Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:905, Did:0, useCase: 0

"Lekrings" zaudē līderi, Rajeckis uz Šveices NLB

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

"Lekrings" zaudē līderi, Rajeckis uz Šveices NLB
Andris Rajeckis un kluba vadītājs Beni Boči
Foto: floorball-thurgau.ch

Cēsu "Lekrings" uzbrukuma līderis Andris Rajeckis karjeru turpinās pēc spēka otrās stiprākās līgas NLB klubā "Floorball Thurgau".

Aizvadītajā sezonā Andris Rajeckis ar 60 (33+27) punktiem kļuva par Cēsu "Lekrings" kluba rezultatīvāko spēlētāju, taču klubs kopumā aizvadīja neveiksmīgu čempionātu, apstājot jau ceturtdaļfinālā, piekāpjoties Stalbes "Pārgaujai". Nākamajā sezonā Rajeckis pirmo reizi sevi izmēģinās leģionāra statusā, pārceļoties uz Šveices austrumiem, lai pievienotos vienam no ambiciozākajiem klubiem "Floorball Thurgau".

Šveices kluba vadība Rajeckim līdzi sekojusi jau aizvadītajā sezonā. Šveicieši uzsver, ka florbolists pēdējās sešās sezonās allaž savācis vairāk kā 50 punktus. Tāpat šveicieši noskaidrojuši, ka florbolists jau agrāk gribējis spēlēt ārzemēs:

""Floorball Thurgau" ir labs klubs ar lielām ambīcijām un iepriekš palika soļa attālumā no iekļūšanas NLA līgā. Būs lieliski palīdzēt klubam turpināt progresu," kluba mājaslapā izteicies Andris Rajeckis.

Aizvadītajā sezonā "Floorball Thurgau" aizkļuva līdz izšķirošajai sērijai cīņā par iekļūšanu NLA līgā, taču tajā ar 0:4 (2:3, 8:11, 5:10, 7:9) piekāpās "Thun" klubam. Jauno sezonu komanda sāks 16. septembrī ar spēli savā laukumā pret "Ticino Unihockey".

Līdz ar to Cēsu "Lekrings" starpsezonu periodā palicis jau bez otrā vadošā spēlētāja, jo pirms tam par karjeras beigšanu paziņoja kluba visu laiku rezultatīvākais spēlētājs Andris Malkavs, kurš kļuvis par komandas galveno treneri. Aizvietotāji tiek meklēti citos klubos, tā rezultātā no FK "Rīga" iegūts Lauris Zaicevs, bet no 1. līgas kluba "JeNo" piesaistīts Kaspars Lisovskis.