Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515), Fid:2536, Did:0, useCase: 0

Latvijas izlases vārtsargu un aizsargu profili

Aivars Bomis
Aivars Bomis

Kristers GUDĻEVSKIS

Dzimis31.07.1992 Ogrē
Augums192 cm
Svars86 kg
Nūjas tvēriensKreisais
KlubsTampa Bay Lightning (NHL)
Iepriekšējie klubiHS Rīga/LB 92; Ozolnieki/Juniors; HK Ogre; HK Rīga; HK Juniors Rīga; Dinamo Rīga; Florida Everblades (ASV); Syracuse Crunch (AHL)
Numurs iepriekšējos PČ50
NHL draftsTampa Bay Lightning 3.izvēle 2013.gadā (124.kopējā)
1.spēle pieteikumā11.04.2012 vs Dānija
1.spēle laukumā07.04.2013 vs Zviedrija
1.uzvarētā spēle20.04.2013 vs Baltkrievija
1.sausā spēlē02.05.2014 vs Norvēģija

IIHF turnīri

GadsTurnīrsSPPSPMINSEKZVTVVidMUVAMAMPUZSSPSM
2010PČ U-1866339032905.1320117285.5704000
2011PČ U-20 I Div516000101.00171694.1210000
2012PČ U-2065279412405.1517815486.5214000
2013Pasaules čempionāts5424346902.2212011192.5022000
2014Olimpiskās spēles5211848703.54878091.9502000

Kopsavilkums pa pretiniekiem (karjerā un PČ)

PretinieksSPPSPMINSEKZVVIDUZSPPSPMINSEKZVVIDUZ
ASV1000000.00001000000.0000
Baltkrievija21600011.0010--------
Čehija3000000.0000--------
Dānija2000000.0000--------
Francija221200042.001111600011.0010
Kanāda11584822.0401--------
Krievija2000000.0000--------
Norvēģija11600000.0010--------
Slovākija21600033.001011600033.0010
Somija11634632.820111634632.8201
Šveice2000000.0000--------
Vācija11600022.000111600022.0001
Zviedrija321192973.5202--------
KOPĀ231060203222.1946542434692.2222

Edgars MASAĻSKIS

Dzimis31.03.1980 Rīgā
Augums175 cm
Svars78 kg
Nūjas tvēriensKreisais
KlubsHK SKP Poprada (Slovākija)
Iepriekšējie klubiBHS Rīga; BHS/Essamika Rīga; Lido/Nafta Rīga; Laterna Rīga; RIMI-RSP Rīga; Liepājas Metalurgs; Sibirj Novosibirska (Krievija); Morrums GoIS IK (Zviedrija); HK Rīga-2000; HC Karlovy Vary (Čehija); IHC Pisek (Čehija); Dukla Jihlava (Čehija); Ņeftjaņik Almetjevska (Krievija); Dinamo Minska (Baltkrievija); Junost Minska (Baltkrievija); Wolfe Freiburg (Vācija); Metalurg Žlobina (Baltkrievija); Dinamo Rīga; EV Duisburg Foxes (Vācija); Jugra Hantimansijska (Krievija)
Numurs iepriekšējos PČ31 32
1.spēle pieteikumā11.11.2000 vs Francija
1.spēle laukumā11.11.2000 vs Francija
1.uzvarētā spēle10.11.2001 vs Austrija
1.sausā spēlē01.09.2002 vs Ukraina

IIHF turnīri

GadsTurnīrsSPPSPMINSEKZVTVVidMUVAMAMPUZSSPSM
1996EČ U-18 C gr.4212000603.00676191.0411100
1997EČ U-18 C gr.429733402.46n/zn/zn/z10000
1998EČ U-18 C gr.4212000502.50n/zn/zn/z20000
1999PČ U-20 B gr.6310400502.88n/zn/zn/z01000
2000PČ U-20 B gr.50000000.00000.0000000
2001Olimpisko spēļu kv.30000000.00000.0000000
2002Olimpiskās spēles30000000.00000.0000000
Pasaules čempionāts60000000.00000.0000000
2003Pasaules čempionāts10000000.00000.0000000
2004Pasaules čempionāts216000303.00383592.1101000
2005Olimpisko spēļu kv.329849301.82535094.3420000
Pasaules čempionāts6276501108.59493877.5501000
2006Olimpiskās spēles213202407.49221881.8200000
Pasaules čempionāts20000000.00000.0000000
2007Pasaules čempionāts64220001203.271109889.0922110
2008Pasaules čempionāts66320421803.3720018291.0024110
2009Olimpisko spēļu kv.316000303.00141178.5710000
Pasaules čempionāts77426261802.5325123392.8333100
2010Olimpiskās spēles44244352115.1517014987.6504000
Pasaules čempionāts66326401512.7617516091.4324100
2011Pasaules čempionāts66351271903.2420018194.9924002
2012Pasaules čempionāts66340001502.6518717291.9824100
2013Olimpisko spēļu kv.3318420702.28645789.0621000
Pasaules čempionāts63140001205.14614980.3302000
2014Olimpiskās spēles4317952602.0011110594.9512010

