Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource556 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource556), Fid:2674, Did:0, useCase: 0
 • Helmuts Rodke: Keitas Midltones lūpas (18+)
  22.nov. Helmuts Rodke: Keitas Midltones lūpas (18+)(10)
  Kaitinošais vārds “sekss” uzpeld rakstā veselas četras reizes. Šī bija pirmā. Tie, kas ir bērni, ja lasīsiet, pirms katras nākamās reizes aizveriet acis un izlaidiet šo vārdu. Savukārt tādi aizkustinoši termini kā “sporta zinātne”, “fiziskā kultūra” vai “miofasciālie meridiāni” vairs neparādīsies... Sporta akadēmijas lieliskie mācībspēki, lūdzu, piedodiet! Šeit ir vienkāršiem vārdiem par to, ko mums savā ķermenī vajadzētu uzpumpēt.
 • Helmuts Rodke: Vai Bembijs ir nāvējošāks par haizivi?
  14.nov. Helmuts Rodke: Vai Bembijs ir nāvējošāks par haizivi?(10)
  Kas sportistam ir bīstami? Izlasi šo:
  “Betānijai Hamiltonei patika traukties pa viļņiem. Sērfojot ik dienu kopš 8 gadu vecuma, Betānija kļuva par tādu fenomenu, par ko cilvēki teica, ka viņas vēnās rit sālsūdens. 13 gadu vecumā meitene sērfotāju aprindās bija kļuvusi par uzlecošu zvaigzni un vietējo slavenību, taču 2003. gadā turpmāko notikumu dēļ viņas vārds iekļuva avīžu virsrakstos visā pasaulē.
 • Helmuts Rodke: "I LOVE THIS GAME!"
  19.okt. Helmuts Rodke: "I LOVE THIS GAME!"(4)
  Šis materiāls ir tikai basketbolistiem, vecumā 12 – 20+. Tēma: Fiziskā sagatavotība. Top-3 problēmas un to risinājumi. Rolanda Šmita treniņu video.
 • Dzimis, lai zaudētu? 16+
  16.feb. Dzimis, lai zaudētu? 16+(22)
  Kā trenējas uzvarētāji, atšķirībā no neveiksmes putniem? Jā, spēcīgs ķermenis ir sporta panākumu pamatā, un iedomāties, ka konkurētspēja ir sasniedzama ar viduvējiem fiziskiem rādītājiem, ir katastrofāla ilūzija!
 • Blogs: Kentuki ceptā žurka
  07.apr. Blogs: Kentuki ceptā žurka(6)
  Kentuki ceptā žurka patiešām bija mazāk krunkaina, nekā Jēkaba sarauktā piere! Neticībā un pārsteigumā vienlaicīgi. Ar to arī sākās mūsu sadarbība fiziskajā sagatavotībā. Ar vairākām inovācijām treniņos šim jaunajam basketbolistam. Lai arī viņam daudz kas bija jauns, taču viena lieta Jēkaba sejā tiešām izraisīja efektu, līdzīgi kā viņam uz šķīvja būtu uzlikta tā žurka, ar piebildi – nu, ēd tagad fiksi! Tas bija stāsts par atsperīguma uztrenēšanu.
 • Blogs: Amatierisms un profesionālisms
  10.mar. Blogs: Amatierisms un profesionālisms(59)
  Reizēm ir tik grūti pārvarēt sevi! Pārvarēt dažādus apstākļus, citu cilvēku viedokļa ietekmi, konkurentu izdarības, savas emocijas, maņas, iegribas un sīkās acumirkļa vēlmes.
 • Blogs: Kāds ir labs treniņš?
  11.dec. Blogs: Kāds ir labs treniņš?
  Nekad. Nekad nevienu neinteresēs iemesli, kāpēc tu neguvi panākumus, toties tavu veiksmes stāstu gribēs dzirdēt daudzi!
 • Blogs: Ko man izstāstīja Naf-Nafs? 3. daļa.
  06.nov. Blogs: Ko man izstāstīja Naf-Nafs? 3. daļa.(3)
  Hei, Harij, vai jau aizmirsi par mani, ka tik ilgi nepublicē intervijas turpinājumu? – Tā man pajautāja NN pagājušās nedēļas beigās. Es nesāku strīdēties, ka, iespējams, tomēr vēl esmu Helmuts…nu vismaz šorīt vēl biju, bet vienkārši publicēju intervijas ar Naf-Nafu turpinājumu.
 • Blogs: Par Naf-Nafu. 2. daļa
  26.aug. Blogs: Par Naf-Nafu. 2. daļa
  Vai iekārtojies ērtāk? Iepriekšējā materiālā piedāvāju iepazīties ar pazīstama LA basketbolista veiksmes stāstu. Intervijā man viņš izstāstīja savus 6 panākumus nesošos principus.
 • Blogs: Vai tu zini, kāds ir Naf-Nafs?
  12.jūl. Blogs: Vai tu zini, kāds ir Naf-Nafs?(7)
  Hei, kāpēc gan tev neiekārtoties ērtāk? Un es… es tev pastāstīšu stāstu!
restorāni Rīgā - saņem atlaides