Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Madonā startē motokross, uz starta arī Daidera/Stupeļa ekipāža

Juris Grīns
Juris Grīns

Madonā startē motokross, uz starta arī Daidera/Stupeļa ekipāža
Jānis Daiders un Kaspars Stupelis Stelpes trasē
Foto: Facebook.com/MotocrossCommission

2. un 3. septembrī Madonas moto trasē “Kusa” norisināsies motokrosa sacensības. Sestdien, 2. septembrī, pēc 10 gadu ilga pārtraukuma šajā trasē tiks noskaidroti ātrākie blakusvāģu un kvadraciklu klašu braucēji. Svētdien, 3. septembrī tiks aizvadīts Latvijas Kausa 3. posms, kur solo motociklu klasēs tiks noskaidroti ātrākie braucēji.

Pirmajā dienā, 2. septembrī, tiksies Latvijas un kaimiņvalstu sportisti, tajā skaitā arī pasaules elites ekipāža – Jānis Daideris un Kaspars Stupelis, un spēcīgie Māris Rupeiks ar Kasparu Liepiņu. Savukārt kvadraciklu klasēs līdzi varēs just šā brīža Baltijas ātrāko sportistu sniegumam, paralēli norisināises Latvijas Junioru čempionāts. Šobrīd Latvijas kvadraciklu klubu čempionāta kopvērtējums: X99/Slīterāni pirmajā vietā ar 655 punktiem, otrajā vietā ar 612 punktiem Motokruīzs-1, bet X-Kross komanda trešajā vietā ar 494 punktiem.

Kā atzina pasākuma organizators, "IT Motoklobs" vadītājs Juris Titovs: “Madona ir ar motosporta tradīcijām bagāta pilsēta, jau daudzu desmitu gadu laikā ar Madonas motosportistiem rēķinās un zina, ka tie ir spēcīgi. Mūsu puses skatītājiem šī ir iespēja tik tuvu mājām redzēt blakusvāģu sacensības, tās pēc 10 gadu pārtraukuma atgriežas. Gandarījums, ka izdevās nosusināt trasi, jo pēc lielā lietus, vēl pirmdien bija darba pilnas rokas, milzīgs paldies manai komandai.”

Savukārt svētdiena, 3. septembris tiks veltīta solo motociklu klasēm, lai Latvijas Kausa 3. posmā noskaidrotu ātrākos Latvijas braucējus.

Dāvis Ivanovs, kas ir no Madonas un šajā sezonā startē individuāli: “Šī trase ir šaurāka, nekā citas, augstāki tramplīni, tehniski nedaudz sarežģītāka, nekā citas, diezgan daudz elementi, uzvarēs tas, kurš mācēs precīzāk izpildīt”.

Pirmie starti abās sacensību dienās paredzēti no plkst. 9:30

Ieejas maksa uz vienu dienu – 5 EUR, bērniem līdz 12 gadu vecumam bez maksas.