Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 0

Nīderlande grauj Izraēlu, Itālijas un Venecuēlas liktenis noskaidrosies pārspēlēs

Nīderlande grauj Izraēlu, Itālijas un Venecuēlas liktenis noskaidrosies pārspēlēs

Foto: AFP/Scanpix

WBC 2017

Ar interesantiem notikumiem tiek aizvadīta Pasaules beisbola klasika (WBC), kur dažas komandas jau aizvada savas otrās kārtas spēles, kamēr citas vēl gaida izšķiramies savu likteni.

Iepriekš jau rakstījām, ka par 2017. gada WBC lielākā pārsteiguma autoriem kļuva Izraēlas valstsvienība, kura izcīnīja uzvaras visās četrās pirmajās spēlēs, pēdējā no kurām pieveicot arī titulēto Kubas izlasi. Diemžēl, bet visiem veiksmes stāstiem pienāk gals un Izraēlas beisbolistiem tas pienāca nu jau otrajā spēlē pret Nīderlandi, kura tika zaudēta ar graujošu rezultātu – 2:12. Atgādināsim, ka pirmajā abu komandu spēlē Izraēlas izlase uzvarēja ar 4:2.

Savukārt dienu iepriekš Nīderlande ar 6:8 piekāpās Japānas izlasei.

Atgriežoties pie pirmā posma spēlēm, kuras noslēdzās paralēli E grupas mačiem, C grupā iztika bez pārsteigumiem un tālāk cīņu par medaļām turpina Dominikānas Republikas izlase un ASV, Kolumbiju un Kanādu atstājot aiz borta.

Savukārt D grupā Puertoriko, kas ir uzvarējusi visos mačos, ir nodrošinājusi vietu otrajā kārtā, bet otrās laimīgas komandas liktenis izšķirsies Itālijas un Venecuēlas komandas pārspēlēs, jo abām komandām ir vienāda uzvaru un zaudējumu bilance. Interesanti, ka arī Meksikai ir tāda pati bilance, taču viņi cīņā par otro vietu nepiedalās dēļ sliktākiem papildrādītājiem.

Itālijas un Venecuēlas cīņa notiks šovakar. Pirmajā abu komandu spēlē Venecuēla svinēja uzvaru ar 11:10.

Pasaules beisbola klasika 2017.

E grupa

#KomandaBilance
1.Japāna1-0
2.Nīderlande1-1
3.Izraēla1-1
4.Kuba0-1

F grupa

#KomandaBilance
1.Dominikānas Rep.-
2.Puertoriko-
3.ASV-
4.--

Izmantotie resursi:
https://www.worldbaseballclassic.com/

Tev jābūt autorizētam,