Nākamā lapa

Spāņu portāls: Jānis Timma pievienosies "Baskonia" (120) 27.04.2017 10:14

Spāņu portāls gigantes.com vēstī, ka ULEB Eirolīgas klubs Vitorijas "Baskonia" vienojies par trīs gadu līgumu ar Latvijas valstsvienības uzbrucēju Jāni Timmu. Basketbolists Sportacentrs.com norādīja, ka notiek sarunas ar vairākiem klubiem un oficiāli šobrīd jauns līgums nav parakstīts.

Bertānam otrais zaudējums ceturtdaļfinālā pret Madrides ''Real'' (4) 26.04.2017 23:18

Šodien Daira Bertāna "Darussafaka Dogus" Eirolīgas ceturtdaļfināla trešajā spēlē ar 81:88 piekāpās Madrides ''Real'', savukārt cits Stambulas klubs ''Anadolu Efes'' pārspēja ''Olympiakos'' vienību.

Bambergas "Brose" algu budžets - četri miljoni eiro (3) 26.04.2017 14:38

Jāņa Strēlnieka pārstāvētās Vācijas čempionvienības Bambergas "Brose" sporta direktors Daniele Baiezi vietējiem medijiem atklājis, ka spēlētāju algās pēc nodokļu nomaksas šosezon tiek tērēti četri miljoni eiro.

"Baskonia" pārtrauc līgumu ar Andrea Barnjani (3) 26.04.2017 14:13

Dienu pēc izstāšanās no cīņas ULEB Eirolīgā Vitorijas "Baskonia" kluba vadība paziņojusi par līgumsaistību pārtraukšanu ar itāliešu centru Andrea Barnjani, kura atgriešanos Eiropā pēc desmit sezonām Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) grūti dēvēt par izdevušos.

"Pao" īpašnieks pēc zaudējuma Eirolīgā liek uz Atēnām braukt ar autobusu (4) 26.04.2017 13:50

Pēc zaudējuma Stambulas "Fenerbahce" ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālā un neiekļūšanas "Final Four" turnīrā Atēnu "Panathinaikos" īpašnieks Dimitriss Jannakopuloss atcēlis paredzēto lidojumu uz mājām, tā vietā liekot komandai vairāk nekā tūkstoš kilometru tālo ceļu veikt ar autobusu.

Bertāns Stambulā pret "Real": vai "Darussafaka" pārņems vadību sērijā? (2) 26.04.2017 11:10

Šovakar ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālā trešo spēli aizvadīs Daira Bertāna un Oskara Ernšteina pārstāvētā Stambulas "Darussafaka Dogus", kas savā laukumā uzņems Madrides "Real", cenšoties pārņemt vadību arī visā sērijā.

FIBA Eiropas kausā franču finālā triumfē "Nanterre" 26.04.2017 00:08

Par FIBA Eiropas kausa čempioni 2017. gadā otrdienas vakarā kļuva "Nanterre 92", kas otrajā finālspēlē ar rezultātu 82:79 apspēlēja citu franču vienību "Elan Chalon", divu spēļu summā triumfējot ar 140:137.

"Alba" pirms Vācijas play-off atbrīvo galveno treneri 25.04.2017 23:42

Viena no Vācijas titulētākajām basketbola komandām Berlīnes "Alba" neilgi pirms izslēgšanas turnīra sākšanās vietējā čempionātā no amata atbrīvojusi galveno treneri Ahmetu Caki.

"Fenerbahce" izslēdz "Panathinaikos", CSKA diskutabla uzvara (5) 25.04.2017 22:09

Šovakar "Turkish Airlines" Eirolīgas ceturtdaļfināla sērijas trešajā mačā Stambulas "Fenerbahce" ar rezultātu 79:61 uzvarēja Atēnu "Panathinaikos Superfoods", triumfējot visā sērijā ar 3-0. Sēriju ar 3-0 pabeidza Maskavas CSKA basketbolisti, kas šodien viesos ar 90:88 pieveica Vitorijas "Baskonia Gasteiz".

Maskavas CSKA un "Fenerbahce" iespēja jau šovakar iekļūt Eirolīgas "Final 4" 25.04.2017 13:44

Eirolīgas turnīrs basketbolā turpināsies ar divām ceturtdaļfināla spēlēm, un pastāv iespēja, ka abos pāros "Final 4" ceļazīmes liktenis izšķirsies jau šovakar. Vispirms plkst. 20:45 pēc Latvijas laika Stambulas "Fenerbahce" uzņems Atēnu "Panathinaikos", bet plkst. 22:00 čempione Maskavas CSKA viesosies pie "Baskonia".

