Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:124, Did:0, useCase: 0

Balotelli asi kritizē Francijas mediju prioritātes

Balotelli asi kritizē Francijas mediju prioritātes

Mario Balotelli
Foto: AFP/Scanpix

1:1

Nantes - Nice

Skandalozais Itālijas futbolists Mario Balotelli asi nosodījis veidu, kā Francijas medijos tika pārpublicēta viņa intervija RMC, un aicinājus medijus vairs neaicināt viņu uz intervijām, jo virsrakstos un konspektos tāpat tiek uzsvērtas tikai, Baloteliprāt, nesvarīgas lietas.

"Intervijā RCM es runāju par vairākiem lieliskiem jaunajiem spēlētājiem, es runāju par rasismu, es runāju par Itāliju, bet viss, ko šīs avīzes varēja no intervijas izdabūt, bija Kavani temats," Mario Balotelli publicējis savā "Instagram" profilā.

Intervijā ar RCM viņš bija pieminējis, ka uzskata "Monaco" par īstu komandu, kamēr PSG tāda neesot, bet Parīzes komandā esot pāris fenomenāli spēlētāji. Edinsonu Kavani viņš šajā sarakstā neiekļāva, nosaucot par "lielisku spēlētāju, bet ne fenomenālu". Šo Balotelli citātu pārpublicēja un izcēla vairāki Francijas ziņu portāli.

"Tas ir vienkārši smieklīgi," turpināja Balotelli savā ierakstā. "Kavani ir apbrīnojams spēlētājs, cienu viņu kā labāko vārtu guvēju, bet Francijā par fenomenāliem es uzskatu tikai di Mariju un Falkao, un tad? Nopietni, neaiciniet mani vairs uz intervijām. Balotelli jums nav nekāda spēlīte, bet gan persona ar savu viedokli, tāpēc iegūsties paši savu viedokli, lai varētu sākt spriest par manējo."

"Patiesībā runa nemaz nav par manu viedokli par Kavaini vai muļķīgu melu pilnu ziņu, tas nav tas, kas mani satrauc," noslēdza Baloteli. "Runa ir par to, ka es intervijā runāju par sabiedrībai svarīgām problēmām, bet viss, kas satrauca medijus, bija šis? Tāpēc arī sabiedrība kļūst arvien vājāka un vājāka."

"Nice" sastāvā lieliski sezonu uzsākušais Balotelli pieminētajā intervijā izvairījās no jautājumiem par viņa bijušo klubu "Liverpool", aicinot par šo tēmu nerunāt, taču vēlreiz uzsvēra, ka priecātos par iespēju Nicā palikt pēc iespējas ilgāku laiku.

Izmantotie resursi:
https://www.instagram.com/p/BRtSTxM...

     [+] [-]

, 2017-03-16 23:02, pirms gada
visu pareizi pateica

Tev jābūt autorizētam,