Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:117, Did:0, useCase: 0

Piecos stadionos pabeigta modernu laistīšanas sistēmu ierīkošana

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Piecos stadionos pabeigta modernu laistīšanas sistēmu ierīkošana
Slokas stadions Jūrmalā. Foto: LFF

Darbi pie modernu laukuma laistīšanas sistēmu ierīkošanas beigušies piecos stadionos, bet drīzumā ar teicamiem apstākļiem dabīgo zālienu kopšanai varēs lepoties vēl viena futbola mītne, ziņots Latvijas futbola federācijas (LFF) paziņojumā.

Laistīšanas sistēmas iepriekš šovasar, augusta mēnesī un septembra sākumā veiksmīgi uzstādītas Tukuma pilsētas stadionā, Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka", Ogres pilsētas stadionā, Saldus pilsētas stadionā un "Velnciema" stadionā Liepājā.

Šī futbola infrastruktūra tiek uzlabota sadarbībā ar projektos iesaistītajām pašvaldībām. Darbi, kurus nodrošina SIA "Modo Golf", tiek realizēti ar "HatTrick" programmas finansējumu.

Zīmīgi, ka uzstādīto laistīšanas sistēmu vadību var nodrošināt arī attālināti ar viedierīces palīdzību. Katrā stadionā tiek uzstādīti 24 ūdens smidzinātāji.

"Zāliena lietošanas intensitāte un kopšana ir būtiskākie faktori zāliena ilgtermiņa kvalitātei, bet viens no zāliena ilgtermiņa kopšanas svarīgākajiem aspektiem ir pareiza un laicīga zāliena laistīšana. Automātiskā laistīšanas sistēma īsā laikā spēj nodrošināt liela ūdens apjoma vienmērīgu izdalīšanu, kas ir īpaši būtiski ilgstoša sausuma apstākļos vai pēc laukuma kopšanas darbiem, kad nepieciešams īsā laikā noliet visu laukumu. Šādu sistēmu var programmēt, lai laistīšanu veiktu tam vispiemērotākajā diennakts laikā. Protams, lai arī laistīšana ir būtiska laukuma kvalitātei, vēl būtiskāka ir laukuma ikdienas kopšana," stāsta LFF Infrastruktūras nodaļas vadītājs Haralds Gudermanis. "Esam gandarīti par klubu ieinteresētību un pašvaldību atsaucību, lai nodrošinātu laukumiem iespējami labākos apstākļus kvalitātes uzturēšanai."

Pašlaik darbi turpinās pie laukuma laistīšanas sistēmas izbūves "Valmieras FK" bāzē.

Izmantotie avoti:
https://lff.lv/zinas/12819/piecos-s...

     [+] [-]

, 2020-09-07 15:13, pirms 2 mēnešiem
Valmieras bāzē dabiskais zālājs, bet spēlē uz sintētikas? Kur loģika?

     [+] [-]

, 2020-09-07 15:32, pirms 2 mēnešiem
Kāpēc Skonto stadionā nepalīdzēja FC Riga kad viņi lika laistīšanai par savu naudu? Tagad redz tur grib izlasi atgriezt uz spēlēm, tad jau ar šo stadionu bija jāsāk..

  -1 [+] [-]

, 2020-09-07 15:42, pirms 2 mēnešiem
Latvijā futbola nav, priekš kam vispār ir nepieciešama LFF un kāpēc vajag finansēt visus šos projektus? Lai jau eksistē visi klubi un uztur savus stadionus, bet valsts līmenī viss sen jau ir galā.

     [+] [-]

, 2020-09-07 15:50, pirms 2 mēnešiem
Gadiem grūž naudu, bet jēgas nekādas. Atstājuši laukusporta spēlēm un vietējiem rajona čempīšiem to futbolu. Gadā cik tur tie treneri tiek saražoti... Miljoni grozās, nenormālās intrigas ap amatiem, bet kas mums ir? Izlase, kas Andoras pastniekus nevar apspēlēt.

     [+] [-]

, 2020-09-07 16:35, pirms 2 mēnešiem
Eidzaa rakstīja: Latvijā futbola nav, priekš kam vispār ir nepieciešama LFF un kāpēc vajag finansēt visus šos projektus? Lai jau eksistē visi klubi un uztur savus stadionus, bet valsts līmenī viss sen jau ir galā.
LFF vajag lai var pump'et naudu no FIFA

  -1 [+] [-]

, 2020-09-07 16:46, pirms 2 mēnešiem
Ir simtiem vīru kuri runā
Un tikai viens, kurš dara
Un tas ir Lasenko
Latvijas futbola glābējs
Nesavtīgs godavīrs

  +1 [+] [-]

, 2020-09-07 17:13, pirms 2 mēnešiem
Kādēļ tāds piķis no LFF tiek grūsts Ogres stadionā? Šobrīd tur nav pieaugušo komandas vispār, futbola skola arī ļoti nabadzīga audzēkņu skaita ziņā. Tipa vieglatlētiem izlīdzas?

     [+] [-]

, 2020-09-07 18:50, pirms 2 mēnešiem
Tas ir projkets, kas realizēts tagad, bet uzsākts, ja nemaldos, iepriekšējā - "sliktā" prezidenta laikā. Tas gan netraucē tagadējam - "labajam" prezidentam, spraust sev medāļus pie krūtīm.

  +1 [+] [-]

, 2020-09-07 19:58, pirms 2 mēnešiem
Šī informācija bija jāpalaiž,lai remdētu līdzjutēju sāpi par diviem neizteiksmīgiem rezultātiem Nācijas līgā.LFF saka,mēs taču strādājam.

     [+] [-]

, 2020-09-07 23:54, pirms 2 mēnešiem
chingacguks rakstīja: Valmieras bāzē dabiskais zālājs, bet spēlē uz sintētikas? Kur loģika?
Daliņos taču turpinās rekonstrukcija, bet Limbažu ielā virslīgas mačus, pieņemu, diez vai varētu sarīkot pat ekstrēmā krīzes situācijā. Tā būtībā ir pļava ar sazin cik veciem pārnēsājamajiem soliem un katlumāju aiz sētas. Tāpēc tur trenējas tad, kad negatavojas spēlēm uz sintētiskā laukuma.