Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

Cigaņikam pirms "Zorya" treniņnometnes konstatēts Covid-19

Rolands Eliņš

Cigaņikam pirms "Zorya" treniņnometnes konstatēts Covid-19
Andrejs Cigaņiks. Foto: zarya-lugansk.com

Ukrainas Premjerlīgas futbola klubs "Zorya" ziņo, ka komandas kolektīvs devies uz treniņnometni Turcijā, taču pozitīvu Covid-19 testu tajā nav trīs spēlētāju, to vidū Latvijas izlases futbolista Andreja Cigaņika.

"Zorya" vēsta, ka janvāra sākumā aizvadīja dažu dienu ilgu sabraukumu Zaporožjē, kur tika veikti vieglāka režīma treniņi, medicīniskās pārbaudes un Covid-19 testi. Tajos pozitīvi rezultāti konstatēti trim futbolistiem, ieskaitot Andreju Cigaņiku.

Cigaņiks attiecīgi pagaidām nav devies kopā ar komandu uz treniņnometni Turcijā, kas norisināsies līdz septītajam februārim. Tiek vēstīts, ka viņš komandai pievienosies pēc izveseļošanās. Kluba relīzē nav norādīts nekas vairāk par trīs saslimušo futbolistu veselības stāvokli.

Cigaņika komanda Ukrainas čempionātā pēc sezonas pirmās puses ieņem ceturto vietu, par trim punktiem atpaliekot no labāko trijnieka. Cigaņiks rudens otrajā pusē spēlēja arvien svarīgāku lomu galvenā trenera Viktora Skripņika vadītajā komandā. Ukrainas čempionātā viņš devās laukumā astoņās spēlēs (septiņas reizes pamatsastāvā), kā arī četras reizes bija sākumsastāvā UEFA Eiropas līgas grupu turnīra spēlēs.

Ukrainas čempionāts atsāksies 13. februārī.

Izmantotie resursi:
zarya-lugansk.com