Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:905, Did:0, useCase: 0
Klāvs Jansons
Foto: Floorball.lv
2

Jansons: "Centīšos izmantot katru doto iespēju"

Sportacentrs.com jau rakstīja, ka talantīgais latviešu florbolists Klāvs Jansons nākamajā sezonā pievienosies Somijas pēc spēka otrās stiprākās līgas klubam "Koovee". Sarunā ar portālu Jansons atzina, ka ir gatavs cīnīties par katru sniegto iespēju.
Klāvs Jansons
Foto: Floorball.lv
3

Rezultatīvais Jansons centīsies atgriezt "Koovee" virslīgā

Talantīgais latviešu florbolists Klāvs Jansons panācis vienošanos ar Somijas pēc spēka otrās spēcīgākās līgas klubu "Koovee", kas vēl pērn spēlēja valsts stiprākajā līgā.
Anna Ankudinova Latvijas izlases kreklā spēlē pret ASV
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Ankudinovai piecas piespēles, Biļinskai 19.vārtu guvums

Jaunā Latvijas florbola izlases uzbrucēja Anna Ankudinova Somijas jauniešu čempionāta spēlē atzīmējusies ar piecām rezultatīvām piespēlēm, kamēr ārpus Latvijas izlases ilgstoši palikusī Luīze Biļinska guvusi kārtējos vārtus Zviedrijas Superlīgā.
Pēteris Freimanis
Foto: sktahe.ee

Freimanim trīs vārti mačā, Rajeckim neveiksme pēdējā cīņā

Igaunijas vīriešu florbola spēcīgākajā līgā kārtējo sekmīgo spēli aizvadījis Pēteris Freimanis, kurš ticis pie trim vārtu guvumiem mačā, komandai gan piedzīvojot kārtējo zaudējumu. Ar neveiksmi regulāro sezonu noslēdza Andra Rajecka klubs Šveicē, bet Somijas junioru Elites līgā laba spēle Ralfam Orstem, kuram divas rezultatīvas piespēles.
Toms Kirmužs

"Harstad" tuvu pārsteiguma radīšanai Norvēģijā

Norvēģijas spēcīgākajā florbola līgā zaudējumu ļoti spraigā cīņā zaudējumu pret līgas līdervienību piedzīvojis latviešu pārstāvētais "Harstad". Tikmēr Somijas Elitē lielisku spēli aizvadījusi Elizabete Pavlovska, bet Evelīna Garbare pārtraukusi ieilgušo sausuma periodu gūto punktu ziņā.

Krūmiņam uzvara pār pasaules lielāko klubu

Somijas florbola Elites līgā pie kārtējā panākuma ticis Morics Krūmiņš ar komandas biedriem, kamēr Igaunijā savu individuālo statistiku turpina uzlabot Pēteris Freimanis. Norvēģijas virslīgā ceturto uzvaru pēc kārtas svinējis Līgas Garklāvas un Diānas Isjominas klubs, bet Vācijā sezonas labāko spēli aizvadījusi Natālijas Šreiberes vienība no Minhenes.

Krūmiņš iemet desmitajā sekundē, Biļinska rezultatīva uzvarā

Somijas spēcīgākajā florbola līgā ar agru vārtu guvumu atzīmējies Morics Krūmiņš, bet Luīze Biļinska ierasti rezultatīvi turpina spēlēt Zviedrijas spēcīgākajā līgā. Somijas Elites līgā pie sava trešā punkta sezonā tikusi Elizabete Pavlovska, bet pieredzējusī Diāna Isjomina tikusi pie kārtējā punkta Norvēģijā.
Natālija Šreibere "FC Stern Munich" vārtos

Freimanim pieci punkti spēlē, Šreibere sargā Vācijas Bundeslīgas vārtus

Latvijas florbolists Pēteris Freimanis vienā spēlē Igaunijas stiprākajā līgā atzīmējies ar pieciem rezultativitātes punktiem, kas gan neglāba komandu no zaudējuma. Tikmēr Vācijas spēcīgākajā florbola līgā vietu Minhenes kluba vārtos iekarojusi latviešu florboliste Natālija Šreibere.
Andris Rajeckis sezonas pirmajā spēlē izcēlies ar rezultatīvu piespēli
Foto: Floorball Thurgau

Rajeckim kārtējai "hat-trick"

Šveices NLB līgā kārtējo lielisko spēli aizvadījis Andris Rajeckis, tiekot pie trim vārtu guvumiem un sekmējot komandas panākumu. No pārējiem latviešiem šoreiz jāizceļ Anglijā spēlējošie Jānis Alps un Romualds Paulovičs.
Diāna Isjomina

Biļinskai 16.vārti, Isjominai 2+1

Zviedrijas sieviešu Superlīgā ar kārtējo vārtu guvumu atzīmējusies Luīze Biļinska, bet Norvēģijā ļoti rezultatīvi turpina spēlēt Diāna Isjomina, kurai kārtējā spēlē trīs rezultatīvas piespēles. Komandām gan šajās cīņās mainīgas sekmes.
Toms Kirmužs
Foto: nnbr.no

