Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:119, Did:0, useCase: 0

Mesi atvainojas CONMEBOL par saviem izteikumiem par korupciju "Copa America"

Rolands Eliņš

Mesi atvainojas CONMEBOL par saviem izteikumiem par korupciju "Copa America"
Lionels Mesi. Foto: Reuters/Scanpix

Argentīnas Futbola federācija (AFA) nosūtījusi vēstuli Dienvidamerikas futbola konfederācijai (CONMEBOL), un šajā vēstulē iekļauta arī Argentīnas izlases zvaigznes Lionela Mesi personīga atvainošanās par saviem izteikumiem medijiem, ar kuriem viņš apsūdzēja turnīra rīkotājus korupcijā.

AFA sestdien nosūtīja vēstuli CONMEBOL Ētikas komisijai, skaidrojot savu nostāju par nesen aizvadīto „Copa America” turnīru, kā arī plašu vētru sacēlušajiem Lionela Mesi izteikumiem, kuros futbola superzvaigzne norādīja, ka turnīra rīkotāji strādā tikai uz Brazīlijas uzvaru, bet līdzjutējiem izbaudīt futbolu traucē tiesneši un korupcija.

Cenšoties nogludināt nesaskaņas, AFA savā vēstulē piedāvā arī Mesi personīgi rakstītu atvainošanos. Kā vēsta Argentīnas laikraksts „La Nacion”, Mesi vēstulē atzīst, ka, piesaucot vārdu „korupcija”, viņš nebija domājis nevienu konkrētu personu CONMEBOL vai turnīra organizētāju vidū, kā arī Mesi atzīst, ka viņa teiktie vārdi bijuši nepārdomāti un izteikti emociju uzplūdā.

AFA vēstulē aicina Ētikas komisiju izbeigt šīs lietas izskatīšanu un koncentrēties uz pārējo lietu izvērtēšanu, kas saistītas ar Argentīnas izlases startu „Copa America” turnīrā, kurā tā ieguva trešo vetu, bet Mesi bronzas mačā saņēma diskutablu noraidījumu. AFA uzskata, ka Mesi par saviem izteikumiem nav pelnījis bargāku sodu par naudas sodu vai brīdinājumu, savukārt viņa noraidījumu AFA cer samazināt līdz vienas spēles diskvalifikācijai, ko Mesi varētu izciest septembra sākumā, kad Argentīnai paredzēts pārbaudes mačs ar Čīli.

Izmantotie resursi:
https://www.lanacion.com.ar/deporte...

     [+] [-]

, 2019-07-21 10:52, pirms gada
Teica ko domāja, bet tagad federācija piespieda atvainoties. Kā bērnudārzā - atvainoties un apskauties.
Kā nekā nākamgad Argentīna daļēji uzņems Copa America, nevar tagad iet ar visiem ragos.

     [+] [-]

, 2019-07-21 13:00, pirms gada
Nevajag emociju uzplūdumā pļurkstēt muļķības...
Kad uzvar, tad ''viss kārtībā'', kad zaudē, tā korupcija.