Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382), Fid:1593, Did:0, useCase: 0

Piedalīties vai nepiedalīties? Iedvesmo - Jolanta Dukure

Skrien Latvija
Skrien Latvija

Piedalīties vai nepiedalīties?

Tie, kuri katru gadu sev uzdod šo jautājumu un tomēr nezināmu iemeslu dēļ nolemj nepiedalīties...TAČU apsolās nākamajā gadā pavisam noteikti stāties uz starta līnijas un noskriet kādu no piedāvātajām distancēm. Tad šogad Sportlat Valmieras maratona iedvesmotāji mudinās neatlikt šo ieceri uz nākamo gadu un beidzot pierādīt sev un citiem - ka TU to vari! Iedvesmotāji motivēs un uzmundrinās arī sportistus ar pieredzi, lai tie uzstādītu arvien jaunus personiskos un Latvijas rekordus.

Pasākuma iedvesmotāja - daudzkārtēja Latvijas čempione un rekordiste soļošanā Jolanta Dukure mudina savas pilsētas Valmieras un tās apkārtnes iedzīvotājus piedalīties ikgadējā Sportlat Valmieras maratonā: " Kā apliecinājumam tam, ka Valmierā līdzās neaizmirstamajam Olimpiskajam garam mīt arī sportiski aktīvais pilsētas iedzīvotāju dzīvesveids ari šogad aicinu lielus un mazus Valmieriešus, kā arī pilsētas viesus izvēlēties sev piemērotāko distanci un kopā būt īpašajā 2012. gada Sportlat Valmieras maratona atmosfērā!".

Turklāt svarīgi ir atcerēties, ka tas nav tikai sporta pasākums, tā ir lieliska vieta kur satikt dombiedrus, izbaudīt pozitīva pasākuma atmosfēru un aktīvi pavadīt nedēļas nogali kopā ar ģimeni un draugiem. Īpaši pārteigumi tiks sarūpēti topošajiem maratonistiem - pašiem mazākiem dalībniekiem.

Sekojiet līdzi informācijai Sportlat Valmieras maratons un tiekamies 16. septembrī, Sportlat Valmieras maratonā.

     [+] [-]

, 2012-08-23 08:30, pirms 7 gadiem
Piedalīties!!!!