''Zenit'' bez Timmas pārspēj ''Kalev'' (2) 23.04.2017 18:58

Šodien tika aizvadīta VTB Vienotās Līgas regulārās sezonas pēdējā spēle. Tajā savā starpā tikās Tallinas ''Kalev/Cramo'' un Jāņa Timmas Sanktpēterburgas ''Zenit''. Mačā uzvaru ar 98:95 izcīnīja ''Zenit'' vienība.

VEF pret "Avtodor" ielaiž 96 punktus un zaudē (12) 23.04.2017 17:44

VTB Vienotās līgas regulārās sezonas pēdējā spēlē zaudējumu piedzīvojusi Rīgas VEF, kas viesos netika galā ar Saratovas ''Avtodor'' uzbrukumu un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 84:96.

VEF Saratovā noslēgs VTB līgas regulāro sezonu (14) 23.04.2017 12:15

"VEF Rīga" basketbolisti šodien, sava galvenā trenera Jāņa Gailīša dzimšanas dienā, aizvadīs pēdējo VTB Vienotās Basketbola līgas regulārās sezonas spēli, izbraukumā pulksten 16:00 tiekoties ar Saratovas "Avtodor" vienību.

Žurnālists: "Maccabi" vadība neatrod kopīgu valodu, Bagatskis paliks Telavivā (5) 22.04.2017 14:17

Basketbola kluba "Maccabi Tel Aviv" vadība nav spējusi vienoties par vienu kandidātu komandas vadīšanai līdz sezonas beigām un nolēmusi galvenā trenera amatā paturēt Ainaru Bagatski, atsaucoties uz notikumam tuvu stāvošiem avotiem, sestdien, 22. aprīlī, ziņo žurnālists Deivids Piks (David Pick).

"Real" uzbrukums uzliesmo un apdziest, Bertānam pirmā uzvara "play-off" (4) 22.04.2017 00:03

"Darussafaka Dogus" basketbolisti piektdien, 21. aprīlī, izbraukumā uzvarēja Madrides "Real" ar 84:80, Eirolīgas ceturtdaļfināla sērijā līdz trīs uzvarām panākot neizšķirtu 1-1. Trešā un ceturtā spēle notiks nākamnedēļ Stambulā.

"Nizhny Novgorod" neturpinās sadarbību ar Štālbergu (5) 21.04.2017 18:02

Krievijas basketbola klubs "Nizhny Novgorod" 2018. gada sezonā neturpinās sadarbību ar galveno treneri Artūru Štālbergu, Sportacentrs.com piektdien, 21. aprīlī, noskaidroja no notikumam tuvu stāvoša avota Latvijā. Artūrs Štālbergs situāciju nekomentēja.

Bertāns un "Darussafaka" mēģinās atņemt mājas priekšrocības "Real" 21.04.2017 13:00

Šovakar ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla otro spēli 22:00 aizvadīs Daira Bertāna un Oskara Ernšteina pārstāvētā Stambulas "Darussafaka Dogus", kas izbraukumā mēģinās revanšēties Madrides "Real" par zaudējumu pirmajā spēlē un atņemt madridiešiem mājas laukuma priekšrocības.

"Maccabi" Bagatska vietā vēlas Jasikēviču (22) 21.04.2017 09:42

Izraēlas TV un portāla sport5.co.il basketbola žurnālists Roijs Gledstouns raksta, ka Telavivas "Maccabi" kluba vadība kā Ainara Bagatska aizstājēju no nākamās sezonas pie komandas stūres vēlas redzēt lietuviešu speciālistu Šarūnu Jasikēviču, kuram gatavi piedāvāt līgumu uz trim gadiem.

CSKA un "Fenerbahce" strauji tuvojas "Final 4" (1) 20.04.2017 22:54

ULEB Eirolīgas ietvaros aizvadītas ceturtdaļfinālu spēles, kurās otrās uzvaras izcīnīja Krievijas klubs Maskavas CSKA un viens no Turcijas basketbola grandiem ''Fenerbahce''.

Timmas "Zenit" pārspēj Saratovu un nostiprinās 2. vietā tabulā 20.04.2017 21:56

Šovakar VTB Vienotās līgas kārtējā spēlē Jāņa Timmas pārstāvētā Sanktpēterburgas "Zenit" ar rezultātu 89:78 apspēlēja Saratovas "Avtodor", nostiprinoties turnīra tabulas 2. vietā.

