Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Verstapens: "Darīju visu iespējamo, bet apdzīt Hamiltonu nespēju"

Verstapens: "Darīju visu iespējamo, bet apdzīt Hamiltonu nespēju"

Foto: EPA/Scanpix

F1 2017

Makss Verstapens uzskata, ka nebūtu pārspējis "Mercedes" pilotu Lūisu Hamiltonu Japānas F1 posmā arī tad, ja sacīkšu izšķirošajos mirkļos nezaudētu laiku aiz atpalicējiem.

Priekšpēdējā aplī Hamiltons zaudēja laiku aiz Fernando Alonso "McLaren" formulas, kā rezultātā Verstapens nokļuva bīstami tuvu līderim. Intriga gan nebija ilga, jo arī Verstapenam nācās zaudēt laiku aiz Alonso, kā arī "Williams" pilota Felipes Masas, līdz ar to holandietim neizdevās apdzīt līderi un uzvarēt otro posmu pēc kārtas.

"Tas, ka man priekšā gadījās Alonso, nepalīdzēja cīņā par uzvaru, taču vēl vairāk zaudēju aiz Masas," skaidro "Red Bull" pilots Verstapens. "Domāju, ka nevarētu apdzīt Lūisu arī tad, ja brauktu viņam cieši aizmugurē. Situācija, kas radās, nebija ideāla, taču rezultātu tas nebūtu mainījis."

Alonso par zilo karogu ignorēšanu ticis pie pirmā brīdinājuma šajā sezonā, kā arī saņēmis divus superlicences soda punktus.

Tikmēr Verstapens norāda, ka kopumā ar savas sacīkšu mašīnas ātrumu ir apmierināts.

"Svētdiena bija lieliska diena, šķiet, ka Suzukas trase man padodas, es to iemīlēju jau pagājušajā gadā," stāsta Verstapens. "Mašīnas temps bija tiešām cerīgs. Sākumā ar supersoft riepām mazliet bija grūtības, sevišķi ar priekšējo kreiso riepu, bet, kad pārgāju uz soft riepām, biju ļoti konkurētspējīgs. Visu laiku spēju sekot Lūisam, sevišķi beigās, bet apdzīt bija grūti, lai gan mēģināju to izdarīt."

Izmantotie resursi:
F1Today.net

Tev jābūt autorizētam,