Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Rīgas jaunie spīdvejisti pabeidz sezonu Toruņā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Rīgas jaunie spīdvejisti pabeidz sezonu Toruņā
Rīgas IK "Auseklis" spīdveja skolas motobraucēji Toruņā.

Rīgas IK "Auseklis" spīdveja skolas jaunie motobraucēji savu pirmo sacensību sezonu pabeidza vienā no Polijas un pasaules spīdveja mekām Toruņā, kur šogad risinājās arī viens no "Gran Prix" posmiem. "Jawa Cup 250" sacensību pēdējā posmā risinājās gan komandu, gan individuālās sacensības un pirmo reizi Rīgas spīdvejisti startēja ar četru braucēju komandu.

IK "Auseklis" spīdveja skolas komandā startēja Rūdolfs Sproģis un Ričards Ansviesulis, kuri šosezon jau piedalījās Latvijas atklātajā čempionātā lielajā (500 kub.cm.) spīdvejā, kā arī Francis Gusts, kurš jau startēja iepriekšējā "Jawa Cup 250" posmš Pardubicē, un Kristers Lumanis, kuram tās vispār bija pirmās spīdveja sacensības.
Pretī stājās tamlīdzīgās sacensībās daudz rūdītāki jaunieši no Polijas, apvienotās Dānijas un Anglijas komandas (2 plus 2), kā arī Čehijas. Krietni pārāki bija poļi, kuri ieguva 40 punktus, dāņi un angļi atveda 26 punktus, čehi - 16, bet mēs - 11. Ar čehiem bija reāli spēkoties un viņus varēja arī pārspēt, taču pietrūka tieši sacensību pieredzes, kuras gūšana arī bija piedalīšanās galvenais mērķis (visvairāk punktu mūsējiem komandu sacensībās atveda Spoģis un Gusts - attiecīgi 5 un 4).
Individuālajās sacensībās arī dominēja poļi. No mūsējiem 6 punktus atveda Sproģis, 5 - Ansveisulis, 4 - Gusts un 2 - Lumanis.
"Jawa Cup 250" rīkotāji vienu no sacensību posmiem nākamgad grib sarīkot CSDD BKSB mototrekā Rīgā. Jācer, ka būs iespējas to izdarīt, savukārt divi Rīgas jaunie motobraucēji tiks peietikti Eiropas čempionātam spīdvejā 250 kub.cm klasē.