• Helmuts Rodke: Rio evolūcijas faktors
  21.sep. Helmuts Rodke: Rio evolūcijas faktors(14)
  Taisnīgais Betmens tūlīt sāks niekoties ar vaska figūriņām un adatām. Tāda šķita atsevišķu cilvēku reakcija uz notikumiem pagājušās olimpiādes arēnās vai ārpus tām. Jo dažubrīd taču prasījās atrast kādu vainīgo. Prognozēti vai iepriecinoši, kaitinoši vai pārsteidzoši, notikumi bija kādi bija. Priecāsimies par vieniem, izdarīsim secinājumus un rīkosimies racionāli attiecībā uz otriem. Mans uzskats – sportā ir tikai panākumi vai mācība. Nekādu neveiksmju nav. Tikai uzvara vai evolūcijas faktors, tikai likumsakarības.
 • H.Rodke: "Miljons dolāru zirgs"
  06.sep. H.Rodke: "Miljons dolāru zirgs"(28)
  Serēna Viljamsa saindējās. Pavisam nesen. Pasaules vadošā miljonus vērtā un nopelnījusī tenisiste bija nolēmusi pagaršot sava mīluļa suņu barību. Lasi ar rīsiem 15 eiro vērtībā. Bums un gatavs! Rezultāts? Tā kuņģa ceļi viņai bija neizdibināmi (labi vēl, ka tā). Morāle – neēdiet to, kas nav paredzēts jums.
 • Helmuts Rodke: "Vai neiespējamā fiziskā kultūra?"
  15.jūn. Helmuts Rodke: "Vai neiespējamā fiziskā kultūra?"(3)
  Fiziskā kultūra ir tas, kas lielā mērā nosaka mūsu veselību un dzīves kvalitāti, spējas un produktivitāti, panākumus un personības izaugsmi. Iespējams, ka var atrast gudru definīciju tam, kas ir fiziskā kultūra, taču īsumā: tā ir zināšanas, paradumi, attieksme, lēmumi, rīcība, cīņa, veselība un instrukcija. Tā ir instrukcija kā lietot, izmantot un attīstīt pašiem sevi.
 • Helmuts Rodke: Basketbols, teniss & Co
  09.mar. Helmuts Rodke: Basketbols, teniss & Co(27)
  Tenisisti, volejbolisti, basketbolisti, futbolisti, hokejisti, florbolisti un citu sporta spēļu jaunie talanti… Padomājiet par savu nākotni! Un dariet to pavisam nopietni.
  Gribat spēlēt labāk? Te būs dažas patiesības.
 • Helmuts Rodke: "Pasaulē labākais vingrinājums ir…"
  02.mar. Helmuts Rodke: "Pasaulē labākais vingrinājums ir…"(12)
  Reālajā augsto sasniegumu sportā vajag maksimāli attīstīt muskulatūru un kustību prasmes, kas vistiešākā veidā uzlabo pārvietošanos. Darbam attiecīgajos vingrinājumos jābūt nevainojamam kā modeles padusei. Kontakta ar virsmu kvalitāte, ilgums un intensitāte padara sportistu par uzvarētāju. Vai zaudētāju. Ar zināmu tetovējumu uz krūtīm.
 • Dzimis, lai zaudētu? 16+
  16.feb. Dzimis, lai zaudētu? 16+(22)
  Kā trenējas uzvarētāji, atšķirībā no neveiksmes putniem? Jā, spēcīgs ķermenis ir sporta panākumu pamatā, un iedomāties, ka konkurētspēja ir sasniedzama ar viduvējiem fiziskiem rādītājiem, ir katastrofāla ilūzija!
 • H. Rodke: Par lielisku sporta stundu un tautas veselību!
  16.jūn. H. Rodke: Par lielisku sporta stundu un tautas veselību!(144)
  Apstākļi spiež atgriezties pie tēmas. Fiziskajā audzināšanā un sportā ir savi, dabas diktēti noteikumi, kā ir normāli jānotiek procesam. Skolā šis ir vienīgais mācību priekšmets ar spēcīgu iedarbību uz bērna ķermeni un prātu vienlaicīgi. Te slēpjas tā unikalitāte. Un nerealizētās iespējas. Tāpēc skolas sporta stundai ir jābūt tik lieliskai cik vien iespējams!
 • H. Rodke: "Pilnīgi cits skolas sports. Ko obligāti jā, ko obligāti nē!?"
  28.mai. H. Rodke: "Pilnīgi cits skolas sports. Ko obligāti jā, ko obligāti nē!?"(51)
  Kad esam definējuši mērķi – “fiziskajā kultūrā, veselīgā un sportiskā dzīvesveidā izglītots un iespēju robežās fiziski attīstīts skolnieks”, atliek tikai jautājums – kas tam ir nepieciešams? Atbilde - jauna programma.
 • H. Rodke: "Sporta skolotājs kā zīmols"
  19.mai. H. Rodke: "Sporta skolotājs kā zīmols"(23)
  Svešinieks parādījās negaidīti. Ar katru dienu arvien vairāk izplatījās runas par viņu. Daži neticīgi raustīja plecus, un daži smējās, taču vienaldzīgo nebija. Pēc vairākiem mēnešiem lielākā daļa viņu ļoti cienīja un apbrīnoja.
 • Notiek pieteikšanās 2015. gada Lido Kausam
  12.mai. Notiek pieteikšanās 2015. gada Lido Kausam
  Sestdien, 30. maijā, Rīgā, atpūtas kompleksā „Lido” notiks 9. Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu jeb Lido Kauss. Sacensībām vēl var pieteikties līdz 26. maijam piedalies.sp.lv
restorāni Rīgā - saņem atlaides