Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:271, Did:0, useCase: 0

Latvijas komandu čempionātā bridžā uzvar "Ararat"

Andrejs Siliņš

Latvijas komandu čempionātā bridžā uzvar "Ararat"
Mārtiņš Lorencs, Uģis Jansons, Ivars Rubenis, Maija Romanovska, Jānis Neimanis

25. martā Rīgā noslēdzās Latvijas komandu čempionāta A un B līgas fināls sporta bridžā. A līgā ar 149,85 VP uzvaru izcīnīja komanda “Ararat”, aiz sevis aiz sevis atstājot komandu ar 132,34 VP “Mārupe” un 98,76 VP “Baltic Express”.

"Ararat" pārstāvēja Jānis Neimanis, Ivars Rubenis, Uģis Jansons, Aigars Ģērmanis, Mārtiņš Lorencs, Maija Romanovska. Mārupi pārstāvēja Jānis Bendiks, Jānis Bethers, Uldis Bethers, Juris Balašovs, bet "Baltic Express" rindās bija Jeļena Alfejeva, Bruno Rubenis, Gints Freimanis, Vilmar Vahe.

B līgas ar 74,98 VP uzvarēja komanda “OBK” (Gundega Lojāne, Mārtiņš Egle, Vladimirs Gonca, Nauris Ārmanis, Zita Stāmere, Aivars Šlokenbergs), līdz ar to kvalificējoties A līgai nākamgad.

Komandu čempionāta atlase un fināli norisinājās viesnīcā Monika, A un B līgā un tās atlasēs kopā piedalījās gandrīz 100 spēlētāju no visas Latvijas.

Sīkāka informācija un tehniskie rezultāti: LKČ 2018 A līgas kopvērtējums un B līga

Informāciju sagatavoja
Diāna Kampara