Bertānam 7 punkti, "Darussafaka" šokē spēles sākumā, tomēr zaudē "Real" (1) 20.04.2017 00:00

Šīvakara pirmajā "Turkish Airlines" Eirolīgas ceturtdaļfināla mačā Pireju "Olympiacos" savās mājās, 11 000 skatītāju klātbūtnē, ar 87:72 pārspēja Stambulas "Anadolu Efes" komandu, sērijā izvirzoties vadībā ar 1-0. Vēlajā spēlē Daira Bertāna Stambulas "Darussafaka" pēc lieliska spēles sākuma, tomēr nespēja pārsvaru noturēt, piedzīvojot zaudējumu ar 75:83.

"Lokomotiv" komfortabli uzvar Permā, saglabājot cerības uz 3. vietu 19.04.2017 19:25

Šodienas vienīgajā VTB Vienotās līgas mačā panākumu viesos guva Krasnodaras "Lokomotiv-Kuban", kas ar 84:71 viegli apspēlēja turnīra pastarīti Permas "Parma".

"FC Barcelona" piedāvā Kurucam līgumu vismaz līdz 2021. gadam (17) 19.04.2017 17:55

Rodions Kurucs 2018. gada sezonā pārstāvēs "FC Barcelona" pirmo komandu, turklāt klubs vēlas pagarināt sadarbību ar basketbolistu vismaz līdz 2021. gadam, trešdien, 19. aprīlī, Sportacentrs.com apstiprināja "Baltic Sport Agency" pārstāvis Artūrs Kalnītis.

Bertānam sērijas pirmā spēle pret regulārās sezonas uzvarētāju "Real" (6) 19.04.2017 13:20

ULEB Eirolīgas izslēgšanas spēļu pirmo kārtu šovakar sāks Dairis Bertāns un Stambulas "Darussafaka Dogus", kas izbraukumā tiksies ar deviņkārtējo čempioni Madrides "Real". Spēles sākums pulksten 22:00.

Eiropas kausa pirmajā finālspēlē neizšķirts 18.04.2017 23:40

Šovakar pirmā finālspēle tika aizvadīta FIBA Eiropas kausā - Francijas komandu duelī "Elan Chalon" uzņēma "Nanterre 92". Spēle noslēdzās ar basketbolam neraksturīgu rezultātu - neizšķirts 58:58.

CSKA uzvar ar lielu izbīli, "Fenerbahce" apgriež spēli kājām gaisā (6) 18.04.2017 22:06

Šovakar sākās "Turkish Airlines" Eirolīgas izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināli. Pirmajā no mačiem Maskavas CSKA tikai pašā spēles galotnē nolauza sīksto Vitorijas "Baskonia" pretestību - 98:90. 22 punkti serbam Milošam Teodosičam. Otrajā šīvakara mačā "Fenerbahce", otro puslaiku uzvarot ar 43:16, spēja noslāpēt "Panathinaikos" uzbrukumu un uzvarēt visā spēlē ar 71:58.

CSKA prezidents: "Eirolīgu var paplašināt ar "Bayern", divām krievu un vienu spāņu komandu" (6) 18.04.2017 15:49

Maskavas CSKA basketbola kluba prezidents Andrejs Vatutins izteicies, ka redz reālu iespēju jau tuvākajā laikā paplašināt ULEB Eirolīgas dalībnieču skaitu vēl par četrām komandām, kā arī atzina, ka jaunais formāts klubiem ir finansiāli pievilcīgs.

Sāksies Eirolīgas 1/4fināli: CSKA uzņems spāņus, Obradovičam atgriešanās Atēnās 18.04.2017 13:53

Šovakar ar divām spēlēm tiks dots starts prestižākā Eiropas klubu basketbola turnīra ULEB Eirolīgas izslēgšanas turnīram - ceturtdaļfināla pirmajos mačos Maskavas CSKA 20:00 uzņems "Baskonia", bet Atēnās "Panathinaikos" 21:00 tiksies ar Stambulas "Fenerbahce".

''Astana'' veic lielisku atspēlēšanos, taču nervozā galotnē piekāpjas ''Khimki'' (1) 17.04.2017 19:20

Šodien VTB Vienotās Līgas spēlē ''Astana'' savās mājās gandrīz atspēlēja 21 punkta deficītu, taču spēles galotnē ar 87:90 tomēr piekāpās spēcīgajai Maskavas apgabala ''Khimki'' vienībai.

Štālbergs un Valeiko noslēdz sezonu ar bezcerīgu kapitulāciju pret baltkrieviem (3) 16.04.2017 19:00

Šodien pēdējo spēli šosezon aizvadīja Artūra Štālberga un Edmunda Valeiko trenētais "Nizhny Novgorod", kas izbraukumā ar 52:77 piekāpās vienai no turnīra vājākajām komandām Minskas "Tsmoki".

