Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:122, Did:0, useCase: 0

"La Liga" organizētāji iebilst pret Superkausa organizēšanu Saūda Arābijā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

"La Liga" organizētāji iebilst pret Superkausa organizēšanu Saūda Arābijā
Lionels Mesi. Foto: AFP/Scanpix

LETA--AFP. Spānijas Futbola Federācijas (RFEF) prezidents Luiss Ruvjaless pieļāvis iespēju, ka, sākot ar 2020. gadu, Spānijas Superkauss futbolā varētu norisināties Saūda Arābijā, tomēr pret to iebilst vietējā čempionāta "La Liga" organizatori.

Spānijas sporta laikraksts "Marca" otrdien vēstīja, ka RFEF pārstāvji cenšas panākt vienošanos uz sešiem gadiem, kura paredz, ka Spānijas Superkausa spēles, sākot ar 2020. gadu, tiktu aizvadītas Saūda Arābijā. "Tāda iespēja pastāv," sarunā ar medijiem pauda Ruvjaless.

Tiek spekulēts, ka RFEF par noslēgto vienošanos varētu nopelnīt ap 30 miljoniem eiro gadā, kas kopumā nestu apmēram 180 miljonu eiro peļņu. "Sasniegt šādus skaitļus ir grūti, patiesībā - ļoti, ļoti grūti," atzina Futbola federācijas prezidents. "Tomēr mēs ceram, ka izdosies panākt vienošanos, kas nav tālu no šiem skaitļiem."

Savu neapmierinātību ar prezidenta ideju trešdien pauda "La Liga" vadība: "Ģenerālā asambleja ir nolēmusi neatbalstīt šo lēmumu. Šādas idejas būtu jāsaskaņo ar "La Liga" vadību, jo tas noteikti ieviestu korekcijas spēļu kalendārā," teikts vietējā čempionāta organizatoru paziņojumā.

Ruvjaless ne tikai vēlas jaunu Superkausa izspēles mājvietu, viņa nodomos arī ir mainīt turnīra izspēles kartību, kura šobrīd paredz, ka kausa izcīņā piedalās "La Liga" čempioni un Spānijas Karaļa kausa ieguvēji. Tomēr jaunajā turnīra formātā prezidents vēlas redzēt četras komandas - abas Spānijas Karaļa kausa dalībnieces un pirmo divu vietu īpašnieces Spānijas futbola čempionātā.

Reformas Superkausa izspēles kārtībā plānots pieņemt pirmdien RFEF Ģenerālā asamblejā.

Arī 2018. gadā turnīra formāts tika mainīts, atceļot otro spēli, un šāda izspēles kārtība bija parocīga "Barcelona" klubam, kas ar 2:1 (1:1) Marokas pilsētā Tanžērā pārspēja "Sevilla" komandu.

  +3 [+] [-]

, 2019-04-26 22:28, pirms 2 gadiem
Par naudu pat žurkas danco!
Un nevienam neinteresē ne demokratija, ne cilvēktiesības, ne režīma veiktās slepkavības un Vahhabītu radikālās ideoloģijas izplatīšana pasaulē..... Viss pīlēm ūdens....

     [+] [-]

, 2019-04-27 00:49, pirms 2 gadiem
oxa rakstīja: Par naudu pat žurkas danco!
Un nevienam neinteresē ne demokratija, ne cilvēktiesības, ne režīma veiktās slepkavības un Vahhabītu radikālās ideoloģijas izplatīšana pasaulē..... Viss pīlēm ūdens....
Tieši tā! Un arī "La Liga" droši vien iebilst ne tik daudz tāpēc, ka spēles Saūda Arābijā "noteikti ieviestu korekcijas spēļu kalendārā", bet gan tāpēc, ka grib savu daļu no arābu solītajiem 180 miljoniem.

     [+] [-]

, 2019-04-27 05:54, pirms 2 gadiem
Ruvjaless ne tikai vēlas jaunu Superkausa izspēles mājvietu, viņa nodomos arī ir mainīt turnīra izspēles kartību, kura šobrīd paredz, ka kausa izcīņā piedalās "La Liga" čempioni un Spānijas Karaļa kausa ieguvēji. Tomēr jaunajā turnīra formātā prezidents vēlas redzēt četras komandas - abas Spānijas Karaļa kausa dalībnieces un pirmo divu vietu īpašnieces Spānijas futbola čempionātā

Kāda varbūtība, ka šīs būs 4 dažādas komandas???

     [+] [-]

, 2019-04-27 10:57, pirms 2 gadiem
Tumanovs rakstīja: Ruvjaless ne tikai vēlas jaunu Superkausa izspēles mājvietu, viņa nodomos arī ir mainīt turnīra izspēles kartību, kura šobrīd paredz, ka kausa izcīņā piedalās "La Liga" čempioni un Spānijas Karaļa kausa ieguvēji. Tomēr jaunajā turnīra formātā prezidents vēlas redzēt četras komandas - abas Spānijas Karaļa kausa dalībnieces un pirmo divu vietu īpašnieces Spānijas futbola čempionātā

Kāda varbūtība, ka šīs būs 4 dažādas komandas???
Ja skatāmies uz šo gadu - būs 3 dažādas komandas -Barca, Valencia un ATM. Tīri teorētiski 4 dažādas komandas ir iespējamas, jo kausos nereti fināla tiek komandas, kas līgā nav topā, bet reali skatoties, praktiski vienmēr viena no finālistēm ir RM vai Barca. Vismaz viena no šīm divām komandām praktiski vienmēr ir top 2 la league. Tā kā ticamākais scenārijs ir 3 dažādas komandas un lai iegūtu 4. jāņem 3. vieta la league vai kāda no finālā netikušajām.

     [+] [-]

, 2019-04-27 15:37, pirms 2 gadiem
Lai ari spele musulmanu halatos ,lai intresantak skatitajiem.