Kopsavilkums pa pretiniekiem (karjerā un PČ)

PretinieksSPPSPMINSEKZVVIDUZSPPSPMINSEKZVVIDUZ
ASV6318000124.00036318000124.0003
Austrija131057625212.1972542400082.0031
Baltkrievija12843356152.075211600033.0010
Čehija10848900283.44085424000133.2504
Dānija11736859152.4433221050052.8602
Francija171060920151.487211600011.0010
Itālija731200021.0020421200021.0020
Japāna431444820.8320--------
Kanāda11626333276.15065414333197.9404
Kazahstāna221193763.0111--------
Krievija12947044344.33164314000135.5702
Lielbritānija11600022.0010--------
Nīderlande11600000.0010--------
Norvēģija9847822232.88355424000112.7522
Polija431800031.0030--------
Rumānija11254600.0010--------
Slovākija171378755362.74391000000.0000
Slovēnija421012752.9611321012752.9611
Somija10530107163.1905421232452.4302
Šveice9636857132.1133421240531.4511
Ukraina742400071.754021600000.0010
Ungārija11600033.0010--------
Vācija11742850182.5242421193671.0011
Zviedrija8632400244.44044420500164.6802
KOPĀ1881277192463272.73536260412260251233.261325

Ivars PUNNENOVS

Dzimis30.05.1994 Rīgā
Augums185 cm
Svars85 kg
Nūjas tvēriensKreisais
KlubsRapperswil Lakers (Šveice)
Iepriekšējie klubiPIKES EHC Oberthurgau (Šveice); Kloten Flyers (Šveice); Rapperswil U20 (Šveice)
Numurs iepriekšējos PČ-
1.spēle pieteikumā18.04.2014 vs Krievija
1.spēle laukumā19.04.2014 vs Krievija
1.uzvarētā spēle19.04.2014 vs Krievija
1.sausā spēlē19.04.2014 vs Krievija

IIHF turnīri

GadsTurnīrsSPPSPMINSEKZVTVVidMUVAMAMPUZSSPSM
2012PČ U-1864178071003.37968689.5813000
2013PČ U-2065224371604.2714112588.6504000
2014PČ U-20 I Div5317139100.35595898.3130200

Kopsavilkums pa pretiniekiem (karjerā un PČ)

PretinieksSPPSPMINSEKZVVIDUZSPPSPMINSEKZVVIDUZ
Francija21310723.8610--------
Krievija21600000.0010--------
Norvēģija1000000.0000--------
KOPĀ52910721.3220--------

Guntis GALVIŅŠ

Dzimis25.01.1986 Talsos
Augums186 cm
Svars87 kg
Nūjas tvēriensKreisais
KlubsAIK Stokholma (Zviedrija)
Iepriekšējie klubiPrizma Rīga; BHS/Prizma/Rīga-86; HK Rīga-2000; HC Vsetin (Čehija); Alba Volan SC (Ungārija); Dinamo Rīga; Jugra Hantimansijska (Krievija)
Numurs iepriekšējos PČ7 8 13
1.spēle izlasē13.04.2005 vs Slovākija
1.punkts izlasē10.05.2005 vs Zviedrija
1.vārti izlasē29.04.2006 vs Dānija
Visvairāk vārti spēlē2 - 29.04.2006 vs Dānija
Visvairāk punkti spēlē3 - 2 reizes; pēdējo reizi 10.02.2007 vs Kanāda
Visvairāk soda minūtes spēlē25 - 10.11.2006 vs Slovākija

IIHF turnīri

GadsTurnīrsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
2003PČ U-18 I Div.50114-100050.000
2004PČ U-18 I Div.50338+2000n/zn/z
2005PČ U-20 I Div.512327+1100n/zn/z
Pasaules čempionāts20110-100020.000
2006PČ U-20511229-3100616.67
Pasaules čempionāts60008+100050.000
2007Pasaules čempionāts61238-2000812.50
2008Pasaules čempionāts60002-3000170.000
2009Olimpisko spēļu kv.30002+500080.000
Pasaules čempionāts71232+1010156.670
2010Olimpiskās spēles20000-600000.000
Pasaules čempionāts61128+4000520.00
2012Pasaules čempionāts70332+3000150.000