Kirmužam pieci vārti, Gailītim - astoņi punkti vienā cīņā

Ar individuāli spilgtu sniegumu izcēlušies divi Latvijas florbola leģionāri, Tomam Kirmužam gūstot piecus vārtus Norvēģijas spēcīgākajā līgā, kamēr Nīderlandes virslīgā Gatim Gailītim astoņi rezultativitātes punkti.
Diāna Isjomina
Foto: Rune Halvorsen

Isjomina realizē "bullīti", Biļinskai un Krūmiņam divi vārtu guvumi

Norvēģijas spēcīgākajā florbola līgā ar vārtu guvumu atzīmējusies Diāna Isjomina, kamēr Zviedrijas stiprākajā līgā divi rezultatīvi metieni citai florbolistei, kas nespēlē Latvijas izlasē - Luīzei Biļinskai. Līdzīga statistika arī Moricam Krūmiņam Somijas Elitē.

Iespēja kļūt par snaiperi: Piekto reizi notiks "1000 metienu nometne"

No 26. līdz 30. jūnijam Cēsīs vienlaicīgi ar "BLINDSAVE vārtsargu nometni" notiks "1000 metienu nometne" laukuma spēlētājiem. Šī florbola nometne palīdzēs ikvienam tās dalībniekam apgūt un attīstīt metienu prasmi un precizitāti, kā arī iegūt jaunus draugus un pozitīvas emocijas kopā ar "BLINDSAVE vārtsargu nometnes" dalībniekiem.
Pēteris Freimanis
Foto: sktahe.ee

Freimanis ar rezultatīvu spēli tiek pie MVP balvas Igaunijā

Igaunijas florbola spēcīgākajā līgā rezultatīvu cīņu aizvadījis Pēteris Freimanis, sekmējot komandas uzvaru. Tikmēr Somijas stiprākajā līgā zaudējums Moricam Krūmiņam ar komandas biedriem.
Morics Krūmiņš
Foto: Salibandyliiga

Krūmiņam lieliska spēle, Vaičim - sezonas rezultatīvākā spēle

Somijas Elites līgā ar vārtu guvumu un lietderības koeficientu plus četri spēli noslēdzis Morics Krūmiņš, bet Vācijas spēcīgākajā līgā rezultatīvi bijuši abi mūsu leģionāri - Kristaps Vaičis un Andris Blumbahs.
Latviešu "sarkanais velns" Andris Blumbahs

Latvieši turpina cīņu par Vācijas kausu

Vācijas florbola kausa ceturtdaļfinālu sasniedzis gan Andra Blumbaha, gan Kristapa Vaiča pārstāvētais klubs, tādējādi turpinot cīņu par titulu. Individuāli rezultatīvas cīņas aizvadījuši Emīls Hartmanis un Andris Rajeckis.
Latvijas izlases vārtsargs Jānis Salcevičs. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Jūnija nogalē notiks "BLINDSAVE vārtsargu nometne 2019"

No 26. līdz 30. jūnijam Cēsīs notiks pasaulē vērienīgākā florbola vārtsargu nometne "BLINDSAVE goalie camp", kurā treneri būs divkārtējais pasaules čempions Patriks Āmans (SWE), florbola leģenda Henrī Toivoniemi (FIN), kā arī Latvijas vīriešu izlases vārtsargu treneris Andis Blinds. Jau otro gadu pēc kārtas šajā nometnē ar savu pieredzi dalīsies Latvijas vīriešu izlases vārtsargs Jānis Salcevičs. Šogad treneru korpusam pievienosies arī viens no šī brīža pasaules labākajiem vārtu vīriem - Viktors Klinstens (Storvreta IBK, SSL), kā arī citi vārtsargi. Šī būs lieliska iespēja visiem nometnes dalībniekiem gūt starptautisku pieredzi un trenēties internacionālā gaisotnē kopā ar pasaules labākajiem vārtsargiem.
Luīze Biļinska
Foto: Björn Sandberg

Biļinskai sezonas rezultatīvākā cīņa

Zviedrijas sieviešu florbola Superlīgā ar rezultatīvu sniegumu izcēlusies Luīze Biļinska, ar četriem vārtu guvumiem sekmējot savas komandas vienu no retajām uzvarām šajā sezonā.
UCM/Jigsaw Foods

Krastiņa rezultatīva priekšsacīkšu izskaņā, Alps joprojām rezultatīvākais Anglijā

Dānijas sieviešu spēcīgākajā florbola līgā priekšsacīkšu pēdējā mačā rezultatīvi nospēlējusi Liena Krastiņa, savukārt Anglijas čempionātā turnīra rezultatīvākā spēlētāja godā joprojām atrodas Jānis Alps.
Liena Krastiņa

Biļinskai atkal trīs punkti, Alps ar komandas biedriem līderi Anglijā

Zviedrijas Superlīgā florbolā vēl vienu rezultatīvu spēli aizvadījusi Luīze Biļinska, bet Dānijā pēc ilgāka laika pie rezultativitātes punkta tikusi Liena Krastiņa. TIkmēr Anglijā lieliski spēlē "UCM/Jigsaw Foods" ar vairākiem latviešiem sastāvā.