Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource521 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource521), Fid:2510, Did:0, useCase: 0

Selenne: "Uzvara pār Krieviju parādīja, cik maza starpība ir starp vadošajām izlasēm"

Agris Suveizda

Selenne: "Uzvara pār Krieviju parādīja, cik maza starpība ir starp vadošajām izlasēm"
Tēmu Selenne un Aleksandrs Ovečkins
Foto: AFP/Scanpix

Somijas hokeja izlase ceturtdaļfinālā ar 3:1 pieveica Soču olimpisko spēļu mājinieci Krieviju un iekļuva pusfinālā. Pēc mača Tēmu Selenne atvainojās krieviem par viņu sapņa sagandēšanu, savukārt Sami Lepiste sacīja, ka no pretiniekiem bija gaidījis daudz labāku sniegumu.

"Spēles izšķirošais brīdis bija mūsu otrie vārti. Tie sajauca krievu spēli, un mums kļuva vieglāk. Katra Krievijas izlases maiņa bija patiešām stipra. Man nebija svarīgi, pret kuru maiņu spēlēt, jo Krievijas izlasē visi spēlētāji ir superzvaigznes," sacīja Jori Lehtere.

"Esam priecīgi par uzvaru un iekļūšanu pusfinālā, un tajā pašā laikā man ir patiesi žēl Krievijas komandas," teica uzvaras ripas autors Tēmu Selenne. "Saprotu, cik ļoti viņi vēlējās uzvarēt savās olimpiskajās spēlēs. Tas tiešām būtu ļoti skaists stāsts. Bet viņu sapnis nepiepildījās, un spēles rezultāts parādīja, cik neliela starpība meistarībā šobrīd ir starp pasaules vadošajām izlasēm."

"Bijām stiprāki par krieviem un spēlējām kā komanda. Esmu nedaudz pārsteigts, jo kanādieši mūs dzenāja nopietnāk nekā krievi," sacīja Sami Lepiste. "Vai Krievijai šī spēle bija slikta? Nu, to es nekomentēšu. Domāju, ka Krievijas prese pati parūpēsies par komentāriem. Visi saprot, ka viņiem bija šausmīgi smagi spēlēt zem tāda spiediena – no viņiem gaidīja tikai zeltu."

"Domāju, ka komandas spēle bija tas iemesls, kādēļ uzvarējām," uzskata Tuomu Rūtu. "Domāju, ka tas ir vienīgais veids, kā jebkura komanda var uzvarēt šajā turnīrā. Jebkurā izlasē, kas piedalās olimpiskajās spēlēs, ir daudz individuāli spēcīgu spēlētāju, bet uzvarēt var tikai komanda. Cilvēki runāja, ka esam pastarīši, bet nepievērsām tam uzmanību. Nav svarīgi – pastarītis vai favorīts. Centāmies spēlēt savu hokeju neatkarīgi no pretinieka un centāmies progresēt ar katru spēli. Domāju, ka ar katru maču spēlējām arvien labāk."

"Neticamas sajūtas. Tas mūsu karjerā ir liels brīdis. Zinājām, ka mums būs izredzes, un centāmies tās maksimāli izmantot," teica Juhamati Āltonens. "Mūsu komandā visi 25 spēlētāji ir līderi, bet ir vairāki līderi, kuri mums deva lielu pārliecību. Domāju, ka jā – sagandējām Krievijai olimpiskās spēles. Tas nebija mūsu mērķis – vienkārši devāmies pēc zelta."

Izmantotie resursi:
Р-Спорт. Все главные новости спорта
Чемпионат.com: новости спорта - Чемпионат.com

  +4 [+] [-]

, 2014-02-20 12:29, pirms 6 gadiem
"Saprotu, cik ļoti viņi vēlējās uzvarēt savās olimpiskajās spēlēs" - nu, nu....
Ļoti uzvarēt gribēja Latvija un to arī varēja redzēt!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2014-02-20 12:54, pirms 6 gadiem
Es parasti neko nesaku, bet kopš kur laika Selenne?

  +3 [+] [-]

, 2014-02-20 13:02, pirms 6 gadiem
Selanne lielisks!
Vēl nedēļu atpakaļ viņš ar smīnu sejā teica krievu žurnālistiem, lai tie viņam sagādā biļeti uz sapņu finālu Krievija-Kanāda.

  -2 [+] [-]

, 2014-02-20 13:05, pirms 6 gadiem
Altonenam jau tādi komentāri ta ka šie jau zeltu būtu izcīnījuši un mērķis sasniegts.... "neticamas sajūtas", "liels brīdis karjerā", "vienkārši devāmies peč zelta (pagātnes izteiksmē??? Vairs tad somi nedomā par zeltu?)"...

  +2 [+] [-]

, 2014-02-20 13:17, pirms 6 gadiem
Nekad nesapratīšu,kā var tādas izlases kā Somiju dēvēt par pastarīšiem ?! Un nav svarīgi,ka spēlēja viņi pret krieviem.
No vienas puses žēl krievu,bet tomēr nebija viņiem komandas spēles un pelnīti netika tālāk,bet tas tik būtu fināls - CAN:RUS

     [+] [-]

, 2014-02-20 13:46, pirms 6 gadiem
jureks rakstīja: Nekad nesapratīšu,kā var tādas izlases kā Somiju dēvēt par pastarīšiem ?! Un nav svarīgi,ka spēlēja viņi pret krieviem.
No vienas puses žēl krievu,bet tomēr nebija viņiem komandas spēles un pelnīti netika tālāk,bet tas tik būtu fināls - CAN:RUS
Jā - CAN:RUS finālā būtu olimpiādes kulminācija...vispār no tāda viedokļa jau žēl, ka mājnieki izkrīt - uzreiz turnīrs nedaudz pazaudē visu to ažiotāžu un atmosfēru.
restorāni Rīgā - saņem atlaides