Kopsavilkums pa pretiniekiem (karjerā un PČ)

PretinieksSPVPPKSM|SPVPPKSM
ASV30002|30002
Austrija52138|20116
Baltkrievija40008|-----
Čehija60116|30006
Dānija72248|10000
Francija70330|10110
Itālija50114|30112
Japāna10112|-----
Kanāda813410|51016
Krievija80220|20220
Norvēģija62134|52132
Nīderlande10110|-----
Polija20000|-----
Slovākija1003329|-----
Slovēnija20000|20000
Somija81014|20000
Šveice50112|30002
Ukraina30112|10110
Ungārija10000|-----
Vācija100116|20110
Zviedrija60118|50114
KOPĀ10882331103|40391230

Jānis JAKS

Dzimis22.08.1995 Rīgā
Augums181 cm
Svars83 kg
Nūjas tvēriensLabais
KlubsHK Rīga
Iepriekšējie klubiSK Sāga; HK Rīga 95; HK Juniors Rīga
Numurs iepriekšējos PČ-
1.spēle izlasē10.04.2014 vs Somija
1.punkts izlasē. . vs
1.vārti izlasē. . vs
Visvairāk vārti spēlē0
Visvairāk punkti spēlē0
Visvairāk soda minūtes spēlē2 - 18.04.2014 vs Krievija

IIHF turnīri

GadsTurnīrsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
2013PČ U-1861126-9100812.50
2014PČ U-20 I Div.42242+4100825.00

Kopsavilkums pa pretiniekiem (karjerā un PČ)

PretinieksSPVPPKSM|SPVPPKSM
Francija20000|-----
Krievija20002|-----
Norvēģija10000|-----
Slovākija10000|-----
Somija20000|-----
KOPĀ80002|-----

Māris JASS

Dzimis18.01.1985 Daugavpilī
Augums188 cm
Svars90 kg
Nūjas tvēriensKreisais
KlubsPirati Homutova (Čehija)
Iepriekšējie klubiDinamo Juniors'84; Stalkers/Juniors Daugavpils; Baldera hokeja skola; Dinamo-2 Maskava (Krievija); Severstaļ-2 Čerepoveca (Krievija); Liepājas Metalurgs; Lada Toljati (Krievija); HC Slavia Praha (Čehija); HK Nitra (Slovākija); HK 36 Skalica (Slovākija); Ņeftehimik Ņižņekamska (Krievija); HC Slovan Bratislava (Slovākija); Hannover Scorpions (Vācija); Buran Voroņeža (Krievija); Valpellice (Itālija)
Numurs iepriekšējos PČ11 17 22
1.spēle izlasē19.12.2003 vs Ukraina
1.punkts izlasē03.05.2010 vs Slovākija
1.vārti izlasē14.12.2012 vs Francija
Visvairāk vārti spēlē1 - 14.12.2012 vs Francija
Visvairāk punkti spēlē2 - 11.02.2011 vs Itālija
Visvairāk soda minūtes spēlē4 - 6 reizes; pēdējo reizi 07.05.2013 vs Austrija

IIHF turnīri

GadsTurnīrsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
2002PČ U-18 I Div.50222-300080.000
2003PČ U-20 I Div.30006-2000n/zn/z
2005PČ U-20 I Div.510133+7100n/zn/z
2006Pasaules čempionāts60006+200010.000
2010Pasaules čempionāts60006-300020.000
2013Pasaules čempionāts70008-200060.000

Kopsavilkums pa pretiniekiem (karjerā un PČ)

PretinieksSPVPPKSM|SPVPPKSM
ASV20002|20002
Austrija20008|10004
Baltkrievija40004|-----
Čehija40004|20002
Dānija30004|-----
Francija61014|10000
Itālija20224|10000
Kanāda20002|20002
Krievija30004|10002
Norvēģija40008|20002
Slovākija50114|10000
Slovēnija20002|10002
Somija50008|20002
Šveice30004|10002
Ukraina20002|-----
Vācija30000|10000
Zviedrija50006|10000
KOPĀ5713470|1900020

