Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Video: Meistaru duelis: Butāns ar "Lāči lido" vārtu guvumu izaicina Lipsbergu

Jānis Celmiņš
Optibet Hokeja līgas Meistaru duelis turpinās arī 2019. gadā! Ar balsojuma palīdzību cenšamies noskaidrot OHL sezonas skaistāko vārtu guvumu.

Par Ziemassvētku un gadu mijas laika labāko esam atzinuši HK Liepāja pārstāvja Endija Butāna meistarstiķi kurzemnieku cīņā ar “Lido” hokejistiem. Endija vārtu guvums īpašajā labdarības spēlē Liepājā deva starta signālu līdzjutējiem uz ledus izmest vairāk nekā pusotru tūkstoti mīksto mantiņu, kuras vēlāk tika nodotas labdarībai.

Endijs izaicinās un no troņa centīsies gāzt “Prizmas” uzbrukuma maestro Miku Lipsbergu, kura OHL 13. nedēļas skaistākais vārtu guvums uzvarēja pēdējā “Meistaru duelī”. Miks savu roku veiklību turpinās demonstrēt arī šonedēļ, kad “Prizmas” komandai paredzētas cīņas ar Liepājas un Mogo hokejistiem.

Balso un nosaki labāko gan portālā Sportacentrs.com, gan Sportacentr.com sociālajos tīklos – Twitter, Instagram un Facebook.

Visas OHL regulārā čempionāta spēles ierasti vēro portālā Sportacentrs.com, bet centrālās arī Sportacentrs.com TV kanālā!
Vērtējums:

OHL 14., 15., 16. un 17. nedēļa. Meistaru dueļa uzvarētājs ir:

  • 32

  • 19