Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0

Eiropas sieviešu basketbola čempionāts - TV6 un VSB tiešraidēs

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Eiropas sieviešu basketbola čempionāts - TV6 un VSB tiešraidēs
Latvijas sieviešu basketbola izlase
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Šī gada Eiropas sieviešu basketbola čempionātu, kas notiks Polijā, Latvijā translēs TV6, kas piedāvās tiešraidēs visas Latvijas izlases spēles, savukārt Viasat Sport Baltic (VSB) translēs Lietuvas izlases cīņās, kā arī izšķirošā posma mačus.

Jau tagad ir skaidri zināmas pirmās trīs Latvijas izlases spēles - 18. jūnijā plkst.13:25 ar Grieķijas komandu, 19. jūnijā plkst. 21:25 ar Francijas izlasi un 20. jūnijā plkst. 15:55 ar Horvātijas valsts vienību. Pēc tam, skatoties, kā Latvijas izlasei veiksies, būs skaidrs, cik spēlēm vēl varēs sekot TV6 ekrānos. Skaidrs ir viens – TV6 pārraidīs visas Latvijas zelteņu cīņas basketbola laukumā!

Savukārt VSB kanāls ekskluzīvi translēs visas kaimiņu – Lietuvas izlases spēles, kā arī finālspēles. Pirmajā posmā Lietuvas izlase 18. jūnijā plkst. 13:25 tiksies ar Turciju, 19. jūnijā plkst. 18:55 ar Eiropas vicečempionēm Krievijas izlasi, bet 20. jūnijā plkst. 13:25 ar Slovākijas valstvienību.

Čempionāta fināls norisināsies 3. jūlijā plkst. 21:25, kam varēs sekot līdzi tiešraidē gan TV6, gan Viasat Sport Baltic.

Informāciju sagatavoja:
Viasat

 +10 [+] [-]

, 2011-06-10 13:44, pirms 9 gadiem
Atkal būs jāstaigā pa dzertuvēm, lai tiktu pie skatīšanās...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

 +11 [+] [-]

, 2011-06-10 13:54, pirms 9 gadiem
Pa TV3 nerāda tāpēc, lai cilvēki būtu spiesti pirkt maksas programmu. Pagāšgad pirka VSB, šogad jāpērk TV6, bet nākamgad - vēl kādu citu!

  -2 [+] [-]

, 2011-06-10 13:57, pirms 9 gadiem
Vismaz TV6, kas lielākai daļai Rīgā ir pieejams kabeļtelevīcijas paķetēs!

  +6 [+] [-]

, 2011-06-10 13:58, pirms 9 gadiem
TV3 pirmo spēli rādīs ierakstā pulksten 1:25 naktī

  +7 [+] [-]

, 2011-06-10 14:05, pirms 9 gadiem
man liekas ka LBS tās translēšanas tiesības pilnīgi vienalga kam pārdod, ka tik lielāks piķis... tādas aizdomas, ka tik pat labi tās tiesības varētu arī pārdot kādai Āfrikas valsts televīzijai, ja tik šie piedāvātu lielāko piķi...
a tas vai vietējie tās spēles redz vai neradz jau pilnīgi vienalga.....

  +6 [+] [-]

, 2011-06-10 14:05, pirms 9 gadiem
Latvija mīl basketbolu!
Slēpts komentārs: Olafs Jākabsons

  +2 [+] [-]

, 2011-06-10 14:29, pirms 9 gadiem
Olafs Jākabsons rakstīja: LBS neko netirgo, jo tiesības pieder FIBA un viņi tad arī tirgo!
jautājums jau ir par to vai LBS tajā visā nevarētu iejaukties un kaut kā ietekmēt... viņiem jau būtu jābūt ieinteresētiem tajā lai spēles būtu iespēja noskatīties pēc iespējas lielākam līdzjutēju skaitam..

..tāpat runa jau ir arī par attieksmi.. kaut kā neesmu redzējis ka viasats rādītu arī kādu pārbaudes spēli sporta veidam kurā tas ir nopricis translācijas tiesības uz lielo finālturnīru.. vēl tikai trūka viņiem nodot Pasaules kausu un olimpiskās spēles un ta jau vispār varēsim neko neredzēt... vai klausīties kkādus zviedrus, somus, ungārus interneta TV

  -1 [+] [-]

, 2011-06-10 14:38, pirms 9 gadiem
aloizs rakstīja: jautājums jau ir par to vai LBS tajā visā nevarētu iejaukties un kaut kā ietekmēt... viņiem jau būtu jābūt ieinteresētiem tajā lai spēles būtu iespēja noskatīties pēc iespējas lielākam līdzjutēju skaitam..

