Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382), Fid:1593, Did:0, useCase: 0

Latvijas rekordisti Žolnerovičs un Prokopčuka skries Kuldīgas pusmaratonā

Latvijas rekordisti Žolnerovičs un Prokopčuka skries Kuldīgas pusmaratonā
Valērijs Žolnerovičs Kuldīgas pusmaratonā
Foto: Sandris Kuzmickis

"Skrien Latvija" piektajā posmā Kuldīgas pusmaratonā dalību pieteikuši Latvijas vadošie skrējēji, Latvijas rekordisti Valērijs Žolnerovičs un Jeļena Prokopčuka. Kuldīgas pusmaratons ir arī oficiālais Latvijas čempionāts šajā distancē.

Žolnerovičs Kuldīgas pusmaratonā pēdējo reizi piedalījās 2011. gadā, gūstot pārliecinošu uzvaru. Viņš finišēja ar rezultātu 01:06:17, kļūstot arī par pusmaratona trases rekordistu. Rekords joprojām nav pārspēts, bet šogad trases rekorda labojums izpaliks, jo remontdarbu dēļ trase ir mainīta.

"Ceru, ka Kuldīgā būs karsts laiks. Kā gan Kuldīgas pusmaratons iedomājams bez pamatīga karstuma. Mana fiziskā sagatavotība kļūst aizvien labāka, intensīvi trenējos divas reizes dienā. Kuldīgas pusmaratonam būšu gatavs. Rezultāts būs atkarīgs no laika apstākļiem, konkurentiem un jaunās trases," sacīja Žolnerovičs, kurš atklāja, ka pirms sacensībās trasi neizskries, lai saglabātu pārsteiguma momentu.

Šogad Kuldīgas pusmaratons notiks jau astoto reizi, bet Latvijas visu laiku labākā skrējēja, divkārtējā Ņujorkas maratona uzvarētāja Jeļena Prokopčuka skries tajā sesto reizi. Viņa ir arī trases rekordiste - 1:13:36. Aleksandrs Prokopčuks, kurš ir gan Jeļenas, gan Valērija treneris, atklāja, ka Jeļena ir labā sportiskajā formā un gatavojas maratonam, kas notiks novembrī. Kuldīgas pusmaratona rezultāts parādīs, cik labā formā šobrīd viņa ir, lai gan optimālo formu sportiste sasniegs pēc diviem, trim mēnešiem. Pats Prokopčuks šoreiz Kuldīgā neskries, bet mūs skatītāja lomā.

Izmantotie resursi:
Kuldīga - Pilsēta ar dvēseli

  -1 [+] [-]

, 2013-08-01 21:27, pirms 6 gadiem
Laikam abiem ar naudiņu pašvaki,ka jābrauc uz Kuldīgu pēc grašiem.