Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

F1 īpašnieki nedos īpašas atlaides "Ferrari" komandai

F1 īpašnieki nedos īpašas atlaides "Ferrari" komandai
Foto: REUTERS/Scanpix

F1 pasaules čempionāta priekšsēdētājs Čeiss Kerijs skaidri norādījis, ka turpmāk "Ferrari" komandai vairs nebūs īpaša statusa, un tā tiks uztverta tieši tikpat nopietni kā visas citas vienības.

""Ferrari" komanda ir unikāli svarīga, un tā ir leģendāra, bet pret to nepieciešams attiekties tieši tāpat kā visām citām komandām," intervijā itāļu izdevumam "Corriere della Sera" pauž Kerijs. "Gribam, lai viņi paliek daļa no šī čempionāta - mēs vēlamies padarīt šo sportu labāku, nevis mainīt komandas."

Nesen "Ferrari" vadītājs Serdžio Markione piedraudēja ar komandas aiziešanu no "Formulas 1", ja 2021. gadā spēkā stāsies jaunie dzinēju tehniskie noteikumi, ar ko rūpnīca nav apmierināta. Kerijs saglabā stingru nostāju šajā jautājumā, tomēr atzīst, ka diskusijas un dažādi risinājumi vienmēr ir iespējami.

"Var panākt vienošanos, taču galvenais mērķis ir nemainīgs: līdzjutēju intereses ir pirmajā vietā," saka Kerijs. "Mums ir jāuzlabo šovs, ko piedāvājam trasē. Aerodinamika tam nepalīdz un man ir teikuši, ka problēma ir arī atsevišķas trases."

Kā zināms, plānots atteikties arī no īpašās naudas balvas, kas līdz šim tika maksāta "Ferrari" kā vēsturiskai komandai.

Jau pagājis vairāk nekā gads kopš Kersijs stājās Bernija Eklstouna vietā. Amerikānis atzīst, ka ir apmierināts ar līdz šim paveikto.

"Sākotnēji prioritāte bija izvērtēt organizatorisko pusi, un mēs to izdarījām," viņš saka. "Pēc tam gribējām šai videi dot svaigu gaisu, jo apkārt bija dzirdamas tikai negācijas, piemēram, kad Bernijs pats teica, ka nemaksātu naudu, lai varētu noskatīties sacīkstes. Tagad viss ir daudz atklātāks, sociālajos tīklos ir lielāka aktivitāte, biļešu cenas ir samazinātas un esam radījuši izklaides zonas faniem. Tas viss šo lietu paātrina."

Izmantotie resursi:
F1Today.net

Vai Liberty Media ir labāki F1 čempionāta vadītāji par iepriekšējiem?

  • 18

  • 26

  • 45


     [+] [-]

, 2018-02-13 13:20, pirms 11 mēnešiem
Nu tad Finnito la Comedia ar Ferrari piedalīšanos F1 tad jau noteikti ies LMP1

     [+] [-]

, 2018-02-13 13:54, pirms 11 mēnešiem
Emka953 rakstīja: Nu tad Finnito la Comedia ar Ferrari piedalīšanos F1 tad jau noteikti ies LMP1
arī tur neies, jo FIA noteikumi ir slikti, drīzāk jau varētu LMP2
Bet visticamākais būs, ka no 2021.gada būs GP1 seriāls, kurš jau gandrīz sākās, kad Bērnijs žagojās ar naudām, un komandas neparakstīja jauno konkordijas līgumu. Vasarā jau bija zināmi 20 posmi, kur brauks, un tad FIA ar bērniju reāli sa.mī.zās un vienojās par to kārtību, kāda ir tagad - lielās komandas saņem extra piķi, tad atlikušais tiek sadalīts uz 10 komandām pēc rezultātiem.

  +1 [+] [-]

, 2018-02-13 15:06, pirms 11 mēnešiem
Lai kā arī būs vai nebūs, bet viens ir skaidrs!! F1 un visi pārējie čempionāti lēnām izmirs, vai pāries uz elektro! Kā redzam pasaulē strauji ienāk elektrombīļi un čempionāti!!! Agrāk uz šo skatījos skeptiski, bet tagad to esmu pieņēmis un samierinājies. Lai kā arī man patiktu 2t motora skaņa, troksnis, benzīna smaka uc. motoru rūkoņa utt., bet skaidrs ir viens, ka es savās vecumdienās uz ielām neredzēšu nevienu iekšdedzes dzinēju!!
Elektrības laikments ir sācies!!

  -1 [+] [-]

, 2018-02-13 16:45, pirms 11 mēnešiem
Вы вкурсе что теперь что бы привести тело в порядок и подкачаться не обязательно ходить в тренажорку.Нeдaвнo нaткнулcя на блoг чувака кoторый нaкaчал тeлo домa с помощью специального поясa, я решил попробовать и уже через неделю увидел результат, а через две убрал пивной живот и пpоявился преcc, подкaчaл pуки и cпину.Тeперь жeнa тожe зaхoтeлa попpoбовать увидeв мой peзультат. Вот тот блог--- Блог Дмитрия Якушева: Как легко накачать пресс?

     [+] [-]

, 2018-02-13 17:58, pirms 11 mēnešiem
EUcerin rakstīja: Lai kā arī būs vai nebūs, bet viens ir skaidrs!! F1 un visi pārējie čempionāti lēnām izmirs, vai pāries uz elektro! Kā redzam pasaulē strauji ienāk elektrombīļi un čempionāti!!! Agrāk uz šo skatījos skeptiski, bet tagad to esmu pieņēmis un samierinājies. Lai kā arī man patiktu 2t motora skaņa, troksnis, benzīna smaka uc. motoru rūkoņa utt., bet skaidrs ir viens, ka es savās vecumdienās uz ielām neredzēšu nevienu iekšdedzes dzinēju!!
Elektrības laikments ir sācies!!
LAi cik skumji tas būtu bet tā nu tas ir