Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:212, Did:0, useCase: 0
Aivars Lembergs (no labās) un
Aldons Vrubļevskis (centrā)
3

Latvijas lielākie sporta svētki – grāmatā

Trīs dienas pirms Pekinas Olimpisko spēļu atklāšanas Olimpiskajā sporta centrā tika prezentēta Latvijas II Olimpiādes grāmata. Tā kļuvusi par savdabīgu "ceļamaizi", lai iedvesmotu un nestu veiksmi Latvijas olimpiešiem Pekinā.
8

Olimpiāde noslēgusies negaidīti spoži

Latvijas sporta svētki - Latvijas II Olimpiāde Ventspilī, kas sākās 13. jūnijā ar atklāšanas ceremoniju un reti grandiozu uguņošanu, noslēgusies ar trim Latvijas rekordiem un lielisku olimpiešu sniegumu.
4

Triatlona uzvar Levša un Radionova

Latvijas II Olimpiādē Ventspilī vakar tika aizvadītas sacensības triatlonā, kur uzvaru guva Daugavpils sportisti - Ivars Levša un Karīna Rodionova.
1

Vieglatlētiem augstvērtīgi rezultāti Olimpiādē

Šajā nedēļas nogalē tika aizvadīta Latvijas II Olimpiāde Ventspilī, kurā arī ļoti atzīstamus rezultātus sasniedza vieglatlēti. Viens valsts rekords un divi junioru rekordi, kā arī virkne sezonas labāko sasniegumu.
11

Zināmi Latvijas II Olimpiādes pēdējās dienas rezultāti

Latvijas II Olimpiādes pēdējā sacensību diena noslēgusies ar Latvijas rekordu peldēšanā – 4x100m brīvā stila stafetē sievietēm Rīgas komanda sasniegusi rezultātu 3:58,82. Zināmi arī sacensību rezultāti pārējos sporta veidos.

Latvijas II Olimpiādē uzstādīts jauns valsts rekords peldēšanā

Latvijas II Olimpiādes pēdējā sacensību diena noslēgusies ar valsts rekordu peldēšanā – 4x100m brīvā stila stafetē sievietēm Rīgas komanda sasniegusi rezultātu 3:58,82, informē rīkotāji.
12

Olimpiādes turnīrā vīriem uzvar Ventspils

Latvijas II Olimpiādes basketbola turnīrā vīriem par uzvarētājiem kļuva Ventspils komanda, kas strīdu un emociju pilnā mačā ar 85:64 apspēlēja Jelgavu.

Zelts Ludzas rajona handbolistēm

Latvijas II olimpiādes sieviešu handbola turnīrā šodien par čempionēm kļuva Ludzas rajona handbolistes, kas guva uzvaras visās trijās turnīra spēlēs, informē sacensību organizatori.
2

Rīdzinieces triumfē futbolā

Par Latvijas II olimpiādes uzvarētājām futbolā šodien kļuva Rīgas pilsētas futbolistes. Otro vietu izcīnīja Saldus komanda, bet uz pjedestāla zemākā pakāpiena kāps Gulbenes futbolistes.
3

Basketbolā sievietēm triumfē Rīga

Latvijas II Olimpiādē noskaidroties uzvarētājas basketbolā sievietēm. Finālspēlē Rīga ar 75:52 uzvarēja Liepāju, atnesot kārtējo zelta godalgu Latvijas galvaspilsētas komandai.
4

Badmintonā uzvar Loze un Šefere

Latvijas II olimpiādē noslēgušās badmintona sacensības. Par sacensību uzvarētāju vīriešu konkurencē kļuva Eduards Loze, bet dāmām nepārspēta palika Kristīne Šefere (abi - Rīgas pilsēta).
Liepājnieks 
Mareks Jurevičus
9

Olimpiādes bronza Daugavpilij un Liepājai

Latvijas II Olimpiādes basketbola turnīrā kļuvuši zināmi bronzas medaļu ieguvēji – dāmām medaļas izcīnīja Daugavpils komanda, bet kungiem bronza liepājniekiem.

Izcīnītas jau 372 medaļas

Šobrīd medaļas visvairāk ir Rīgas pilsētai – kopumā 108. Tai skaitā 47 zelta, 38 sudraba un 23 bronzas. Otrajā vietā ierindojas Ventspils ar 43 medaļām - 15 zelta, 14 sudraba un 14 bronzas. Trešajā vietā Rīgas rajons - 32 medaļas - 13 zelta, četras sudraba un 15 bronzas.
Romāns Miloslavskis
Foto: R. Kokšarovs, SA

Miloslavskim divi zelti

Peldētājs Romāns Miloslavskis Latvijas II Olimpiādē sagādājis divas zelta godalgas Liepājas pilsētai - 200 m tauriņstilā vīriešiem (2:09:67) un 400m brīvajā stilā vīriešiem.
13

Kopsavilkums: Otrā diena

Noslēgusies otrā Latvijas II Olimpiādes diena. Vislielāko pārsteigumu sagādājusi ventspilniece Inna Poluškina, 3000 kavēkļu skrējienā labojot Latvijas rekordu, kas līdz šim piederēja Poļinai Jeļizarovai.
Liepājas spēlētāja Sabīne Niedola
Foto: www.basket.lv
9

Sieviešu turnīrā finālā Rīga un Liepāja

Latvijas II Olimpiādes finālā basketbolā sieviešu turnīrā rīt spēkiem mērosies Rīgas un Liepājas spēlētājas, bet Cēsu un Daugavpils komandas cīnīsies par bronzu.
Inna Poluškina
21

Poluškinai Latvijas rekords

Latvijas II Olimpiādē 3000 metru šķēršļu skrējienā uzvaru ar jaunu Latvijas rekordu izcīnījusi Inna Poluškina - 9:51,56 minūtes. Līdz ar to Poluškina izpildījusi arī Pekinas Olimpisko spēļu B normatīvu.
Raimonds Gabrāns
21

Ventspils un Jelgava par zeltu basketbolā

Latvijas II Olimpiādē basketbola sacensībās noskaidrojies, ka finālā rīt par zelta medaļām sacentīsies Ventspils un Jelgavas komandas, kas šodien uzveica attiecīgi Gulbenes un Liepājas vienības.
Aiga Grabuste
4

Grabuste uzvar lodes grūšanā

Latvijas II Olimpiādes vieglatlētikas sacensību lodes grūšanas sektorā uzvaru izcīnījusi Aiga Grabuste, kura pārstāv Rēzekni un lodi aizgrūda 12,95 metrus tālu.

Handbolā zināmi finālisti

Ventspilī notiekošajās Latvijas II Olimpiādes sacensībās handbolā noskaidroti finālisti gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Dāmām finālā Ludzas un Ogres rajonu komandas, bet vīriem Rīgas un Dobeles rajona komandas.