Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1600, Did:0, useCase: 0

Scorefellas.com piedāvā FIFA Pasaules kausa konkursu

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

Ir pagājis viens mēnesis, kopš savu darbību sāka prognožu spēļu platforma scorefellas.com. Maija mēnesī tika aizvadīts pirmais prognožu turnīrs, kas bija saistīts ar Pasaules čempionātu hokejā. Tagad laiks Pasaules Kausam futbolā.

Sporta līdzjutēji varēja piedalīties dažādos turnīros, ko organizēja gan ScoreFellas, gan citi uzņēmumi, kuri piedāvāja dažādas vērtīgas balvas. Labākie prognozētāji savā īpašumā ieguva planšetdatoru, oriģinālos spēlētāju spēļu kreklus, sporta jakas, T kreklus, hokeja ripas un balvas, ko sarūpēja Unibet.com.

Tika veidotas daudzas slēgtas grupas, kurās savā starpā sacentās draugi, darba kolēģi vai vienkārši savā starpā pazīstami sporta līdzjutēji. Tieši dalība šajās grupās ir vairāk aizrautīga, kur dalībnieks pazīst viens otru, kur darba kolēģis, kurš ikdienā pats nesporto, bet prognožu spēlē apsteidz visus pārējos kolēģus. Šeit varēja likt lietā savu intuīciju un zināšanas par konkrēto sporta veidu.

Jau šonedēļ sāksies jauna prognožu spēle, kura būs saistīta ar 2014. gada FIFA Pasaules kausu, kas sāksies 12. jūnijā un noslēgsies 13. jūlijā. Veselu mēnesi futbola līdzjutēji varēs sekot līdzi interesantām futbola spēlēm, veikt prognozes ScoreFellas un gūt pozitīvas emocijas.

Mājas lapa ir pilnveidota, par ko ir arī jāpateicas apmeklētājiem, kuri rakstīja un ieteica, kādus uzlabojumus gribētu redzēt nākamajos turnīros. Protams, visus ieteikumus uzreiz nevarējām īstenot, bet laika gaitā tas noteikti tiks darīts, lai dalībniekiem būtu vēl pārskatāmāk un ērtāk.

Pievienojies arī Tu un cīnies par vērtīgām balvām ar 2014. gada Pasaules kausa simboliku!

     [+] [-]

, 2014-06-13 20:37, pirms 5 gadiem
kada ir jusu turnira parole

     [+] [-]

, 2014-06-15 22:41, pirms 5 gadiem
kā var piedalīties