..tāpat runa jau ir arī par attieksmi.. kaut kā neesmu redzējis ka viasats rādītu arī kādu pārbaudes spēli sporta veidam kurā tas ir nopricis translācijas tiesības uz lielo finālturnīru.. vēl tikai trūka viņiem nodot Pasaules kausu un olimpiskās spēles un ta jau vispār varēsim neko neredzēt... vai klausīties kkādus zviedrus, somus, ungārus interneta TV
kā LBS var iejaukties procesos, kuri tiem nepieder? LBS var rekomendēt, bet galavārdu pieņems tiesību turētāji, kuri ar to pelna naudu, nevis nodarbojas ar labdarību!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2011-06-10 14:41, pirms 9 gadiem
Pascual Raul Velasco rakstīja: neliekuļo, gribi skatīties normāli - maksā. Visur tā pieņemts, tik LV grib pa haļavu visu.
tiešī tā - gribi skatīties, maksā! gribi ēst - maksā, negribi maksāt - ej rocies miskastē!

  +2 [+] [-]

, 2011-06-10 14:55, pirms 9 gadiem
Nav problēmu maksāt. Bet sanāk tā, ka es maksāju, bet labākais ko komerctelevīzija piedāvā - parāda spēli (ar ntajām reklāmām pārtraukumos un nesaprotamu, kaitinošu "piezvani man un uzmini rezultātu" spēli...) nekas vairāk kas notiek ap spēli viņus neinteresē... un pēc šo TV attieksmes var noprast ka luksuss jau ir tas ka viņi to rāda tiešraidē, jo reitingi ir zemi un seriālam par Izauru būtu daudz labāks noiets

Es jau būtībā tēmēju uz to, ka ir sporta pasākumi (pasaules kauss un olimpiskās spēles), kurus var translēt tikai nacionālās TV.. un kāpēc lai starp šiem pasākumiem nebūtu Eiropas basketbola čempionāts...

  +5 [+] [-]

, 2011-06-10 15:04, pirms 9 gadiem
Izskatās, ka šāds pasākums nav obligāti jārāda pa bezmaksas kanālu.

12.07.2010. likums "Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likums"
27. pants. Ministru kabineta apstiprinātos Latvijas sabiedrībai īpaši svarīgos notikumus, kurus pēc iepriekšēja plāna rīko to organizētāji, kas ir tiesīgi pārdot ar šiem notikumiem saistītās tiesības, Latvijas jurisdikcijā esošie elektroniskie plašsaziņas līdzekļi, izmantojot savas ekskluzīvās tiesības, raida tā, lai vismaz 95 procentos Latvijas teritorijas iedzīvotāji varētu tiem sekot ar bezmaksas televīzijas starpniecību tiešraidē vai ierakstā.

(2) Latvijas sabiedrībai īpaši svarīgs notikums atbilst vismaz diviem šādiem kritērijiem:

1) tas ir Latvijas iedzīvotājiem īpaši nozīmīgs valstisks vai kultūras pasākums;
2) tas ir starptautiska mēroga sporta pasākums vai sacensības, kurās piedalās Latvijas nacionālā komanda;
3) pasākums tradicionāli ir atspoguļots ar bezmaksas televīzijas starpniecību un piesaistījis ievērojamas Latvijas iedzīvotāju daļas uzmanību.

MK Nr. 91 Noteikumi par Latvijas sabiedrībai īpaši svarīgiem notikumiem, kas atspoguļojami audiovizuālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos:
1. Noteikumi nosaka Latvijas sabiedrībai īpaši svarīgus notikumus, kas atspoguļojami audiovizuālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos.
2. Latvijas sabiedrībai īpaši svarīgi notikumi ir šādi:

1. Vispārējie latviešu dziesmu un deju svētki;
2. Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki;
3. starptautiskais folkloras festivāls "Baltica";
4. Latvijas olimpiāžu atklāšanas ceremonijas;
5. Rīgas garnizona militārā parāde;
6. Nacionālo bruņoto spēku Militārā parāde;
7. ziemas un vasaras olimpiskās spēles;
8. pasaules hokeja čempionāta finālsacensības;
9. pasaules kausa izcīņa futbolā un Eiropas futbola čempionāta finālsacensības;
10. pasaules un Eiropas čempionāti olimpiskajos sporta veidos, kas notiek Latvijā.

  +4 [+] [-]

, 2011-06-10 15:10, pirms 9 gadiem
''Savukārt VSB kanāls ekskluzīvi translēs visas kaimiņu...''

Beidziet te ''ekskluzīvēties''
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2011-06-10 15:13, pirms 9 gadiem
Pascual Raul Velasco rakstīja: VSB praktiski nav reklāmu, un vispār nav nekādu konkursu!

Nejauc ar TV6 un TV3, kas ir pieejams VISIEM. Par BRĪVU!
TV6 VISIEM NAV pieejams par brīvu. Piemēram, kādi ~100 tūkst. VTV skatītājiem, kuriem nav nevienas papildus pakas.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2011-06-10 15:22, pirms 9 gadiem
Eu nu bet kur ir problēma savāciet 10000 parakstus likuma izmaiņām un iesniedziet Saeimā komisijā kkādā un aiziet. Neesmu jurists, bet tieši nesen kko tādu dzirdēju pa rādžiņu ka tā var
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2011-06-10 15:23, pirms 9 gadiem
Pascual Raul Velasco rakstīja: ah nu jā pareiz, nav pa brīvu neviens kanāls. Bet nu 3.53 mēnesī ir lētākais! Lattelecom ekanomiskā paka. Tur ir TV6 visā LV, tā kā nav ko īdēt.
Nu LTV7 visas sporta translācijas ir pieejamas par brīvu internetā... TV3 un TV6 īsti neesmu pētījis... bet nu jebkurā gadījumā nevar salīdzināt to kā sporta pasākumu pasniedz (pārraida) LTV7 ar to kā to dara TV3 & co

