Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Zāģeris kļūst par ČL līderi pēc latviešu dubultuzvaras Olainē

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Zāģeris kļūst par ČL līderi pēc latviešu dubultuzvaras Olainē
Olaines posma laureāti
Foto: Par Stipru Latviju

Aizvadītajā nedēļas nogalē Olaines 1. vidusskolas sporta stadionā notika Spēkavīru čempionu līgas piektais posms. Pirmās divas vietas izcīnīja Latvijas pārstāvji - zeltu ieguva Aivars Šmaukstelis, bet pie sudraba godalgas tika Dainis Zāģeris.

Dalībnieku sastāvs šoreiz bija salīdzinoši pieticīgs - Vids Blekaitis (Lietuva), Lauri Nami (Igaunija), Sebastians Kureks (Polija), Bjerns Solvangs (Norvēģija), Andreass Altmans (Vācija), Džonijs Hansons (Zviedrija), Latviju pārstāvēja Dainis Zāģeris, Aivars Šmaukstelis, Ivars Grahoļskis un Edgars Andersons. Nepiedalījās sezonas kopvērtējuma tā brīža pirmo trīs vietu īpašnieki - kanādietis Žans Fransuā Karons, polis Kšištofs Radzikovskis un slovēnis Matjažs Belšaks.

Olaines posmā uzvaru izcīnīja mūsu Aivars Šmaukstelis (56 punkti), kurš šogad pirmo reizi startēja Čempionu līgas posmā. No viņa par puspunktu atpalika 2015. gada Olaines posma uzvarētājs un pērnā gada sezonas kopvērtējuma otrās vietas īpašnieks Dainis Zāģeris (55.5 punkti). Trešo vietu ieguva zviedrs Džonijs Hansons (42 punkti), no kura par diviem punktiem atpalika ceturtās vietas ieguvējs Edgars Andersons.

Dainis Zāģeris: "Pēdējā laikā mani vajā dažādas traumas, un nav bijis viegls šīs sezonas sākums. Pirms Latvijas posma bija zināms uztraukums un liela atbildības sajūta pret saviem līdzjutējiem. Pieļāvu vairākas kļūdas, kā dēļ arī viss nepadevās tik labi kā cerēts. Šis zaudējums nav nekas traks, arī citi augsta līmeņa spēkavīri ir nokļuvuši tur, kur tagad atrodos es. Šis kritums, iespējams, man bija vajadzīgs, lai celtos, ietu tālāk un būtu vēl spēcīgāks. Dažkārt nākas arī zaudēt. Sports ir sports" (stiprinieki.lv).

Šīs sezonas pirmajos trijos posmos Dainis Zāģeris ieguva piekto vietu attiecīgi Norvēģijā, Vācijā un Lietuvā, bet ceturtajā posmā palika divpadsmitais Nīderlandē. 2015. gads viņa karjerā bija veiksmīgākais - Zāģeris izcīnīja otro vietu sezonas kopvērtējumā, iepriekš labākais sasniegums bija kopvērtējuma ceturtā vieta.

Čempionu līgas kopvērtējuma līderi

#spēkavīrs (valsts)punkti
1.Dainis Zāģeris (Latvija)49
2.Žans Fransuā Karons (Kanāda)47
3.Kšištofs Radzikovskis (Polija)40
4.Matjažs Belšaks (Slovēnija)39
5.Vids Blekaitis (Lietuva)33.5
6.Ēriks Dovsons (ASV)25
7.Aivars Šmaukstelis (Latvija)25
8.Alekss Mūnens (Nīderlande)23

Izmantotie resursi:
strongmancl.com

     [+] [-]

, 2016-06-20 21:09, pirms 3 gadiem
baiga cempionu l;iiga... te nestartee kaadi 12 labakie no top20 pasaules labakajiem.... un saja lv posma pat no siem daziem labakie nebija.. sastavs nekaads... neizbrina ka letinji tik augstas vietaas