Arturs KULDA

Dzimis25.07.1988 Leipcigā (Vācijā)
Augums188 cm
Svars98 kg
Nūjas tvēriensKreisais
KlubsSalavat Julajev Ufa (KHL)
Iepriekšējie klubiHK Prizma Rīga; BHS/Prizma/Rīga-86; Rīga-2000/Dinamo 88; CSKA-2 Maskava (Krievija); Peterborough Petes (OHL); Chicago Wolves (AHL); Atlanta Thrashers (NHL); St. John’s IceCaps (AHL); Sibirj Novosibirska (Krievija); Winnipeg Jets (NHL)
Numurs iepriekšējos PČ32
NHL draftsAtlanta Thrashers 7.izvēle 2006.gadā (200.kopējā)
1.spēle izlasē15.04.2006 vs Krievija
1.punkts izlasē05.05.2013 vs ASV
1.vārti izlasē05.05.2013 vs ASV
Visvairāk vārti spēlē1 - 05.05.2013 vs ASV
Visvairāk punkti spēlē2 - 17.12.2013 vs Vācija
Visvairāk soda minūtes spēlē6 - 07.05.2011 vs Baltkrievija

IIHF turnīri

GadsTurnīrsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
2004PČ U-18 I Div.501160000n/zn/z
2005PČ U-18 I Div.502218+300060.000
2006PČ U-2060116000040.000
PČ U-18 I Div.512312+10000147.140
2007PČ U-20 I Div.502227+3000110.000
2008PČ U-20 I Div.514512+2100166.250
2010Pasaules čempionāts30002000020.000
2011Pasaules čempionāts30006-100030.000
2013Olimpisko spēļu kv.300000000100.000
Pasaules čempionāts71128-5000911.11
2014Olimpiskās spēles50112-300030.000

Kopsavilkums pa pretiniekiem (karjerā un PČ)

PretinieksSPVPPKSM|SPVPPKSM
ASV11010|11010
Austrija20000|20000
Baltkrievija10006|10006
Čehija30002|20002
Francija40112|10002
Kanāda10110|-----
Kazahstāna10000|-----
Krievija40000|10000
Lielbritānija10000|-----
Norvēģija20000|10000
Slovākija10112|10112
Somija20004|10004
Šveice20000|-----
Vācija20220|10000
Zviedrija20002|10000
KOPĀ2915618|1311216

Rodrigo LAVIŅŠ

Dzimis03.08.1974 Rīgā
Augums180 cm
Svars84 kg
Nūjas tvēriensKreisais
KlubsDinamo Rīga (KHL)
Iepriekšējie klubiRASMS Rīga; Pārdaugava Rīga; Raleigh Icecaps (ASV); Tallahassee Tiger Sharks (ASV); NIK’S-Brih Rīga; Muskegon Fury (ASV); Tacoma Sabrecats (ASV); Las Vegas Thunder (ASV); Jokerit Helsinki (Somija); AIK Stokholma (Zviedrija); HPK Haamelinna (Somija); Ilves Tampere (Somija); Augsburger Panthers (Vācija); Molot-Prikamie Perma (Krievija); Dinamo Maskava (Krievija); HK Riga-2000; Brynas IF (Zviedrija); Metallurg Novokuzņecka (Krievija); Sodertalje (Zviedrija); Liepājas Metalurgs
Numurs iepriekšējos PČ2
1.spēle izlasē07.11.1992 vs Lietuva
1.punkts izlasē27.12.1992 vs Austrija
1.vārti izlasē27.12.1992 vs Austrija
Visvairāk vārti spēlē2 - 29.08.1996 vs Igaunija
Visvairāk punkti spēlē3 - 27.08.1996 vs Lietuva
Visvairāk soda minūtes spēlē25 - 07.05.2007 vs Norvēģija

IIHF turnīri

GadsTurnīrsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
1993Pasaules čempionāta kv.20002+3000n/zn/z
PČ U-20 kv.521300000n/zn/z
Pasaules čempionāts C gr.71014+15100n/zn/z
1994Olimpisko spēļu kv.400020000n/zn/z
PČ U-20 C gr.4191020000n/zn/z
1996Pasaules čempionāts B gr.70000+400000.000
1997Olimpisko spēļu kv.43252+12000n/zn/z
Pasaules čempionāts804410+5000120.000
1998Pasaules čempionāts60116-100080.000
1999Pasaules čempionāts60002-100060.000
2000Pasaules čempionāta kv.30002+100010.000
Pasaules čempionāts71234-11001010.00
2002Olimpiskās spēles40004-100040.000
Pasaules čempionāts61122-1000616.67
2003Pasaules čempionāts602240000120.000
2005Olimpisko spēļu kv.30000+100040.000
Pasaules čempionāts601120000150.000
2006Olimpiskās spēles50110-700010.000
2007Pasaules čempionāts613427+1100714.29
2008Pasaules čempionāts602216-100060.000
2009Pasaules čempionāts60224+100060.000
2010Olimpiskās spēles30002-600010.000
2012Pasaules čempionāts60000-500040.000

