Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:212, Did:0, useCase: 0

Notiks II Latvijas Olimpiādes sanāksme

Andrejs Siliņš

Ventspils pilsētas domē, ceturtdien, 15. novembrī plkst. 10.00 notiks II Latvijas Olimpiādes organizācijas komitejas darba grupas kārtējā sanāksme, kuras laikā tiks apspriesti organizatoriskie darba jautājumi.

Tiks izskatīti jautājumi par sponsoru un atbalstītāju piesaisti, par Latvijas II Olimpiādes dalībnieku nodrošinājumu ar suvenīriem, par Olimpiādes grāmatas izdošanu un logo izstrādi, kā arī mājas lapas izveidi. Tāpat darba kārtībā ir jautājumi par sporta bāžu sagatavošanu, sacensību norisi citās pilsētās un līgumu slēgšanu ar sporta federācijām.

Organizācijas komitejas sanāksmē piedalīsies Ventspils pilētas pašvaldības pārstāvji, Sporta pārvades un Olimpiskā centra "Ventspils" vadītāji, kā arī pārstāvji no Latvijas Olimpiskās komitejas un Sporta sacensību aģentūras.

Informāciju sagatavoja
SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Sporta un mārketinga daļa

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2007-11-15 15:37, pirms 11 gadiem
Tur pat kur pirmā!

     [+] [-]

, 2007-11-28 16:12, pirms 11 gadiem
nu ja nebuus iekljauta orienteesanaas