Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382), Fid:1593, Did:0, useCase: 0

Liepājas Pusmaratona laurātiem tiks piešķirtas arī naudas balvas

Andrejs Siliņš

Jau 15. jūlijā Liepājā jau otro reizi notiks Liepājas Pusmaratons, tādējādi kļūstot par aktīva dzīvesveida piekritēju galamērķi. Pateicoties sadarbības partnera – SEB bankas - atbalstam, sacensību pusmaratona distances dalībnieki tiks apbalvoti arī ar naudas balvām.

Kopējais naudas balvu fonds Liepājas Pusmaratonā ir 1600 eiro. Naudas prēmijas tiks piešķirtas 1. – 6. vietas ieguvējiem atsevišķi sieviešu un vīriešu konkurencē, neskatoties uz vecuma grupu. Labākā rezultāta ieguvējam un ieguvējai katram tiks piešķirta naudas prēmija 300 eiro apmērā, 2. vietas ieguvējiem – 200 eiro, 3. vietas ieguvējiem – 100 eiro, 4. – 6. vietai attiecīgi 80, 70 un 50 eiro apmērā.

Šobrīd savu dalību pieteikuši vairāk kā 600 dalībnieku, 300 no tiem – pusmaratona distancei (21.0975km). Interesi par dalību izrādījuši un reģistrējušies vairākkārtēji pusmaratonu un maratonu laureāti, tāpat arī sportisti no tālākiem Latvijas reģioniem (Rēzeknes, Limbažiem, Rūjienas, Jelgavas, Līvāniem, Daugavpils un citiem), Vācijas un Lietuvas.

Liepājas Pusmaratonā kopā tiks sumināti laureāti 67– pusmaratona distancē tiks apbalvoti 27 laureāti, kas cīnīsies deviņās vecuma grupās; NIKE tautas skrējienā pie balvām tiks 30 dalībnieki, kas būs laureāti desmit vecuma grupās; Spītnieku skrējienā apbalvos 12 dalībniekus četrās vecuma grupās.

Visiem dalībniekiem, neatkarīgi no rezultāta, tiks dāvināta piemiņas medaļa, siltas pusdienas un kāds pārsteigums no atbalstītājiem.

Liepājas Pusmaratona nolikums atrodams Liepājas pusmaratons 2013

Informāciju sagatavoja
Inta Šoriņa
Liepājas Pusmaratona rīkotāju pārstāvis