Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2904, Did:0, useCase: 0

Štolcers: "Anglijas izlasē nav tāda izpildītāju komplekta kā horvātiem"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Štolcers: "Anglijas izlasē nav tāda izpildītāju komplekta kā horvātiem"
"Fulham FC" futbolists Andrejs Štolcers gadsimta sākumā
Foto: fulhamfc.com

Bijušais Latvijas futbola izlases spēlētājs un kādreizējais Londonas "Fulham FC" futbolists Andrejs Štolcers tagad dzīvo Lielbritānijas galvaspilsētā un strādā par treneri. Latvietis norāda, ka 2018. gada Pasaules kausā Anglijas izlases panākumi nav nejauši, valstī ir milzīga ažiotāža. Plkst. 21.00 sāksies pusfināls, kur Anglija spēkosies ar Horvātiju.

Anglija iekļuva PK pusfinālā. Kā tas tika uzņemts britu salās? "Grūti pat iztēloties, kāda Anglijā tagad ir ažiotāža. 24 stundas diennaktī cilvēki dzīvo ar futbolu. Televīzijā, radio un presē stāsta par turnīru, spēlētājiem un treneriem. Daudzās vietās uzstādīti lielie ekrāni, lai var sapulcēties just līdzi. Kādās mācību iestādēs tiek atceltas nodarbības, lai varētu skatīties futbolu. Ziņas no Krievijas ķer kāri un tiražē pamatīgi. Anglijas izlase tagad atrodas zem milzu lupas," informē Andrejs Štolcers.

Pirms turnīra daudzi neticēja, ka Anglijas izlase gūs panākumus. Anglijā strādājošais latvietis uzskata, ka "angļu sekmīgais sniegums nemaz nav nejaušs", jo spēlētājiem un izlasei ir labs līmenis.

Ko futbola sabiedrība tur runā par angļu izredzēm PK pusfināla cīņā pret horvātiem? "Anglijā cilvēki labi orientējas futbolā un saprot, ka Horvātijas izlase ir ļoti spēcīga - gandrīz katrs spēlētājs zvaigzne. Anglijas komandā šobrīd nav tāda izpildītāju komplekta. Galvenais treneris Garets Sautgeits spējis savākt sabalansētu kolektīvu, futbolisti ir teicami sagatavoti fiziski. Anglija liek akcentu uz komandu, nevis zvaigznēm. Bez tam ir cerība, ka horvāti ceturtdaļfinālā atdeva daudz spēku cīņā pret Krieviju."

Turnīra sākumā Krievijā bija maz angļu fanu, bet pusfinālā jau varētu būt ap 10 tūkstošiem. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka starp angļu faniem ir daudz huligānu. Vai arī tagad no viņiem var gaidīt kādas izdarības? "Principā viss kas var notikt, bet pēdējā laikā viņi uzvedas pietiekami pieklājīgi. Policija viņus pieskata, veic profilaktisko darbu. Tā kā ir nomierinājušies," norāda futbola speciālists.

Ja pirmoreiz kopš 1966. gada Anglija izcīnīs Pasaules kausu... "Tas būs traks furors. Angļi ārkārtīgi to vēlas. Saprot, ka tagad radusies reta iespēja. Bet kaut kā baidās noticēt tādai laimei. Var teikt - baidās aizbiedēt veiksmi."

Izmantotie resursi:
ukraina.ru

  +2 [+] [-]

, 2018-07-11 18:40, pirms 2 gadiem
Nav tur nekas no tiem horvātiem, nespēja no spēles apspēlēt krievus!

     [+] [-]

, 2018-07-11 18:50, pirms 2 gadiem
Kaut kāds jocīgs raksts. Šajā turnīrā uzvar KOMANDAS, nevis atsevišķas zvaigznes. Un angļi kā komanda skatāmāka daudz labāk. Bez tam nu kādas tur zvaigznes horvātiem? Ziedu laiki pagājuši Modričam un Mandžukičam, un drīzāk es ceru/ticu ka beidzot izšaus Keins, un horvāti zaudēs. Es esmu runājis....

