2017. gada 12. augusts- Komanda.lv 1.līga futbolā: Valmiera Glass VIA - FK Smiltene/BJSS.

komanda.lv 1. līgas 19. kārtas spēlē RTU/Skonto Academy savā laukumā izsēja divu vārtu pārsvaru un piekāpās FK Auda ar 2:3 (2:1). Divus vārtus viesu labā guva Silvestrs Tamenieks (26'; 56'), bet uzvaras vārti spēles 89. minūtē Ričardam Grauzem.

komanda.lv 1. līgā 18. kārtas spēles sākums starp JDFS Alberts un FK Smiltene/BJSS, lietus un tehnisku problēmu dēļ aizkavējās par vairāk nekā stundu, tomēr mājinieku trenerim Arturam Zakreševskim izdevās laukumu sakārtot un spēle notika. JDFS Alberts savā laukumā, pēc pirmajā puslaikā gūtajiem vārtiem, nespēja nosargāt iegūto pārsvaru. Otrajā puslaikā iesitot divus vārtus uzvaru izcīnīja FK Smiltene/BJSS ar rezultātu 2:1 (0:1).

2017.09.02 komanda.lv 1.līga futbolā: JDFS Alberts - FK Smiltene/BJSS

Raidījuma #FUTBOLBUMBAS 19. epizodē raidījumā viesojās Askolds Uldriķis, cilvēks, kurš ilgus gadus strādājis futbolā, bet šobrīd ir paņēmis atvaļinājumu no sporta karaļa.

00:45 - 8:20 - A.Uldriķis par attiecībām ar futbolu, Rīgas ''Skonto'' pārdošanu, dēlu Robertu
8:30 - 18:10 - Novickis un Dobrecovs vēsturiskā ugunsdzēsēju mašīnā, 1. līgas līmenis
18:42 - 24:58 - Riherts par ''Metta/LU'' treniņiem Upesciemā, UEFA naudas sadalīšanu
25:32 -33:03 - Kalendāra plānošana
33:15 - 39:50 - Riherts par ''Mettas'' sportiskajiem rezultātiem, soļiem uz priekšu
40:08 - 49:40 - Pertija par klauniem, Askolda prognozes

Iepriekšējo raidījumu ieraksti atrodami šeit: Arhīvs

16.09.2017. komanda.lv 1.līga futbolā: FK Smiltene/BJSS - FK Tukums/2000.

Šonedēļ raidījumā #FUTBOLBUMBAS viesojās futbola kluba ''Jelgava'' centra aizsargs Mārcis Ošs. Spriedām par Latvijas valstsvienības gaidāmajām spēlēm pret Ungāriju un Šveici, atzīmējām ''Ventspils'' 20 gadu jubileju, Ošs stāstīja par saviem tālajiem auta metieniem, bet izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs aicināja saglabāt ticību komandai.

00:25 - 10:50 - Ošs par trenera nomaiņu Jelgavā, kluba direktors Vuguls meklē skaidrojumu neveiksmēm,
Mārcis par nenotikušo pāreju uz Kazahstānu

10:58 - 13:10 - Ošs par tālajiem auta metieniem
13:20 - 19:24 - ''Ventspils'' 20 gadu jubileja, vārti no centra, sveiciens no Ventspils
19:50 - 23:35 - Valērijs Šabala par kluba maiņu un noskaņojumu pirms izlases spēlēm
23:40 - 30:47 - Situācija turnīra tabulā, iespējas pret Ungāriju un Šveici...
30:50 - 35:50 - Vitālijs Maksimenko par došanos uz Poliju, negatīvo fonu ap izlasi
36:00 - 50:00 - Atmosfēra komanda, sastāvs, Starkovs par ticību komandai, sociālo tīklu balsojums

Visus raidījumus atradīsiet šeit: Arhīvs

Komanda.lv 1. līgas čempionātā FK Smiltene/BJSS savā laukumā uzvarēja FK Tukums 2000/TSS ar 1:0 (1:0). Pirmā iespēja gūt vārtus mājiniekiem radās 13. minūtē, kad sitienu ar galvu pa vārtiem atvairīja viesu vārtsargs. Tomēr tieši pēc viesu vārtsarga Nikolajeva pārkāpuma soda laukumā tika piešķirts 11m soda sitiens, kuru realizēja Kristers Aldis Puriņš. Vēl labas iespējas vārtu gūšanai komandām bija 73. minūtē, kad mājinieki trāpīja pa vārtu pārliktni, bet sekojošo viesu pretuzbrukuma sitienu vārtu rāmī tvēra vārtsargs un rezultāts nemainījās.

