Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Eirolīga nevēlas mainīt formātu un ir gatava sezonu pabeigt vēlāk

Agris Suveizda

Eirolīga nevēlas mainīt formātu un ir gatava sezonu pabeigt vēlāk
Jānis Strēlnieks. Foto: cskabasket.com

ULEB Eirolīgas izpildvara pieņēmusi jaunus lēmumus Covid-19 pandēmijas sakarā un pagaidām nenosaka konkrētus datumus, kuros vēlētos atsākt vai pabeigt sezonu.

Eirolīgu un Eirokausus ir nolemts atsākt tad, kad to būs iespējams darīt veselības un drošības ziņā. Regulārā sezona tika apturēta sešas kārtas līdz tās beigām, un Eirolīga joprojām vēlas to izspēlēt līdz galam: "Mūsu prioritāte ir sezonu aizvadīt pēc esošā formāta, kas nozīmē atlikušo regulāro sezonu, izslēgšanas spēles un "Final 4"."

"Tas visdrīzāk nozīmētu, ka, ja nepieciešams, sezona būtu jāpabeidz vēlāk par maija datumiem, kuros sezonai sākotnēji bija jānoslēdzas. Šī pati prioritāte [saglabāt formātu] attiecas arī uz Eirokausa sezonu," paziņojumā turpināts.

Tāpat Eirolīgas mājaslapā sacīts, ka Spēlētāju arodbiedrībai un Treneru komitejai tiks izteikts piedāvājums, kas sevī ietvers spēlētāju iespējamu atgriešanos savās mājvietās, spēlētāju un treneru saistības, ietverot arī algas pielāgošanu sacensību pārtraukuma laikā.

Ja regulārā sezona beigtos šobrīd, no latviešu pārstāvētajiem klubiem izslēgšanas spēlēs neiekļūtu vienīgi Riharda Lomaža ASVEL, kas ieņem 15. vietu.

Izmantotie resursi:
https://www.euroleaguebasketball.ne...
v

     [+] [-]

, 2020-03-26 08:23, pirms pusgada
Šitais veidojums kārtējo reizi apstiprina savu "ģenialitāti"🤔