Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Andžejam Ļebedevam - uzvara, trīs izstāšanās un pusfināls

Andžejam Ļebedevam - uzvara, trīs izstāšanās un pusfināls
Savā vienīgajā pabeigtajā braucienā Andžejs Ļebedevs uzvarēja un sekmēja Eskilstūnas komandas iekļūšanu Elitserien čempionāta pusfinālā.

Piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem bagāts bija Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionāta 1/4 fināla atbildes mačs pielijušajā Molillas mototrekā, kurā vietējā komanda "Dackarna" uzņēma Andžeja Ļebedeva pārstāvēto komandu Eskilstūnas "Smederna". Pirmajā mačā savā mototrekā pirms nedēļas "Smederna" uzvarēja tikai ar 46:44, tāpēc reti kurš šaubījās, ka Molillā mājinieki revanšēsies pārliecinošāk, bet... 46:43 "Smederna" labā un 92:87 divu maču summā.

Pielijušajā un smagajā celiņā liela kļuva dažādu nejaušību varbūtība un visvairāk cieta tieši Andžejs Ļebedevs, kurš dubļainajā mototrekā trīs reizes izstājās motocikla defekta dēļ. Vienīgajā braucienā, kurā Andžejs tika līdz finišam, viņš uzvarēja un šai uzvarai bija liela nozīme.
Pēc 8 braucieniem mājinieki bija vadībā ar 28:20, bet tad sekoja viņiem divi katastrofāli neveiksmīgi braucieni - vispirms ar 1:5 zaudējumu pret dāņu pāri Mihaels Jepsens Jensens/Mikels Mihelsens piedzīvoja Madss Korneliusens un viens no šīs sezonas GP seriāla līderiem polis Macejs Janovskis, bet tad izstājās abi "Dackarna" braucēji (Korneliusens un vēl viens no GP seriāla līderiem zviedrs Fredriks Lindgrens) un viesi uzvarēja ar 5:0. Pēc 10 braucieniem rezultāts bija jau 30:29 Eskilstūnas komandas labā.
Minimāls pārsvars viesiem bija arī pirms 12. brauciena, kurā uzvarēja Ļebedevs, bet trešais bija Mihelsens un "Smederna" panāca 37:34 savā labā. Priekšpēdējā braucienā Ļebedevam atkal izstāšanās, taču pārliecinoši uzvarēja slovēnis Matejs Žagars, kurš šādos apstākļos bija pārliecinoši labākais - uzvaras ar lielu pārsvaru visos piecos braucienos (15 no 15 iespējamajiem punktiem!) un tajā skaitā arī pēdējā 15. braucienā.
Pusfinālā iekļuva arī "Rospiggarna Hallstavik", kā arī regulārā čempionāta pirmās divas komandas - "Elit Vetlanda" un "Masarna Avesta". Pusfinālu pāri būs zināmi, kad regulārā čempionāta uzvarētājs "Elit Vetlanda" izvēlēsies sev pretinieku pusfinālā - tāda ir kārtība Zviedrijas Elitserien čempionāta izslēgšanas mačos.

     [+] [-]

, 2017-09-06 09:53, pirms gada
Esi nokļuvis situācijā, kurā nepieciešama nauda, bet aizdevēji nedod dēļ iepriekšējiem parādiem? Pie mums ir risinājums - saņem līdz pat 500 eiro 15 minūšu laikā arī ar nenokārtotām parādsaistībām!

---> nordcredit.ml <---