Komanda.lv 1. līgas spēlē "Grobiņa" savā laukumā ar 4:1 (1:0) apspēlēja "Progress"/"Olaine". Pirmajā puslaikā mājiniekiem bija vairākas izdevības gūt vārtus no tuvas distances, taču tikai puslaika izskaņā ar tālsitienu rezultātu izdevās atklāt Dobrecovam. Pēc pārtraukuma "Grobiņa" nostiprināja pārsvaru ar vēl 3 vārtu guvumiem, tiesa pēdējos savos vārtos raidīja viesi. Tomēr sauso uzvaru nosargāt neizdevās, 83. minūtē vārtus pretuzbrukumā guva Baroniņš. "Grobiņa" nostiprinājās 1. līgas vadībā ar 26 punktiem, apsteidzot Valmiera Glass/ViA , kurai ir 21 punkts, bet nospēlēts par vienu spēli mazāk.

2017.gada 22.jūlija spēles ieraksts no Grobiņas.

Raidījuma #FUTBOLBUMBAS 18. epizodē Sportacentrs.com studijā ar kruķiem ieradās centra aizsargs Nauris Bulvītis, kurš sniedza ieskatu Anglijas 4. līgā un neslēpa, ka labprāt atgrieztos šajā čempionātā. Tāpat apskatījām aizdomīgas epizodes kausa izcīņas spēlē starp ''Jelgavu'' un ''Jēkabpili'', kā arī parunājām par ''Liepājas'' un ''Sūduvas'' spēli, pēc kuras izteicās vairāki abu klubu pārstāvji.

Pārējos raidījuma ierakstus varēsiet atrast šeit: Arhīvs

Šodien Jāņa Daliņa stadionā tika aizvadīta Komanda.lv 1.līgas spēle futbolā starp divām Vidzemes komandām "Valmiera Glass ViA" un FK "Smiltene/BJSS". Šajā mačā ar rezultātu 4:2 (3:1 ; 1:1) pārāki bija valmierieši, tādējādi izcīnot devīto panākumu čempionātā, kamēr Smiltenes klubam šis bija septītais zaudējums. Uzvarētāju labā divus vārtus guva Alvis Dubovs, bet pa reizei bumbu viesu komandas vārtos raidīja Niks Savaļnieks un Alvis Jaunzems.

Šodien Jāņa Daliņa stadionā tika aizvadīta Komanda.lv 1.līgas spēle futbolā starp divām Vidzemes komandām "Valmiera Glass ViA" un FK "Smiltene/BJSS". Šajā mačā ar rezultātu 4:2 (3:1 ; 1:1) pārāki bija valmierieši, tādējādi izcīnot devīto panākumu čempionātā, kamēr Smiltenes klubam šis bija septītais zaudējums.Piedāvājam jums noskatīties pēcspēles interviju ar Alvi Dubovu, kurš uzvarētāju labā guva divus vārtus.

komanda.lv 1.līga futbolā: BFC Daugavpils - RTU FC/Skonto Academy. Spēles ieraksts

Sportacentrs.com raidījuma #FUTBOLBUMBAS 20. epizodē studijā viesojās bijušais Latvijas izlases futbolists Andrejs Štolcers, kurš pēdējos gados pabijis daudzās pasaules valstīs, bet lielākoties Anglijā, kur strādā arī šobrīd. Augustā Andrejs kopā ar ģimeni atbraucis atvaļinājumā uz Latviju.

