Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Dzola atkāpjas pēc kārtējās neveiksmes, "Birmingham" pārņem Rednaps

Dzola atkāpjas pēc kārtējās neveiksmes, "Birmingham" pārņem Rednaps

Harijs Rednaps, vadot Jordānijas izlasi
Foto: Reuters/Scanpix

"Birmingham" vakar piedzīvoja kārtējo neveiksmi, ar 0:2 savā laukumā piekāpjoties "Burton Albion" un joprojām riskējot ar izkrišanu uz Anglijas pēc spēka trešo futbola līgu. Itāliešu speciālists Džanfranko Dzola pēc zaudējuma iesniedza atlūgumu, bet šodien par komandas jauno galveno treneri kļuvis Harijs Rednaps.

"Es atlaidu pats sevi," medijos sacīja 50 gadus vecais Džanfranko Dzola, kurš amatā stājās 2016. gada decembrī un kura vadībā 22 spēlēs līgā izcīnītas vien divas uzvaras. "Nolēmu iesniegt atlūgumu. Man ir žēl, jo Birmingemā ierados ar milzīgām cerībām."

"Diemžēl rezultāti nav bijuši labi, un es uzņemos pilnu atbildību. Nav tā, ka man patiktu padošanās, bet Birmingema ir pelnījusi ko labāku. Ja jūtu, ka nevaru palīdzēt spēlētājiem, kādēļ gan palikt? Ja nevaru palīdzēt komandai, labāk ir aiziet un ļaut kādam citam to izdarīt," Dzola turpināja.

Par komandas jauno galveno treneri apstiprināts 70 gadus vecais Harijs Rednaps, kurš pagājušajā gadā neilgu laiku bija Jordānijas izlases vadītājs. Trenera karjeras laikā bijis arī pie tādu klubu kā "Bournemouth", "West Ham", "Portsmouth", "Southampton", "Tottenham" un QPR stūres. Līguma termiņš kluba mājaslapā netika atklāts.

"Birmingham" nav uzvarējusi deviņās spēles pēc kārtas (0-4-5, vārti 6:14) un Anglijas pēc spēka otrajā līgā ar 47 punktiem 43 spēlēs ieņem tikai 20. vietu 24 vienību konkurencē. Izkrišanas zona trīs kārtas līdz sezonas beigām ir trīs punktu attālumā.

Izmantotie resursi:
Gianfranco Zola: 'I sacked myself -...
Harry Redknapp appointed Birmingham City manager

Tev jābūt autorizētam,