Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0

Video: Overtime TV. Latvijas inovācijas gatavas sargāt pasaules basketbolistu ķermeņus

Andis Blinds plašākai sabiedrībai līdz šim bijis pazīstams kā Latvijas florbola izlases vārtsargs. Taču pēdējos gados viņš sevi apliecinājis arī uzņēmējdarbībā, radot florbola ekipējumu. Nu viņa vadītais uzņēmums "Blindsave" nolēmis spert nākamo soli, radot inovatīvus aizsargtērpus, kas vairāk mērķēti uz basketbolistiem. Testos atzinīgu vērtējumu snieguši jau 10 esošie un bijušie Latvijas izlases spēlētāji. Veicot investīcijas inovācijā, "Blindsave" izdevies radīt produktu, kas savā efektivitātē krietni pārspēj pasaules vadošo uzņēmumu izstrādājumus, tādēļ sākta līdzekļu piesaiste ar "Kickstarter" vietnes palīdzību, lai jau drīzumā jaunā produktu līnija rastu ceļu pie saviem lietotājiem. TV6 raidījumā "Overtime TV" Blinds stāsta par to ar ko īpašas "Blindsave" inovācijas, kas bijis to pamatā un kāda nākotne tām paredzama.

Tāpat šajā raidījumā par Kristapa Porziņģa apaviem, "SynotTip" Virslīgas čempionāta pārsteidzošajiem uzvarētājiem - Jūrmalas "Spartaks", Sējēja un Ozoliņa potenciālo nesadzīvošanu un daudz ko citu.

TV6 iknedēļas raidījumu "Overtime TV" pilnībā iespējams skaties portālā SKATIES #OvertimeTV

Vērtējums: +1

     [+] [-]

, 2016-11-01 10:14, pirms 2 gadiem
Novēlu, lai izdodas!

     [+] [-]

, 2017-03-05 21:25, pirms gada
Finansējuma piesaiste ar Cityfinances. Piesakies finansējumam vai aizdevumam! https://www.cityfinances.lv

Tev jābūt autorizētam,