     [+] [-]

, 2018-07-11 19:10, pirms 2 gadiem
Krieviem sports.ru ir labs šodienas raksts par to, ka Anglijas galvenais spēks ir tas, ka komandā NAV zvaigžņu. + vēl vesela teorija par zvaigžņu "kaitīgumu", kas pievelk fanu un preses uzmanību un faktiski kaitē komandai.

     [+] [-]

, 2018-07-11 19:17, pirms 2 gadiem
Dobro došli, England ! Horvāti ies tālāk un viņi to godam nopelnījuši (-īs).
Ļoti ceru,ka neradīsies vārtsarga problēma.
Skaista valsts,jauki cilvēki un lielisks futbols.

  +1 [+] [-]

, 2018-07-11 19:32, pirms 2 gadiem
striker rakstīja: Dobro došli, England ! Horvāti ies tālāk un viņi to godam nopelnījuši (-īs).
Ļoti ceru,ka neradīsies vārtsarga problēma.
Skaista valsts,jauki cilvēki un lielisks futbols.
Ja kāds ir godam nopelnījis - tad tie ir angļi. Kaut vai tāpēc, ka tieši viņi izgudroja šo spēli.Blakus fakts - angļu uzvara turnīrā Krievijā pie šodienas Krievijas histērijas visā, kas saistīts ar GB, būs papildu saldais ēdiens.

  -1 [+] [-]

, 2018-07-11 19:39, pirms 2 gadiem
vorkuta rakstīja: Ja kāds ir godam nopelnījis - tad tie ir angļi. Kaut vai tāpēc, ka tieši viņi izgudroja šo spēli.Blakus fakts - angļu uzvara turnīrā Krievijā pie šodienas Krievijas histērijas visā, kas saistīts ar GB, būs papildu saldais ēdiens.
Futbols nāk no Dienvidamerikas,eiropieši vēl karoja ar mietiem,kad indiāņi dzenāja kaučuka bumbu.
Bet par pārējo-tāpēc jau tas ir futbols,lai katram būtu savas simpātijas

  -2 [+] [-]

, 2018-07-11 20:34, pirms 2 gadiem
vorkuta rakstīja: Kaut kāds jocīgs raksts. Šajā turnīrā uzvar KOMANDAS, nevis atsevišķas zvaigznes. Un angļi kā komanda skatāmāka daudz labāk. Bez tam nu kādas tur zvaigznes horvātiem? Ziedu laiki pagājuši Modričam un Mandžukičam, un drīzāk es ceru/ticu ka beidzot izšaus Keins, un horvāti zaudēs. Es esmu runājis....
Modričam tagad ir pīķis, pēdējās 2-3 sezonas spēlē labāko futbolu, arī čempī konkrēts komandas motors. Kurš mids ir labāks par Modriču pašlaik ?

     [+] [-]

, 2018-07-11 20:47, pirms 2 gadiem
varenais_eksperts rakstīja: Modričam tagad ir pīķis, pēdējās 2-3 sezonas spēlē labāko futbolu, arī čempī konkrēts komandas motors. Kurš mids ir labāks par Modriču pašlaik ?
Vienmēr atceries "Leicester"!

  +1 [+] [-]

, 2018-07-11 21:52, pirms 2 gadiem
striker rakstīja: Futbols nāk no Dienvidamerikas,eiropieši vēl karoja ar mietiem,kad indiāņi dzenāja kaučuka bumbu.
Bet par pārējo-tāpēc jau tas ir futbols,lai katram būtu savas simpātijas
Nav gan no Dienvidamerikas, 14.gadsimtā bija izdota Anglijas karaļa pavēle, kas aizliedz dzenāt ar ādu apvilktu cūkas pūsli starp ciemu pārstāvjiem pēc gadatirgus, jo tas parasti beidzās ar pamatīgu izplūkšanos, un kā tajos laikos parasts ar naidu starp ciemiem uz ilgu laiku.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2018-07-11 21:56, pirms 2 gadiem
Ko tas Štolcers tur muld.