Kopsavilkums pa pretiniekiem (karjerā un PČ)

PretinieksSPVPPKSM|SPVPPKSM
ASV81126|71016
Austrija831416|31014
Baltkrievija1513416|30222
Beļģija10000|-----
Čehija50000|30000
Dānija120116|10002
Dienvidkoreja10002|-----
Francija1926816|30224
Igaunija22022|-----
Itālija90336|50332
Izraēla11010|-----
Japāna51120|-----
Kanāda101128|60006
Kazahstāna30002|10000
Korejas TDR10002|-----
Krievija120338|40224
Lielbritānija30000|-----
Lietuva21230|-----
Norvēģija1101135|501131
Nīderlande20110|-----
Polija61012|-----
Rumānija11120|-----
Slovākija1311220|10110
Slovēnija40112|20112
Somija1304416|30116
Šveice101232|61122
Ukraina110220|30220
Ungārija10000|-----
Vācija1902216|50116
Zviedrija100220|80110
KOPĀ218173956183|693182177

Georgijs PUJACS

Dzimis11.06.1981 Rīgā
Augums186 cm
Svars99 kg
Nūjas tvēriensKreisais
KlubsDinamo Rīga (KHL)
Iepriekšējie klubiBrih'81 Rīga; Daugava Rīga; Dinamo'81 Rīga; HK Rīga; Rochester Mustangs (ASV); Ancorage Aces (ASV); Vilki Rīga; Liepājas Metalurgs; HC Orebro 90 (Zviedrija); Elmira Jackals (ASV); HK Rīga-2000; Himik Mitišči (Krievija); Dinamo Minska (Baltkrievija); Lada Toljati (Krievija); Sibirj Novosibirska (Krievija); Avangard Omska (Krievija)
Numurs iepriekšējos PČ18 71 81
NHL draftsBoston Bruins 9.izvēle 1999.gadā (264.kopējā)
1.spēle izlasē09.11.2001 vs Francija
1.punkts izlasē09.11.2001 vs Francija
1.vārti izlasē12.11.2005 vs Nīderlande
Visvairāk vārti spēlē2 - 07.05.2011 vs Baltkrievija
Visvairāk punkti spēlē3 - 13.04.2011 vs Austrija
Visvairāk soda minūtes spēlē27 - 05.05.2011 vs Slovēnija

IIHF turnīri

GadsTurnīrsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
1997EČ U-18 C gr.310120000n/zn/z
1998EČ U-18 C gr.41128+6000n/zn/z
1999EČ U-18 I Div.40332+12000100.000
2000PČ U-20 B gr.50116-2000110.000
2006Olimpiskās spēles50000-700010.000
Pasaules čempionāts600018+200040.000
2007Pasaules čempionāts50004-200030.000
2008Pasaules čempionāts60116+200050.000
2009Olimpisko spēļu kv.300014+100030.000
Pasaules čempionāts700010+100090.000
2010Olimpiskās spēles40112+100040.000
Pasaules čempionāts61232+10001010.00
2011Pasaules čempionāts621333+21001414.29
2012Pasaules čempionāts70112-200080.000
2013Olimpisko spēļu kv.31010+3000425.00
Pasaules čempionāts20002-200020.000
2014Olimpiskās spēles50112+100030.000

Kopsavilkums pa pretiniekiem (karjerā un PČ)

PretinieksSPVPPKSM|SPVPPKSM
ASV50006|40006
Austrija71236|30004
Baltkrievija1030310|12024
Čehija702210|40008
Dānija120330|20000
Francija120228|10002
Itālija71342|30222
Japāna10110|-----
Kanāda81126|41014
Kazahstāna30000|-----
Krievija70222|30112
Lielbritānija11010|-----
Norvēģija102356|40112
Nīderlande21010|-----
Polija30112|-----
Slovākija110226|-----
Slovēnija300033|300033
Somija801112|30116
Šveice80002|30002
Ukraina500016|10002
Ungārija20002|-----
Vācija50000|20000
Zviedrija80004|40000
KOPĀ145102333133|4535877

