viens otram laiku kavē, ...............un tik slavē.