Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:122, Did:0, useCase: 0

"Real" plāno atbrīvoties no pieciem spēlētājiem, lai varētu veikt plānotos pirkumus

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

"Real" plāno atbrīvoties no pieciem spēlētājiem, lai varētu veikt plānotos pirkumus
Garets Beils. Foto: Zumapress.com/Scanpix

Spānijas futbola klubs Madrides "Real" neskaidrās finansiālās situācijas dēļ plāno atbrīvoties no vairākiem pirmās komandas spēlētājiem, lai atbrīvotu līdzekļus, ko ieguldīt jaunu futbolistu iegādē.

Tiek vēstīts, ka Madrides "Real" vadības gaiteņos noskaņojums ir skaidrs – pirms kāds spēlētājs tiek nopirkts, kāds ir jāpārdod. Klubs vēlas pārdot vismaz piecus spēlētājus, un citām komandām jau piedāvāti četri – Garets Beils, Hamess Rodrigess, Lukass Vaskess un Marianu. Tiks uzklausīti piedāvājumi arī par Načo, nav izslēgta arī Marselu aiziešana.

"Real" vadība cer, ka sastāva tīrīšanas rezultātā atbrīvotos pietiekami daudz līdzekļu, ko varētu ieguldīt jaunu futbolistu iegādē. Taču jāņem vērā, ka no īres atgriezīsies tādi spēlētāji kā Martins Edegors, Dani Sebajoss, Ašrafs Hakīmi, Serhio Reguilons un Takefusa Kubo.

Pirms sezonas apturēšanas "Real" plānotie ieņēmumi sastādīja 822 miljonus eiro. 162 miljoni par pārdotajiem sezonas abonementiem, biedra naudām un biļešu pārdošanu. 109 miljoni par draudzības spēlēm un starptautiskajiem mačiem. 180 miljoni par televīzijas tiesībām. 371 miljoni par mārketinga aktivitātēm. Ja spēles nenotiks, nāksies atvadīties no prāvas summas televīzijas tiesībās. Pat ja tās notiks, netiks pārdotas biļetes, tāpat 25 miljonu zaudējumi plānoti sakarā ar "Real" muzeju.

Futbolisti un citi "Real" sporta kluba sportisti piekrituši algu samazināšanai, bet transfēru periodā plānots atbrīvot vēl vairāk līdzekļu. Beils sezonā pelna 30 miljonus, Rodrigess 18, Marianu astoņus. "Real" vēloties savos algu sarakstos izbrīvēt 80 miljonus eiro.

Izmantotie resursi:
https://en.as.com/en/2020/05/02/foo...