Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0

Video: Overtime TV. Ģirts Auziņš - savs cilvēks F1

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls
Jau otro gadu Latvija pārstāvēta F-1 aizkulisēs. TV6 iknedēļas raidījumā "Overtime TV" viesojas Latvijas Automobiļu federācijas Tehniskā dienesta vadītājs Ģirts Auziņš, kurš kopā ar vēl diviem Latvijas pārstāvjiem jau divus gadus pilda tehniskā komisāra uzdevumus F-1 Soču posmā. Auziņš stāsta, kā nokļūt pasaules autosporta piramīdas smailē un par šmaukšanos F-1 komandu tehniskā personāla izpildījumā, ko viņš kā tehniskais komisārs nedrīkst pieļaut.

Tāpat šīs dienas raidījumā viesojas loka šāvēja Anete Kreicberga, kura ir reāla pretendente uz iekļūšanu Latvijas olimpiskās izlases sastāvā dalībai Rio 2016. Viņa smejot saka, ka loka šāvēji kopumā esot visai dīvaina tauta, lai arī pašiem tā nemaz nešķiet. Kreicberga arī sīki izstāsta par loku šāvēju ekipējumu un citām niansēm, par kurām skatītāji pat nenojauš.

Skaties jau šovakar 21:00 kanālā TV6 un skaties.lv
#OvertimeTV
Vērtējums: