"Liepājas pusmaratona" organizatori aicina pieteikties brīvprātīgos

"Liepājas pusmaratona" organizatori aicina pieteikties brīvprātīgos

Liepājas Vieglatlētikas klubs aicina pieteikties brīvprātīgos Liepājas pusmaratonam. Pasākuma īstenošanai būs nepieciešams līdz 50 brīvprātīgo, tāpēc tiek laipni aicināti pieteikties visi interesenti ne tikai no Liepājas.
Pieteikuma anketas jau šobrīd atrodamas Liepājas vieglatlētikas klubs

Tikšanās ar brīvprātīgajiem, kurā tiks izstāstīts viss par kopīgu sadarbošanos, notiks 29. maijā plkst. 18.00 Liepājas 1. Ģimnāzijas aktu zālē.

Arī šogad Liepājas pusmaratona brīvprātīgajiem būs iespēja palīdzēt pasākuma tapšanā un veikt dažādus uzdevumus, kā, piemēram, reģistrēt dalībniekus, izsniegt dalībnieku numurus, palīdzēt ar laika reģistrācijas sistēmas čipiem, organizēt dalībniekus starta koridoros, pārraudzīt ūdens punktus un atsevišķus trases posmus, lai dalībnieki varētu netraucēti veikt savu distanci, u.c.

2011 gadā pusmaratonam palīdzēja vairāk kā 40 brīvprātīgie palīgi, no kuriem jau puse ir atkārtoti pieteikusies palīdzēt. Sanda Iesalniece kā brīvprātīgā par savu pieredzi izsakās šādi:„Pieteicos par brīvprātīgo, lai būtu daļiņa no šāda lieliska pasākuma. Noteikti pieteikšos atkal, jo tik pozitīvas emocijas nevar laist garām!”

Pirmā brīvprātīgo tikšanās notiks jau 29. maijā, kurā Liepājas pusmaratona organizatori iepazīstinās brīvprātīgos ar pasākuma norisi un brīvprātīgo darba pienākumiem. Atkarībā no izvēlētās darba grupas, brīvprātīgie uzsāks darbu 13. vai 14. jūlijā un pasākuma dienā 15. jūlijā.

Liepājas pusmaratona rīkotāji katram brīvprātīgā darba veicējam nodrošinās ēdināšanu skrējiena dienā un atbalstītāju suvenīrus. Katrs brīvprātīgais saņems sertifikātu par savu dalību pasākumā, kas noderēs, lai pieteiktos citos vietējos un starptautiskos brīvprātīgo projektos.

Vairāk informācija par pieteikšanos Liepājas pusmaratons 2012 | Liepājas... vai arī rakstot liepajaspusmaratons@gmail.com

Informāciju sagatavoja:
Inga Dzērve, Liepājas pusmaratona rīkotāju pārstāve

Tev jābūt autorizētam,