Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 0

Starkovs par izbraukuma vārtiem: "Mums ir spēlētāji, kuri prot iesist" (+video)

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Starkovs par izbraukuma vārtiem: "Mums ir spēlētāji, kuri prot iesist" (+video)
Aleksandrs Starkovs. Foto: Mārtiņš Sīlis, optibetvirsliga.lv

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas spēlē "Liepāja" vakar savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 pret Minskas "Dinamo". Galvenais treneris Aleksandrs Starkovs norādīja, ka atbildes spēlē būs nepieciešams spēli uzbrukumā veidot ātri, bet viņa palīgs Mareks Zuntners norādīja, ka beigās nozīmētā pendele piedāvājusi pilnu emociju gammu.

"Mums bija nelielas problēmas, taču nebija 100% nepieciešamu maiņu, tādēļ izlaidām tikai flanga spēlētāju," vienu veikto nomaiņu skaidroja Aleksandrs Starkovs. "Uzskatu, ka ļoti pietrūka Ķigurs. Viņš varētu iziet un atsvaidzināt mūsu spēli. Akserovs? Domāju, ka izdarījām pareizi. Beigās pa priekšu skrēja Fraidejs, kurš ar savu darbu tika galā – esmu apmierināts. Nebija iemesla viņu nomainīt."

Pirms dueļa baltkrievi pauda, ka viņu čempionāta temps ir ātrāks nekā Latvijas, un tā varētu būt liela priekšrocība. Tomēr pieredzējušais liepājnieku treneris tam nepiekrita: "Neievēroju, ka viņu temps būtu bijis augstāks. Tikām galā. Jā, beigās viņi mūs nospieda aizsardzībā, bet tas nebija temps, bet gan stratēģija." Starkovs atzina, ka "Liepājas" cerības ir dzīvas. Minskā esot nepieciešamas ātras pārejas uzbrukumā. "Mums ir futbolisti, kuri var iesist."

"Brīdī, kad tiesnesis nosvilpa pendeli, emocijas bija lielākas nekā brīdī, kad bija sitiens pa vārtiem. Domājām, ka iesitīsim otros vārtus, un tad pienāk mirklis, kurā vari zaudēt spēli. Krasas pārmaiņas, bet tāds ir futbols – ne pirmo un ne pēdējo reizi tā notiek," pēc mača atzina Mareks Zuntners.

"Negaidījām, ka varētu būt pendele. Iekšā bija 19 cilvēki, un tā ir grūta epizode. Lai tiesnesis parādītu pendeli, viņam ir jābūt pārliecinātam. Ja reiz iedeva... Nebija emocijas, lai apstrīdētu lēmumu, drīzāk bija sašutums, ka 30 sekundes pirms beigām izlaista spēle no rokām. Paldies vārtsargam [Valentīnam Raļkevičam], uz Minsku braucam ar domu tikt tālāk," teica Zuntners. "Viņš šosezon ir labā formā un tiešām katru spēli palīdz."

"Gribējām vinnēt, tagad esmu apmierināts ar 1:1. Protams, bija epizodes, kuras varējām izmantot, tomēr kopumā bija pietiekami laba un emocionāla spēle. Galvenais, ka intriga ir saglabājusies," atzina liepājnieku treneris. "Jūtu, ka varam viņus pārvarēt. Jau tagad redzu, cik kompakti viņi spēlēs aizsardzībā. Domāju, ka būs vēl kompaktāk nekā šeit. Būs grūti, jo aizsardzības grupa spēlēs zemu, bet viss būs atkarīgs no mums."

     [+] [-]

, 2019-07-12 12:45, pirms 4 mēnešiem
Jā, bet pārsvarā ir tādi, kuri neprot.

     [+] [-]

, 2019-07-12 12:46, pirms 4 mēnešiem
Žuļevam beigās 100% pendele, pilnīgi nesaprotamas darbības no viņa puses spēles izskaņā. Kopumā laba spēle, beigās maiņas gan prasījās, Fraidejs kājas nevarēja pavilkt un visu laiku pinās bumbā. Bet cerības noteikti ir!

  +3 [+] [-]

, 2019-07-12 13:10, pirms 4 mēnešiem
Žiļevam jausauc koņjaks varsargam!

  -1 [+] [-]

, 2019-07-12 13:57, pirms 4 mēnešiem
Ikaunieks vsp totāla nulle.... šim vārtu tuvumā labāk bumbu nedot... kaut ko muģās un čiks vien sanāk...

     [+] [-]

, 2019-07-12 14:17, pirms 4 mēnešiem
Starkovs tagad dzīvo Liepājā vai arī braukā no Rīgas?

     [+] [-]

, 2019-07-12 14:18, pirms 4 mēnešiem
Ļurba rakstīja: Ikaunieks vsp totāla nulle.... šim vārtu tuvumā labāk bumbu nedot... kaut ko muģās un čiks vien sanāk...
Jānim varbūt vajadzētu pāriet uz šahu, ja tik ilgi domā.

     [+] [-]

, 2019-07-12 14:29, pirms 4 mēnešiem
otins rakstīja: Jānim varbūt vajadzētu pāriet uz šahu, ja tik ilgi domā.
Aizsargi domā ātrāk. Tagad visi iemācījušies aizsardzībā labi lasīt spēli un strādāt uz reakciju, ir līdz automātismam izstrādātas kustības un straujas pretdarbība uz katra uzbrucēja kustību. Uzbrucējam vai nu jāspēlē vienā pieskārienā vai arī viņa maņu kustībām jābūt baigi neparedzamām, kuras aizsargs nespēj nolasīt. Ja to nespēj izdarīt, tad moments ir beidzies un viss.

     [+] [-]

, 2019-07-12 14:36, pirms 4 mēnešiem
de, da, vaņa. zabiķ,gol pļa...

     [+] [-]

, 2019-07-12 14:38, pirms 4 mēnešiem
Es back in 90"s netik iesist bet appseleet vareju pusi virsliigas tupeņus .. nodzerušies svētdienas futbolisti.. mazs futbola IQ bet lielas ambīcijas

     [+] [-]

, 2019-07-12 14:46, pirms 4 mēnešiem
Starkov, tu labāk pakasi savu veco pauri un izdomā, kāpēc tava komanda nespēja pēdējās minūtēs noturēt labvēlīgu rezultātu ?!
Baigo spiedienu no Minskas puses es kaut kā nepamanīju !