Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:117, Did:0, useCase: 0

7. janvārī startēs jaunā Latvijas Amatieru futbola līgas sezona

Krišs Upenieks

7. janvārī startēs jaunā Latvijas Amatieru futbola līgas sezona
JUVS - iepriekšējās sezonas uzvarētāji
Foto: LAFL

Ar 14 komandu dalību 7. janvārī Rīgā, Skonto hallē, startēs 2019. gada Latvijas Amatieru futbola līgas sezona. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, komandu skaits gandrīz divkāršojies.

Šogad turnīram pieteikušās: JUVS, AMOKO, Riga United Red, Ghetto FC/Gvatar, Upesciems, DAUGMALES DADZIS, RTO, RFT, FREE, Riga United Gray, VUSK Absolut, Ostnieks, Monarhs un Gardyloo

''Amatieru futbola kustība ir viena no masveidīgākajām un tradīcijām bagātākajām futbola kopienām Latvijā. Tas ir veids kā futbolam piesaistīt lielākas cilvēku masas un vairot futbola masveidību un popularitāti. Grassroots futbola attīstība ir viena no LFF prioritātēm nākamajiem gadiem un tieši attīstīts un skaitā kupls amatieru futbolistu slānis ir stabila bāze Latvijas futbola piramīdai. Amatieru futbols ir tas, kurš spēj apvienot un saliedēt visdažādāko profilu cilvēkus, kur futbols ir veids kā lieliski pavadīt laiku un atslēgties no ikdienas rūpēm.

Kas gan var būt labāks par futbola spēli paziņu lokā, un tieši ar šādiem amatieru futbola pasākumiem mēs audzēsim futbolā iesaistīto skaitu, kuri vedīs arī savas atvases nodarboties ar šo sporta veidu un nākotnē atbalstīs Latvijas futbola izlasi to spēļu laikā. Futbols vieno mūsu visus, un šādi turnīri kalpo par spilgtu pierādījumu tam,'' tā pirms turnīra sākuma izteicies Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Kaspars Gorkšs.

Spēļu kalendārs 7. janvārī
20:00
RFT - JUVS
Ostnieks - Upesciems
21:00
DAUGMALES DADZIS - Ghetto FC/Gvatar
Monarhs - Riga United Gray
Gardyloo - FREE
22:00
Riga United Red - AMOKO
VUSK Absolut - RTO

     [+] [-]

, 2019-01-02 17:04, pirms 11 mēnešiem
Vusk Absolut? Absolut rokās un varēs laist ar šņabi rokās un puncī.

     [+] [-]

, 2019-01-02 17:36, pirms 11 mēnešiem
Intresanti vai kādai komandai vajag spēlētājus jo beidzot pēc 2 gadu dīkstāves esmu sācis atgūt formu)))