Karjeras laikā Andrejs pārstāvējis tādus klubus kā Doņeckas ''Shakhtar'', Maskavas ''Spartak'' un Anglijas ''Fullham''. Andrejs raidījumā laikā gan atcerējās spilgtākos futbolista karjeras brīžos, gan pastāstīja interesantas lietas par savu darbu šobrīd. Štolcers arī skaidroja, kur ir lielākā atšķirība starp viņa laika Latvijas izlasi un pašreizējo mūsu valstsvienību, vairākas reizes pieminot vārdu ''patriotisms''. Raidījumā arī saruna ar Kasparu Dubru, kurā viņš skaidro, kāpēc nolēmis atgriezties Latvijā.

Visus pārējos raidījuma ierakstus atradīsiet šeit: Arhīvs

24. raidījuma #FUTBOLBUMBAS epizodē Sportacentrs.com studijā pie Kriša Upenieka un Edmunda Novicka viesojās ''Ventspils'' valdes loceklis Sergejs Usačovs. Vīri apsprieda aktuālo situāciju Latvijas futbola Virslīgā, daudz runāja par naudu un transfēriem Latvijas futbolā, Usačovs salīdzināja ''Ventspils'' iespējas Eiropas līgas grupu turnīra sezonā 2009. gadā un tagad, tāpat aplūkojām iepriekšējās kārtas skaistākos vārtus un ieskatījāmies, kas futbola sakarā noticis sociālajos tīklos.

Iepriekšējos raidījuma ierakstus atradīsi šeit: Arhīvs

19. augustā "Celtnieka" stadionā, Daugavpilī, norisinājās "komanda.lv" futbola 1. līgas spēle starp BFC "Daugavpils" un "Valmiera Glass VIA" komandām. Šo maču labāk iesāka mājinieki, daudz uzbrūkot un veidojot momentus pie viesu vārtiem, tikmēr valmierieši pakāpeniski uzņēma tempu, un pirmā puslaika izskaņā jau pārņēma iniciatīvu. Rezultāts gan tika atklāts otrā puslaika sākumā, kad Alvis Dubovs skaisti realizēja brīvsitienu. "Daugavpils" metās atspēlēties, un puslaika vidū Ričards Žaldovskis ar lielisku individuālu reidu izlīdzināja rezultātu. Tomēr jau pēc desmit minūtēm viesi atkal bija vadībā - ātri izspēlēts stūra sitiens, un Dubovs brīvi trieca bumbu vārtos no soda laukuma, tiesa, ne bez rikošeta palīdzības. Pēc šiem vārtiem "Valmierai" bija vēl pāris momenti, bet tie palika nerealizēti, līdz ar to gala rezultāts tā arī palika 2:1 (0:0).

Sportacentrs.com raidījuma #FUTBOLBUMBAS 21. epizodē viesa lomu ieņēma SK ''Super Nova'' prezidents Jānis Engelis. Runājām par labajām lietām un arī problēmām jaunatnes futbolā, klubu savstarpējo cīņu. Erudīcijas konkursā cīņā starp RFS un ''Mettu/LU'' noskaidrojām pirmo finālistu, ielūkojāmies arī, kā Liepājas dome krēslā sokas Mārim Verpakovskim.

Iepriekšējos raidījuma ierakstus varat atrast šeit: Arhīvs

Raidījuma #FUTBOLBUMBAS 17. epizodē Sportacentrs.com studijā viesojās Latvijas Futbola federācijas (LFF) Komunikācijas daļas vadītājs un futbols komentētājs Ilvars Koscinkevičs, kurš tikko kā atgriezies no Sanktpēterburgas, kur varēja novērtēt Krievijas gatavību 2018. gada Pasaules kausa izcīņai. Jūlijā galvenā tēma joprojām Latvijas klubu spēles Eirokausos.

Šonedēļ raidījumā #FUTBOLBUMBAS viesojās futbola interesents Ivars Āboliņš, ar kuru kopā apspriedām Latvijas izlases pēdējā laika neveiksmes un mēģinājām saskatīt pozitīvāku nākotni, bet otrajā daļā Ivars dalījās ar vairākiem interesantiem ar futbolu saistītiem stāstiem no savas dzīves. Raidījumā arī neliela intervija ar Kasparu Dubru, kurš pēc ilgāka pārtraukuma atgriezies Latvijas valstsvienībā.