Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2896, Did:0, useCase: 0

"Renault" kļūst par pirmo F1 vienību, kas oficiāli izveido savu datorspēļu komandu

"Renault" kļūst par pirmo F1 vienību, kas oficiāli izveido savu datorspēļu komandu
"Renault Sport Team Vitality" komandas braucēji
Foto: motorsport.com

"Renault" kļuvusi par pirmo "Formula 1" vienību, kas nodibinājusi oficiālu "eSports" jeb datorspēļu komandu.

Francijas automobiļu rūpnīca pirmdien pavēstīja, ka pievienojas datorspēļu komandai "Team Vitality", kas arī nāk no Francijas un ir viena no vadošajām datorspēļu pasaulē.

Tagad radīta komanda "Renault Sport Team Vitality", kuras pārstāvji "eSports" spēlēs būs Filips Pašmeijers, Viktors Lokets un Sandro Holcvarts. Šogad komanda koncentrēsies dalībai Eiropas "Rocket League Championship Series", bet jau šobrīd sāktas pārrunas par pievienošanos "Formula 1 eSports Series".

"Saikne starp motoru sportu un datorspēļu pasauli ir acīmredzama," stāsta "Renault" F1 komandas vadītājs Sirils Abitebouls. "Tās abas prasa metālu spēku, fizisko sagatavotību un atrodas ļoti konkurējošā vidē. Kad pagājušajā gadā "Formula 1" menedžments prezentēja "F1 eSports Series" čempionātu, tas palielināja šo saikni starp abām pasaulēm un pavēra ceļu sadarbībai."

Abitebouls norāda, ka projekts izveidots ar ilgtermiņa plāniem un mērķis ir kļūt par tādu komandu, no kuras baidās un ko respektē konkurenti.

Jāpiemin, ka jau pagājušajā gadā savu "eSports" komandu izveidoja divkārtējais F1 čempions Fernando Alonso, bet "McLaren" komanda kā pirmā no "Formulas 1" izveidoja datorspēļu konkursu "World’s Fastest Gamer". Tā uzvarētājs, kāds 25 gadus vecs kartingists no Beļģijas, balvā saņēma iespēju kļūt par F1 komandas oficiālo simulatora pilotu.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...

  +1 [+] [-]

, 2018-02-13 16:49, pirms gada
Tikmēr sportisti bez "e" sacenšas olimpiādē.

     [+] [-]

, 2018-02-14 00:04, pirms gada
Вы вкурсе что теперь что бы привести тело в порядок и подкачаться не обязательно ходить в тренажорку.Нeдaвнo нaткнулcя на блoг чувака кoторый нaкaчал тeлo домa с помощью специального поясa, я решил попробовать и уже через неделю увидел результат, а через две убрал пивной живот и пpоявился преcc, подкaчaл pуки и cпину.Тeперь жeнa тожe зaхoтeлa попpoбовать увидeв мой peзультат. Вот тот блог--- Блог Дмитрия Якушева: Как легко накачать пресс?