Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Pieteikumus LFF prezidenta vēlēšanām pieņems līdz 31. decembrim

Pieteikumus LFF prezidenta vēlēšanām pieņems līdz 31. decembrim
Guntis Indriksons LFF prezidenta amatā bija kopš 1996. gada
Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Latvijas Futbola federācija savā mājaslapā paziņoja, ka kandidātiem, kuri vēlas piedalīties nākamā gada aprīļa kongresā gaidāmajās federācijas prezidenta vēlēšanās, sava kandidatūra jāiesniedz līdz šā gada 31. decembrim.

Pieteikumam dalībai vēlēšanās jāiekļauj rakstisks kandidāta plāns par veicamajiem darbiem, kandidāta CV un ne mazāk kā vienas desmitās daļas LFF biedru rakstisks atbalsts. Iesniegumiem jābūt gan fiziskiem (iepriekš saskaņojot laiku, pieņem LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis), gan elektroniskiem.

Kandidātus prezidenta amatam var ieteikt ne mazāk kā viena desmitā daļa LFF biedru, kuri rakstveidā nosūta ģenerālsekretāram [Jānim Mežeckim] LFF prezidenta amata kandidāta vārdu ne vēlāk kā līdz 31. decembrim. Prezidentu ievēl LFF kongress. Izvirzītajam prezidenta kandidātam jāatbilst prasībām, kas noteiktas Latvijas Republikas normatīvajos aktos un LFF statūtos, kā arī jāpārvalda valsts valoda atbilstoši augstākā līmeņa 1.pakāpei.

Pēc noteiktā termiņa – 2017. gada 31. decembra – pieteikumi vairs netiks pieņemti. Visa kandidātu iesniegtā informācija būs publiski pieejama LFF mājaslapā. Pēc pieteikumu apkopošanas laika posmā līdz 2018. gada aprīlim LFF organizēs kandidātu debates un diskusijas ar LFF biedriem, lai nodrošinātu kvalitatīvu pirmsvēlēšanu procesu.

Izmantotie resursi:
LFF prezidenta amata kandidātu pieteikumu...

  +2 [+] [-]

, 2017-11-14 17:10, pirms 11 mēnešiem
Skaidrs, ka amatā tiks tāds, kuru varēs manipulēt un kurš turpinās LFF darboņu spēlītes. Šaubos, vai Fiļs vai Kozlovskis piekristu būt tikai par izkārtnēm, bet kaut ko mainīt viņiem neviens neļautu. Atliek Gorkšs, ja neuzrodas vēl kāds cits ieliktenis.

Nez, Kļaviņš mēģinās kandidēt?

     [+] [-]

, 2017-11-14 17:11, pirms 11 mēnešiem
Gan jau, ka interesanti, kurš pieteiksies.

     [+] [-]

, 2017-11-14 19:36, pirms 11 mēnešiem
Kā tad bez Kļaviņa?Toto kantori un LFF taču nopietnas barotavas siles.

Tev jābūt autorizētam,