Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Baltijas kausa izcīņa futbolā tiks aizvadīta jūnija sākumā

Krišjānis Pundurs
Krišjānis Pundurs

Baltijas kausa izcīņa futbolā tiks aizvadīta jūnija sākumā
Latvijas futbola izlase. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Kļuvis zināms, kuros datumos šovasar tiks aizvadīti Baltijas kausa izcīņas mači nacionālajām un U-21 vecuma izlasēm, vēsta LFF.

Kā ziņo Latvijas Futbola federācija, ar spēļu norises vietām Lietuvā un Latvijā informācija sekos vēlāk, bet igauņi savu mājas maču pret Latvijas valstsvienību plāno aizvadīt Kuresārē, Sāmsalā. Kā zināms, tieši Latvijas izlase, kurai iepriekšējā gada laikā nav veicies diez cik spoži, ir pašreizējā Baltijas kausa titula īpašniece.

Turnīrs sāksies 3. jūnijā ar Lietuvas un Igaunijas cīņu. Latvijas izlasei 6. jūnijā paredzēta tikšanās ar Lietuvu, bet 11. jūnijā ar Igauniju. Savukārt U-21 izlasēm spēles paredzētas tādā pašā kārtībā un norises vietās, tikai dienu iepriekš.

Baltijas kausa 2020 kalendārs

DatumsSpēle
3. jūnijsLietuva - Igaunija
6. jūnijsLatvija - Lietuva
11. jūnijsIgaunija - Latvija

Baltijas kauss ir senākais aizvien aktīvais izlašu futbola turnīrs pasaulē. Pirmoreiz Baltijas kauss tika izspēlēts 1928. gadā. Panākumiem bagātākā turnīra komanda ir Latvijas izlase, kas šo trofeju savā īpašumā ieguvusi 24 reizes. Lietuvas valstsvienība Baltijas spēcīgākās komandas godā bijusi 17 reižu, bet igauņi pie trofejas tika astoņas reizes. Agrāk turnīrs notika katru gadu, bet kopš gadsimtu mijas par reģiona labākās izlases godu komandas sacenšas ik pēc pāris gadiem.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/12407/zinami-b...

     [+] [-]

, 2020-01-13 20:57, pirms gada
Turnīrs, kurā mūsu Vilki gadu no gada pierijas līdz kaklam, lai pēc tam nemedītu visu atlikušo gadu. Vienīgā trofeja, kas regulāri ir MŪSU.

     [+] [-]

, 2020-01-14 22:10, pirms gada
M rakstīja: Turnīrs, kurā mūsu Vilki gadu no gada pierijas līdz kaklam, lai pēc tam nemedītu visu atlikušo gadu. Vienīgā trofeja, kas regulāri ir MŪSU.
..precīzāk nepateikt