Jēkabs REDLIHS

Dzimis29.03.1982 Rīgā
Augums187 cm
Svars86 kg
Nūjas tvēriensKreisais
KlubsDinamo Rīga (KHL)
Iepriekšējie klubiHanza/Bērzs Rīga; LB-LAFIPA Rīga; Essamika/Juniors Rīga; Liepājas Metalurgs; New York Apple Core (ASV); Boston University Terriers (ASV); Syracuse Crunch (AHL); Dayton Bombers (ASV); HK Riga-2000; Elmira Jackals (ASV); HC Plzene (Čehija); Dinamo/Juniors Rīga
Numurs iepriekšējos PČ20 25
NHL draftsColumbus Blue Jackets 6.izvēle 2002.gadā (119.kopējā)
1.spēle izlasē07.02.2008 vs Polija
1.punkts izlasē16.12.2009 vs Dānija
1.vārti izlasē16.12.2009 vs Dānija
Visvairāk vārti spēlē1 - 3 reizes; pēdējo reizi 04.05.2011 vs Dānija
Visvairāk punkti spēlē2 - 2 reizes; pēdējo reizi 08.04.2011 vs Somija
Visvairāk soda minūtes spēlē6 - 17.04.2009 vs Slovākija

IIHF turnīri

GadsTurnīrsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
1999EČ U-18 I Div.41122+10100425.00
2000PČ U-18 B Div.503316+500090.000
2002PČ U-20 II Div.40220+2000n/zn/z
2008Pasaules čempionāts20002-300000.000
2010Pasaules čempionāts60114-100040.000
2011Pasaules čempionāts61124-2100714.29

Kopsavilkums pa pretiniekiem (karjerā un PČ)

PretinieksSPVPPKSM|SPVPPKSM
ASV10002|10002
Austrija40006|10000
Baltkrievija41122|10000
Čehija20000|20000
Dānija52020|11010
Francija40220|-----
Itālija20006|10004
Kanāda20000|20000
Krievija10000|-----
Norvēģija40004|10000
Polija10000|-----
Slovākija20006|-----
Slovēnija10112|10112
Somija60226|10002
Šveice10110|10110
Vācija30114|-----
Zviedrija20000|10000
KOPĀ45381138|1412310

Kristaps SOTNIEKS

Dzimis29.01.1987 Rīgā
Augums183 cm
Svars87 kg
Nūjas tvēriensKreisais
KlubsDinamo Rīga (KHL)
Iepriekšējie klubiDinamo'87 Rīga; HK Rīga-2000; Dinamo/Juniors Rīga
Numurs iepriekšējos PČ11
1.spēle izlasē18.12.2008 vs Baltkrievija
1.punkts izlasē08.02.2009 vs Itālija
1.vārti izlasē19.02.2010 vs Čehija
Visvairāk vārti spēlē1 - 4 reizes; pēdējo reizi 14.12.2012 vs Francija
Visvairāk punkti spēlē2 - 2 reizes; pēdējo reizi 15.12.2012 vs Slovēnija
Visvairāk soda minūtes spēlē12 - 13.05.2013 vs Francija

IIHF turnīri

GadsTurnīrsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
2005PČ U-18 I Div.50002000000.000
2006PČ U-2060226+100020.000
2007PČ U-20 I Div.51232-40001010.00
2009Olimpisko spēļu kv.30112+500030.000
Pasaules čempionāts70118-100040.000
2010Olimpiskās spēles41014-2000333.33
Pasaules čempionāts60110-400060.000
2011Pasaules čempionāts60446000080.000
2012Pasaules čempionāts70000-300080.000
2013Olimpisko spēļu kv.30000-100010.000
Pasaules čempionāts700012+2000120.000
2014Olimpiskās spēles50110+100000.000

Kopsavilkums pa pretiniekiem (karjerā un PČ)

PretinieksSPVPPKSM|SPVPPKSM
ASV20000|20000
Austrija50224|30222
Baltkrievija60002|10000
Čehija102248|30112
Dānija80002|20000
Francija1311218|201112
Itālija30110|20000
Kanāda30004|20004
Kazahstāna10000|-----
Krievija70114|30002
Lielbritānija10000|-----
Norvēģija61120|20110
Slovākija70000|10000
Slovēnija20330|10110
Somija40006|20002
Šveice40002|20002
Ukraina10002|-----
Ungārija10000|-----
Vācija70006|20000
Zviedrija80220|30000
KOPĀ994131758|3306626