     [+] [-]

, 2011-06-10 15:29, pirms 9 gadiem
Pascual Raul Velasco rakstīja: ah nu jā pareiz, nav pa brīvu neviens kanāls. Bet nu 3.53 mēnesī ir lētākais! Lattelecom ekanomiskā paka. Tur ir TV6 visā LV, tā kā nav ko īdēt.
Neīdu. Man pašam ir pieejams TV6. Vnk atbildu uz tavu teikto, ka TV6 ir pieejams par brīvu visiem. Lūk, pārklājums pārklājuma karte | virszemes tv | televīzija |... ir zonas, kur TV6 nav pieejams (tieši par VTV).
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2011-06-10 15:48, pirms 9 gadiem
Pascual Raul Velasco rakstīja: Bomžiem paika arī ir par brīvu, bet ne tā labākā.

Viasat kvalitāti arī nevar salīdzināt ar sūdaino LTV7. Kuri pat nevar normālā kvalitātē raidīt savu kanālu.
par bomžu paiku ne man spriest.. ēdis neesmu tāpēc atšķirībā no daža laba man nav priekštata par to kā tā garšo...

Attiecībā uz TV tad jā saku atklāti maksāt negribu, bet skatīties gribu. Nesaprotu arī to kāpēc atsevišķu sporta pasākumu translāciju nevarētu ļaut translēt tikai nacionālajai TV, ja to starp jau ir sporta pasākumi kurus tikai nacionālā TV var translēt. Turklāt to visu iespējams atrunāt arī normatīvajos aktos..
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2011-06-10 15:53, pirms 9 gadiem
Skudrinieks rakstīja: Varu saderēt, ka tik daudz nemaz nav šī čempionāta potenciālos skatītāju.
2009. gada EČ auditorija:
Latvija - Krievija 220 tūkst.;
Latvija - Spānija 176 tūkst.;
Latvija - Ungārija 176 tūkst.

Sieviešu basketbols ir populārs (izlases sakarā). Nevajag pārspīlēt. Jā, tagad ažiotāža būs mazāka (domāju, diezgan, bet konkrēti negribētu spriest) - EČ nenotiek Latvijā, to rāda TV6, izlase nerāda sniegumu, ar kādu varētu cīnīties par medaļām.
Un arī kanālu auditorijas - TV6 ~ 2.5 - 3% pret TV3 >10%.

  +3 [+] [-]

, 2011-06-10 16:01, pirms 9 gadiem
Pascual Raul Velasco rakstīja: Ja tu nesaproti, ka tomēr veikalā pirkta pārtika garšo labāk, nekā no miskastes izvilkta, tad smags gadījums. Tas tīri loģiski domājot.

Pie tam - kurš maksā, tas pasūta mūziku! Un mūziku pasūta VIASAT. Tāpēc viņi arī var noteikt ko un kā.

Un sāc pierast pie tā, jo neko vairs pa velti nevar dabūt. Vismaz labā kvalitātē.
atkārtošos... bomžu pārtiku ēdis neesmu, no miskastes vilcis un ēdis arī, tāpēc nevaru spriest par to kā tas viss garšo..

attiecībā uz to kas ir par velti, tad uzskatu, ka manis ntās reizes pieminētais pasaules kauss un olimpiskās spēles no LTV puses tiek raidīti labā kvalitātē tāpēc domāju ka basīts arī būtu līmenī... + visiem pieejamāks

  +3 [+] [-]

, 2011-06-10 17:07, pirms 9 gadiem
"forši", nevienu spēli neredzēšu ;/

  +4 [+] [-]

, 2011-06-10 17:26, pirms 9 gadiem
točka rakstīja: TV3 pirmo spēli rādīs ierakstā pulksten 1:25 naktī
jeba.l

  +3 [+] [-]

, 2011-06-11 01:07, pirms 9 gadiem
Olafs Jākabsons rakstīja: kā LBS var iejaukties procesos, kuri tiem nepieder? LBS var rekomendēt, bet galavārdu pieņems tiesību turētāji, kuri ar to pelna naudu, nevis nodarbojas ar labdarību!
Bravo Jākobsona kungs, bravisimo! Jūsu organizācija ir vienākārši NOŽĒLOJAMA! Jūsu pieslēgumi ir tik neizdevīgi. Kaut kādi sodi bla bla, galvenais, ka VIASAT nekad ne pie kā nav vainīgs. Maksajiet ragā! VISAT pieslēgums būtu pēdējais, ko es pieslēgtu no visas pasaules piedāvājumiem. Labāk tad, lai ietu Indijas filmu kanālu pakete vai Papujaungvinjas ziņu bloks.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja