Kemzura trenēs Eirolīgas klubu

Kemzura trenēs Eirolīgas klubu

Ķēstutis Kemzūra
Foto: AFP/Scanpix

Darījumi Eiropā

Eirolīga 2013

Lietuvas basketbola izlases galvenais treneris Ķēstutis Kemzura, kurš pirms trīs gadiem trenēja arī Latvijas valstsvienību, vienojies ar Polijas spēcīgāko klubu Gdiņas "Asseco Prokom". Līdz ar to Kemzuram nākamajā sezonā būs iespēja pirmo reizi trenēt Eirolīgas līmenī.

Pēdējo gadu Polijas čempioni Gdiņas "Asseco Prokom" veikuši pirmo nozīmīgu darījumu šajā vasarā, izvēloties komandas galveno treneri. Par tādu kļūs 42 gadus vecais lietuviešu treneris Ķēstutis Kemzura. Gaidāmajā sezonā Kemzura debitēs Eirolīgas līmenī kā galvenais treneris. "Asseco Prokom" vienība spēlēs B grupā kopā ar tādām komandām kā Telavivas "Maccabi", Sjēnas "Montepaschi", Berlīnes "ALBA", Malagas "Unicaja", un "Elan Chalon".

Pēdējo reizi klubu basketbolā Kemzura strādāja 2009./2010. gada sezonā, trenējot Krievijas klubu Krasnodaras "Lokomotiv Kuban". Laika gaitā trenerim bijuši vairāki piedāvājumi, bet viņš nesteidzās ar kāda pieņemšanu, nolemjot sagaidīt labāko un sev piemērotāku variantu.

Pēdējos gados Kemzura vairāk strādājis ar izlasēm. 2009. gada vasarā viņš trenēja Latvijas izlasi, bet pēc tam kļuva par Lietuvas izlases galveno treneri, ar ko 2010. gada pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļas. Šovasar lietuvieši piedalīsies Olimpisko spēļu basketbola turnīrā, kas sāksies pēc nepilnām divām nedēļām.

Izmantotie resursi:
Turkish Airlines Euroleague - Welcome to...

     [+] [-]

, 2012-07-16 13:52, pirms 6 gadiem
Eirolīga ir viņa līmenis! Veiksmi!

Tev jābūt autorizētam,