Zībarts un Kurska raksta vēsturi: 18-0 un pirmais Eirolīgas tituls (8) 16.04.2017 18:44

Mārtiņa Zībarta pārstāvētais Kurskas basketbola klubs "Dynamo" svētdien, 16. aprīlī, Jekaterinburgā uzvarēja trīskārtējās finālistes "Fenerbahce" ar 77:63 un pirmo reizi vēsturē triumfēja FIBA Eirolīgā.

Šteinberga otro gadu pēc kārtas finišē Eirolīgas četriniekā (2) 16.04.2017 16:41

Jekaterinburgas UGMK basketbolistes svētdien, 16. aprīlī, septīto reizi pēdējo desmit sezonu laikā ieguva FIBA Eirolīgas bronzas medaļas, spēlē par trešo vietu pieveicot Čehijas čempiones "USK Praha" ar 68:63.

Putnu fināls Eirolīgā: "lakstīgalas" pret "kanārijputniņiem" (2) 15.04.2017 22:40

Svētdien, 16. aprīlī, Jekaterinburgā noslēgsies FIBA Eirolīgas 26. sezona basketbolā sievietēm. Anete Šteinberga un "USK Praha" plkst. 14:30 spēlē par trešo vietu cīnīsies pret mājiniecēm UGMK. Mārtiņš Zībarts un "Dynamo Kursk" plkst. 17:00 finālā tiksies ar Stambulas "Fenerbahce".

Šteinberga netrāpa izšķirošo tālmetienu, Zībarts sasniedz Eirolīgas finālu (5) 14.04.2017 21:35

Mārtiņš Zībarts un Kurskas "Dynamo" basketbolistes (17-0) piektdien, 14. aprīlī, pagarinājumā uzvarēja Anetes Šteinbergas pārstāvēto klubu "USK Praha" ar 87:80 un pirmo reizi sasniedza FIBA Eirolīgas finālu.

Šoks Jekaterinburgā: "Fenerbahce" sensacionāli uzvar UGMK (5) 14.04.2017 18:44

FIBA Eirolīgas "Četru fināls" Jekaterinburgā sākās ar pārsteigumu. Debitanta Firata Okula vadītās "Fenerbahce" basketbolistes uzvarēja mājinieku komandu UGMK ar 70:61 un iekļuva finālā.

Skaisti dzied lakstīgala Eirolīgas finālos 14.04.2017 13:08

Piektdien, 14. aprīlī, Krievijas pilsētā Jekaterinburgā notiks FIBA Eirolīgas pusfināli basketbolā sievietēm. Stambulas "Fenerbahce" plkst. 17:00 spēlēs pret mājiniecēm UGMK. Anetes Šteinbergas pārstāvētais klubs "USK Praha" plkst. 19:30 tiksies ar Mārtiņa Zībarta trenēto Kurskas "Dynamo".

"Sarkanā Zvaigzne" Zagrebā uzveic "Cedevita" un nosargā Adrijas līgas titulu (2) 13.04.2017 21:43

Šovakar tika aizvadīta trešā finālspēle Adrijas Basketbola līgā, kurā Zagrebas "Cedevita", kas sērijā bija nonākusi bezdibeņa malā, uzņēma Belgradas "Crvena Zvezda". Uzvaru spēlē ar 77:61 un visā sērijā ar 3-0 svinēja Belgradas "Crvena Zvezda".

Mazura "Unics" regulāro sezonu pabeidz ar uzvaru 13.04.2017 21:27

Latviešu basketbola speciālista Nikolaja Mazura trenētā Kazaņas "Unics" ceturtdien VTB Vienotās līgas mājas spēlē pieveica “Astana” komandu ar 83:78.

''Lokomotiv'' trešajā ceturtdaļā nolauž VEF (18) 13.04.2017 21:21

VTB Vienotās Līgas regulārās sezonas pēdējā mājas spēlē VEF piedzīvoja zaudējumu pret ''Lokomotiv-Kuban'' vienību ar rezultātu 69:80.

VEF pēdējā regulārās sezonas mājas spēlē uzņems spēcīgo "Lokomotiv" (17) 13.04.2017 12:27

Šovakar pulksten 19:30 Arēnā Rīgā pēdējo spēli VTB Vienotās Basketbola līgas regulārajā sezonā aizvadīs "VEF Rīga", kas tiksies ar spēcīgo Krasnodaras "Lokomotiv Kuban" vienību.