Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Komandas vadītājs: "Šūmahers ir nobriedis un gatavs cīņai par titulu"

Komandas vadītājs: "Šūmahers ir nobriedis un gatavs cīņai par titulu"
Miks Šūmahers
Foto: news.de

Miks Šūmahers ir nobriedis kā autosportists un šogad gatavs izcīnīt uzvaras "Formulā 3", uzskata viņa pārstāvētās "Prema" komandas vadītājs.

19 gadus vecais Mihaela Šūmahera dēls gatavojas aizvadīt otro sezonu Eiropas F3 čempionātā, bet pirms tam divus no aizvadītajiem trim pirmssezonas testiem vācietis pabeidza ar ātrākajiem rezultātiem. Lai gan pērn debijas sezonā Miks Šūmahers guva tikai vienu pjedestālu, tiek uzskatīts, ka šogad viņš iesaistīsies cīņā par titulu.

Viņa pārstāvētās "Prema" vienības boss Renē Rosins saka, ka zīmes par to parādījās jau pagājušās sezonas noslēguma sacensībās Makao "Grand Prix", kad Šūmahers uzstādīja ātrāko apļa laiku, lai gan jau sacīkšu sākumā piedzīvoja incidentu.

"Nav šaubu, ka ziemas periodā Miks ir nobriedis," uzskata Rosins. "Gribu atskatīties uz sacīkstēm Makao, kur viņš debitanta statusā paveica lielisku darbu - tas viņam bija kā jauns sākums. Viņš sekoja visam, ko prasījām viņam darīt. Ja viņš nebūtu toreiz līkumā aizbraucis taisni, mani nepārsteigtu, ja viņš kāptu uz pjedestāla."

Rosins arī atklāj, ka ziemas periodā Šūmahers daudz trenējies, domājot par snieguma uzlabošanu kvalifikācijas braucienos, jo tieši tajos 2017. gadā bija vislielākās problēmas.

2018. gada Eiropas čempionāta sezona "Formulā 3" sāksies 12. un 13. maijā ar posmu Francijas pilsētas Po ielu trasē. Starp dalībniekiem būs arī igauņu autosportisti Ralfs Arons, kurš būs Šūmahera komandas biedrs, un Juri Vipss, kurš savukārt pārstāvēs "Motopark" vienību.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...