• Blogs: Ko man izstāstīja Naf-Nafs? 3. daļa.
  06.nov. Blogs: Ko man izstāstīja Naf-Nafs? 3. daļa.(3)
  Hei, Harij, vai jau aizmirsi par mani, ka tik ilgi nepublicē intervijas turpinājumu? – Tā man pajautāja NN pagājušās nedēļas beigās. Es nesāku strīdēties, ka, iespējams, tomēr vēl esmu Helmuts…nu vismaz šorīt vēl biju, bet vienkārši publicēju intervijas ar Naf-Nafu turpinājumu.
 • Blogs: Par Naf-Nafu. 2. daļa
  26.aug. Blogs: Par Naf-Nafu. 2. daļa
  Vai iekārtojies ērtāk? Iepriekšējā materiālā piedāvāju iepazīties ar pazīstama LA basketbolista veiksmes stāstu. Intervijā man viņš izstāstīja savus 6 panākumus nesošos principus.
 • Blogs: Vai tu zini, kāds ir Naf-Nafs?
  12.jūl. Blogs: Vai tu zini, kāds ir Naf-Nafs?(7)
  Hei, kāpēc gan tev neiekārtoties ērtāk? Un es… es tev pastāstīšu stāstu!
 • Ko vajag pusaudzim?
  21.mai. Ko vajag pusaudzim?(9)
  Iepriekšējos divos materiālos rakstīju par vienu no ātras skriešanas sastāvdaļām – „gurna vilkmi”. Šoreiz runa būs par to, ko, manuprāt, visvairāk vajadzētu pusaudzim, kurš nodarbojas ar sportu.
 • Paturpināsim par ātrumu...
  12.apr. Paturpināsim par ātrumu...(12)
  Godājamie sportisti! Pēdējā materiālā es centos aktualizēt problēmu jeb norādīt uz to. Kā cenšos to darīt ikvienā savā rakstā, jo, sākot domāt par aktuālo nozīmē spert pirmo soli pretī risinājumam. Es aprakstīšu arī dažus vingrinājumus GV attīstīšanai.
 • Kāpēc viņš neskrien ātri?
  10.apr. Kāpēc viņš neskrien ātri?(7)
  Visiem, kas skrien īsākas vai garākas distances un ne tikai, interesē - kāpēc viņš neskrien ātri? Tāpēc, ka pietrūkst „gurna vilkmes” jeb spēka gurnu daļas muskuļos. Ko nozīmē šī mistiskā „gurna vilkme”, un kā to dabūt?
 • Viss, man pietiek, es to vairs nespēju!
  27.feb. Viss, man pietiek, es to vairs nespēju!(10)
  Ar skaļu blīkšķi nomezdams treniņu somu koridora vidū, es ienācu dzīvoklī. Es biju nikns par visu un uz visu. Kā nu ne – biju aizvadījis kārtējos trīs smagus treniņu mēnešus, lai iegūtu labāku fizisko sagatavotību, taču vienīgais rezultāts bija nemitīga noguruma sajūta un vilšanās. Vilšanās par to, ka vajadzīgajos brīžos, kad bija jādemonstrē savas spējas, es konstatēju, ka labākajā gadījumā esmu tajā pašā līmenī, kāds man bija pirms trim gadiem.
 • H.Rodkes efektīvie treniņi. Būs citādāk!
  17.jan. H.Rodkes efektīvie treniņi. Būs citādāk!(4)
  Ikviens treniņš vienmēr notiek citādāk, nekā iepriekš iedomāts! Ikvienu sacensību iznākums ir neprognozējams! Bauslis pirmais - nestreso, un uztver to visu kā jautru spēli! Šajā materiālā dalīšos dažās savās pārdomās par to, kā reaģēt un rīkoties sporta situācijās katrā iepriekš neparedzamajā gadījumā.
 • H.Rodkes efektīvie treniņi. Laikā!
  20.nov. H.Rodkes efektīvie treniņi. Laikā!(6)
  Paspēt laikā! Jaunajam sportistam 7-17 gadu posmā ĪSTAJĀ LAIKĀ jāpaspēj attīstīt vecumam atbilstošās kustību iemaņas un fiziskās īpašības. Paspēt laikā = Graujoša Efektivitāte. Tūlīt mazliet aplūkosim, ko nozīmē – paspēt laikā.
restorāni Rīgā - saņem atlaides